Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 01.06.2008 o 14:06, Master J napisał:

Teraz mi się to przypomniało i tak sobię myślę
z czego przykładowy mo może wyciągnąć więcej armora z tarczy 8 bez q czy z tarczą 16
q9 z atrybutem 0. Olśnijcie mnie ;)

Na jedno wychodzi, bo nie spełniając wymogów tarczy dostajesz tak czy siak 50% jej wartości armoru, czyli z max. tarczy dostajesz 8 pkt + całość z bonusów (czyli np. +10 vs. slashing, piercing, od żywiołów...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A j apytanko mam: Czy Elite skille to tylko z potworów można zdobyć, czy jest jakiś inny sposób?
A i jeszcze jedno: Z bossów, zawsze te same skille lecą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 14:42, trutututu napisał:

A j apytanko mam: Czy Elite skille to tylko z potworów można zdobyć, czy jest jakiś inny
sposób?

Inny sposób, to Elite Tomy.

Dnia 01.06.2008 o 14:42, trutututu napisał:

A i jeszcze jedno: Z bossów, zawsze te same skille lecą?

Na wiki masz to wszystko ładnie rozpisane. Wklep po prostu nazwę bossa po angielsku i zobaczysz jakie elity możesz od niego wyciągnąć. Każdy ma przypisane i się one nie zmieniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy to można u jakiegoś NPC kupić, bo wiem że często normalni ludzie chcą to sprzedawać. A i teraz patrzę na wiki ze to tylko raz mozna użyć to to losowo jakiś skill daje czy tam się wybiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ad.1 - Elite Tomy ,lub po prostu przechwycenie z bossa to jedyne sposoby ;)
Ad.2 - Zawsze te same można przechwycić. Chyba że był jakiś nerf bossa ;)
Ad.3 - Tomy wypadają z mobów lub można je kupić od innych graczy. Wtedy klikamy na tome dwwa razy i wybieramy skill , który mam już odblokowany na PvP za FB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 14:50, trutututu napisał:

czy to można u jakiegoś NPC kupić, bo wiem że często normalni ludzie chcą to sprzedawać.

Nie, możesz je kupić jedynie u graczy, ewentualnie zdobyć samemu, czyli wyfarmić.

Dnia 01.06.2008 o 14:50, trutututu napisał:

A i teraz patrzę na wiki ze to tylko raz mozna użyć to to losowo jakiś skill daje czy
tam się wybiera?

Wybacz, ale nie zrozumiałem tego zdania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 14:53, gothicsheep napisał:

> czy to można u jakiegoś NPC kupić, bo wiem że często normalni ludzie chcą to sprzedawać.

Nie, możesz je kupić jedynie u graczy, ewentualnie zdobyć samemu, czyli wyfarmić.
> A i teraz patrzę na wiki ze to tylko raz mozna użyć to to losowo jakiś skill daje
czy
> tam się wybiera?
Wybacz, ale nie zrozumiałem tego zdania...


Yyyy... wiesz w sumie to ja też swojego zdania nie rozumiem, dzisiaj jakoś neiprzytomny jestem. No to moze teraz zrozumiesz. =D Zobaczyłem na wiki że tego można raz użyć. I jak się tego użyje to z tego wylatuje losowo jakaś Elitka, czy się pokazują jakieś i się wybiera. Czy to w ogóle jakoś inaczej jest?
Mam nadzieje że teraz zrozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pff...kupujesz tome. Klikasz dwa razy i pokazuje się tabelka ze skillami które masz odblokowane na PvP . Wybierasz skilla - możesz wybrać tylko jeden! Później Książka znika. Od tej chwili możesz używać skilla

PAMIĘTAJ
: Aby wybrać skill z Książki musisz mieź go odblokowanego na PvP za FB (Faction Balthazar)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 14:56, trutututu napisał:

Yyyy... wiesz w sumie to ja też swojego zdania nie rozumiem, dzisiaj jakoś neiprzytomny
jestem. No to moze teraz zrozumiesz. =D Zobaczyłem na wiki że tego można raz użyć. I
jak się tego użyje to z tego wylatuje losowo jakaś Elitka, czy się pokazują jakieś i
się wybiera. Czy to w ogóle jakoś inaczej jest?
Mam nadzieje że teraz zrozumiesz

Aaa... Czyli dalej o Elite Tomach gadamy. Żadnej filozofii tu nie ma. Musisz mieć po prostu odblokowany dany elit na koncie (czyli wykupujesz go od Kapłana Baltazara za punkty zdobyte w trybie PvP) i wtedy za pomocą odpowiedniej księgi możesz także odblokować tę umiejętność w trybie fabularnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 15:04, loytartoreto napisał:

Czy Rytka, solo z VwK da rade sobie na Urogozie bądź też na UW?

Niestety nie. W buildzie VwK bardzo ważnym atrybutem jest Siła. Rytka nie może do niego pakować gdyż jest to głowny atrybut warka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 15:40, loytartoreto napisał:

Hmmm...to trudno będę chodził tam Warkiem z VwK.
Dzięki ;)


Nawiązując do tego , czy da rade na urgozie to nie. Tam 12 sobie jakoś radzi , a co dopiero solo :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Dzięki za info.Sprawdze tego moda.Mam nadzieje,że nie będzie zrypany jak ten co mam go w tej chwili.

Trututu->gdy chcesz skołować z bossa elita to bierzesz SoC.Gdy zabijesz bossa używasz SoC(Singet Of Capture) i wybierasz z listy skilli bossa pożądanego elita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OmG...pójdziesz tym na solówe z Urgozem? Dla twoich wiadomości Urgoz to misja na 12 osób tak jak Deep. Miałem na myśli Urgoza. A poza tym używa się przeważnie tego pierwszego VwK. Nvm , nie będe się kłócił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umiejętność pisania i czytania ze zrozumieniem się kłania. Moja odpowiedź dotyczyła UW. Dlaczego? Z Twojego posta nie można było jednoznacznie ocenić o co Ci chodzi, czy o Urgoza, czy UW. Poza tym nie musisz mnie pouczać. Gram w GW na tyle długo, że wiem czym są wspomniane przez Ciebie misje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś udało się sfarmić na HM bossa Liutenant Shagu?Kolo ma wypaśną tarczę dla paragonów.Zastanawiam się nad perma SF sinem,ale nie mam pomysłów na build :( Zna ktoś jakiś działający build?55HP Necro SV i ranger ze zwierzakiem odpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 14:59, Farmer Widomo napisał:

PAMIĘTAJ : Aby wybrać skill z Książki musisz mieź go odblokowanego na PvP za FB (Faction
Balthazar)

...lub mieć go złapanego w PvE dowolną inną postacią - wtedy nie ma konieczności odblokowania go za FB. ;P
BTW: "mieź"? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś postanowiłem dać Guild Wars drugą szansę - za pierwszym razem po dostaniu się na maksymalny poziom skończyłem z grą a teraz dotknęła mnie nuda w WoW ;). Otóż jestem kompletną lamą i jak na lamę przystało mam lamerskie pytanko - czy ktoś może powiedzieć mi, z jaką klasą należy najlepiej "zmieszać" wojownika? Chodzi mi o wybranie drugie klasy dla mojego woja - poprzednim razem był to niefortunnie łowca, który okazał się być nieprzydatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować