Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 02.06.2008 o 14:16, Ciachoo666 napisał:

"Klucz bonusowy i tymczasowy"

Dobra, z kluczem bonusowym sobie poradziłem. Jest on niejako wbudowany w klucz podstawowy (po aktywacji konta wystarczy wpisać "/bonus" i już można się cieszyć bonusowymi itemami. Ale dalej nie wiem, gdzie jest klucz trialowy. Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy o to chodzi.
Posiadam 3 kampanie (Proph, Factions i Nightfall), a klucz trialowy był tylko w Nightfall''u. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.06.2008 o 16:37, boogie85 napisał:

Reasumując masz monki we własnym agro (wtedy są w twoim zasięgu) i jednocześnie w owym
agro masz moby Ciebie bijące? Ekhm co za bzdura moby w tym momencie natychmiast olewają
warka i biegną na resztę. To nazywamy łamaniem agro.

Reasumujac, nie widzisz roznicy miedzy byciem w zasiegu monkow, a pozwalaniem przeciwnikow lac twoich casterow :)

Dnia 02.06.2008 o 16:37, boogie85 napisał:

Łeee bez linka tym razem? Rozczarowałem się. Dla spamowania SY potrzebny jest odpowiednio
ukierunkowany build. Zadaje ładne obrażenia ale nie ma mowy tu skuteczności wyższej niż
nukerzy.

Zadaje obrazenia I zapewnia ochrone teamu. Zreszta ciekawe, ze wspomniales o HM, gdzie potworki maja wiekszy armour i nawet MS lub Searing Flames zadaja malo ;) Nie to co skille +dmg, ktore zawsze ignoruja pancerz.

Dnia 02.06.2008 o 16:37, boogie85 napisał:

Typowy skill tanka. Zaprzeczasz sam sobie.

Hahaha, nie, typowe skille tanka to np. Obsi Flesh ;) Nie widzisz roznicy miedzy pilnowaniem potworkow, a tankowaniem.

Dnia 02.06.2008 o 16:37, boogie85 napisał:

Paragon zgoda, ale nie na tyle by uniknac spiku.

Czy ty sobie kpisz? There''s Nothing to Fear i Save Yourself = brak spike''u.


>MM na HMie nie jest najlepszym wyjściem.
A Sabway wyzyna wszystko w pien i smieje sie z tego zdanka.

Dnia 02.06.2008 o 16:37, boogie85 napisał:

Nieprawda, skoro masz skupiac na sobie moby, to Ty własnie jestes najbardziej narażony,
jak obrywa reszta to coś spieprzyłeś.

Widzisz roznice miedzy "skupiasz moby na sobie", a "pozostali gracze wychodza z gry"? Bo mam wrazenie, ze nie.

Dnia 02.06.2008 o 16:37, boogie85 napisał:

Piszę cały czas o grze na HMie. I nie próbuj sugerować by wyliczyć ile skili potrzeba,
bo powineneś dobrze wiedzieć, że zalezy to od obszaru i całego builda.

Zapytalem sie ile to jest wg ciebie to "sporo" w kontekscie skillbara.

Dnia 02.06.2008 o 16:37, boogie85 napisał:

Niestety to ty (w tym momencie przestaje pisać z dużej litery bo widac na szacunek nie
zasługujesz). Obrażasz mnie i próbujesz przykryć to emotka. Kończę więc dyskusję.

Nie, to z "trollem" to stwierdzenie faktu, a nie obrazanie. Celowo probujesz "niezrozumiec" co pisze.

Dnia 02.06.2008 o 16:37, boogie85 napisał:

Nie korzystam z PUGów, ale popieram obyśmy się nie spotkali, bo PUG z wyłożoną tu przez
ciebie taktyką to katastrofa na zamówienie.

Jaka taktyka? Bo taktyka fail czyli tank-healer-nuker nie jest moim wymyslem i nie ja jej uzywam.

Dnia 02.06.2008 o 16:37, boogie85 napisał:

EOT ode mnie.


I niech cie ursan blogoslawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 16:18, SoundWave napisał:

No, no, i kto tu robi z siebie prostaka, maly trollu ;)


Jeszcze jeden taki epitet i polecę po statusie, jak będzie trzeba to do bana. Dyskutuj do woli, ale chamstwa nie trawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 17:23, walgierz napisał:

> No, no, i kto tu robi z siebie prostaka, maly trollu ;)

Jeszcze jeden taki epitet i polecę po statusie, jak będzie trzeba to do bana. Dyskutuj
do woli, ale chamstwa nie trawię.


"I nie kpij podając takie linki bo tylko robisz

Dnia 02.06.2008 o 17:23, walgierz napisał:

z siebie prostaka. "

Zgadnij czyje to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Reasumujac, nie widzisz roznicy miedzy byciem w zasiegu monkow, a pozwalaniem przeciwnikow
> lac twoich casterow :)
>
Podsumujmy bijesz moba obok ciebie ergo wasze agro jest mniej więcej takie samo. Jednocześnie monk znajduje się w zasięgu (czyli w twoim agro), a więc i agro moba. Nie ma się czym martwić masz SY, które zmusza ich do skupienia się na tobie zamiast rozbiegnięcia się na party. Nie ważne że SY musi się naładować (nawet z FGJ i ECh trwa to chwileczkę) prawdziwy pr0 uzywa skili na adrenalinę tak jakby były na ene. Zatrzymujesz ich przy pomocy grasping earth, które jest bardzo ofensywnym skilem, do tego na brze masz jeszcze FGJ i SY. Zapewne jakiś skil do budowania adrenaliny przed walką ECh może? To już 4 skile nie zadające ABSOLUTNIE ZADNYCH