Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 02.06.2008 o 11:15, HumanGhost napisał:

Zapewne ile osób odpowie tyle bedzie propozycji. ;]
Polecam Rytualistę do farmienia a poza tym Monka, Necro i Mesmera. :)


Więc muszę powiedzieć, że od razu klasy z Factions i Nightfall na razie odpadają - nie mam tych rozszerzeń ale w najbliższym czasie planuje ich kupno ;). Jak powiedziałem - jestem w tych sprawach lamą i potrzebuję dobrego połączenia. Chcę wycisnąć z warrior''a wszystko co możliwe - szukam połączenia, które dawałoby mi przede wszystkim pokaźny damage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 11:20, Bifur napisał:

> Zapewne ile osób odpowie tyle bedzie propozycji. ;]
> Polecam Rytualistę do farmienia a poza tym Monka, Necro i Mesmera. :)

Więc muszę powiedzieć, że od razu klasy z Factions i Nightfall na razie odpadają - nie
mam tych rozszerzeń ale w najbliższym czasie planuje ich kupno ;). Jak powiedziałem -
jestem w tych sprawach lamą i potrzebuję dobrego połączenia. Chcę wycisnąć z warrior''a
wszystko co możliwe - szukam połączenia, które dawałoby mi przede wszystkim pokaźny damage.


Elementalista dla Conjure [zywiol]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 11:20, Bifur napisał:

Chcę wycisnąć z warrior''a wszystko co możliwe - szukam połączenia, które dawałoby mi przede wszystkim
pokaźny damage.

Od "pokaźnego damage" jest w tej grze elementalista, warrior ma za zadanie skupiać na sobie zainteresowanie wrogów i nie umrzeć w tym czasie (wysoki armor i skille zwiększające żywotność), podczas gdy reszta teamu będzie masakrować niemilców zza twoich pleców.
Oczywiście mając tylko Prophecies masz w tym momencie ograniczone pole manewru. W takiej sytuacji druga klasa nie jest zbyt istotna, więc może być to monk dla wielkokrotnego resa albo mesmer dla mantr i physical/elemental resistance.
Jak już zdobędziesz Factions i Nightfall, proponuję zainteresować się połączeniem warrior/ritualist (weapon spelle i powtarzalny res) oraz warrior/elementalist (żeby w pełni korzystać z dobrodziejstw tego buildu: http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:W/E_Obsidian_Tank).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Warrior nie jest od zadawania dmg, a jak lowca jest wg Ciebie kiepski dla woja to faktycznie jestes lama :)
Polecam ryta dla wskrzeszenia i farmu, monka z tych samych wzgledow, lowce albo ele. A jesli chcesz sie skupic na zadawaniu dmg swoim wojem to bedzie Cie interesowac raczej primary.

edit- jak widze ryt odpada ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.06.2008 o 11:33, Krejt napisał:

Od "pokaźnego damage" jest w tej grze elementalista, warrior ma za zadanie skupiać na
sobie zainteresowanie wrogów i nie umrzeć w tym czasie (wysoki armor i skille zwiększające
żywotność), podczas gdy reszta teamu będzie masakrować niemilców zza twoich pleców.

Litosci, warki tanki to porazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Czy ja wiem ? Jeżeli dobrze umiesz tym grać, to żadnej porażki nie będzię, chyba, że Twój team coś sknoci. Ja kiedyś tankowałem Slaver''s Exile i na te wszystkie wypady zginąłem tylko raz, kiedy to 5 osób z mojego party odeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 11:58, LuQeMaStEr napisał:

/.../

Czy ja wiem ? Jeżeli dobrze umiesz tym grać, to żadnej porażki nie będzię, chyba, że
Twój team coś sknoci. Ja kiedyś tankowałem Slaver''s Exile i na te wszystkie wypady zginąłem
tylko raz, kiedy to 5 osób z mojego party odeszło.

Jesli dobrze umiesz grac to nie potrzebujesz tankowac. Poswiecanie 1postaci i calego jej skillbara do defensywy, zeby potworki nie zjadly reszty to porazka.
Taktyka "tank/nuker/healer" jest kiepsk. Mozna poczytac o tym tutaj http://www.guildwarsguru.com/forum/showthread.php?t=10194416

A tutaj masz dlaczego warrki sa lepszymi dmg dealerami od elementalistow- http://www.guildwarsguru.com/forum/showthread.php?t=113319

Chryste, Warki maja jeden z najlepszych dps'ow w grze, ustepujacy chyba tylko assassinom, korzystajcie z tego, a nie degradujcie warrka do chodzacej zbroi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 11:54, SoundWave napisał:

Litosci, warki tanki to porazki.

Moja gildia podczas wspólnych wypadów na high-end PvE tak nie uważa, poza tym gadasz z człowiekiem, który na grze warriorem zęby zjadł przez trzy lata od premiery GW.
Chyba że lubisz się włóczyć solo z heniami, wtedy ok. Można się poczuć jak "I''m so warriory I shit axes", ale i tak współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 13:31, Krejt napisał:

> Litosci, warki tanki to porazki.
Moja gildia podczas wspólnych wypadów na high-end PvE tak nie uważa, poza tym gadasz
z człowiekiem, który na grze warriorem zęby zjadł przez trzy lata od premiery GW.

3 lata i malo sie nauczyles. Za to ty gadajac, ze tanki sa ok twierdzisz, ze Ensign i wielu innych graczy (ktorzy tez graja od 3 lat, o nie!) nie maja racji

Dnia 02.06.2008 o 13:31, Krejt napisał:

Chyba że lubisz się włóczyć solo z heniami, wtedy ok. Można się poczuć jak "I''m so warriory
I shit axes", ale i tak współczuję.

Oh tak, wole wloczyc sie z heniami niz miskami-ursanami lub swieta trojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 13:34, SoundWave napisał:

Oh tak, wole wloczyc sie z heniami niz miskami-ursanami lub swieta trojca.

Enjoy your single-player cRPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 13:39, Krejt napisał:

> Oh tak, wole wloczyc sie z heniami niz miskami-ursanami lub swieta trojca.
Enjoy your single-player cRPG.

Enjoy your holy trinity and take your fail with you.
Napisze Ensignowi, ze sie myli bo twoja gildia i ty (kimkolwiek bys byl) na wspolnych wypadanach na high-end pve uzywaliscie tankow i nukerow. Ten argument z pewnoscia zbije go z nog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 13:47, SoundWave napisał:

Napisze Ensignowi, ze sie myli bo twoja gildia i ty (kimkolwiek bys byl) na wspolnych
wypadanach na high-end pve uzywaliscie tankow i nukerow. Ten argument z pewnoscia zbije
go z nog.

Baw się dobrze. I nie zapomnij wazelinki.

<Moderatorzy, czyńcie swą powinność. Dawno już nie byłem delegatem.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!
Ostatnio kupiłem na tej: http://allegro.pl/item369477898_guild_wars_prophecies_pc_nowa_.html aukcji Guild Wars''a. Wydaje mi się jednak, że przesyłka jest niekompletna. Z jednej strony pudełko było zafoliowane i obklejone certyfikatem CDP, że nic nie było ruszane, to jednak na spodzie pudełka (tam gdzie jest wykaz elementów) jest napisane: "Klucz bonusowy i tymczasowy". U mnie brakuje tego elementu (wszystko inne jest). Proszę o pomoc.
Niezbyt wiedziałem, gdzie umieścić ten post (ostatnio pojawiły się jakie podfora pomocy technicznej - dawno nie byłem na gramie, nie orientuję się)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 14:05, SoundWave napisał:

/ciach/

Widzę, że nie zrozumiałeś co miałem na myśli. :/ Mnie nie interesują liczby czy to jak ktoś gra! Mam ochotę zagrać Warkiem ze sztyletami to to zrobię, bo JA tak chcę. Jeśli ktoś uważa, że Warek to świetny tank to MA DO TEGO PRAWO i może grać takim właśnie buildem! Teraz już kumasz czy trzeba Ci to jeszcze narysować? ;>
Przypominam, że w GW nie istnieje słowo "najlepszy" - to również tyczy się buildów, więc Warek jako tank i dmg dealer są również "dobrzy", a jest to uzależnione od osób, które grają danym buildem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 14:17, Pajonk78 napisał:

> /ciach/
Widzę, że nie zrozumiałeś co miałem na myśli. :/ Mnie nie interesują liczby czy to jak
ktoś gra! Mam ochotę zagrać Warkiem ze sztyletami to to zrobię, bo JA tak chcę. Jeśli
ktoś uważa, że Warek to świetny tank to MA DO TEGO PRAWO i może grać takim właśnie buildem!
Teraz już kumasz czy trzeba Ci to jeszcze narysować? ;>


Pozyczyc ci kredki? Bo mozesz sobie nawet grac wammosem z mendingiem na breezie i healing hands w zapasie jesli cie to bawi. Myslisz, ze nie jest on gorszy od innych normalnych buildow? To nie tylko sprawa gustu, ale skutecznosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować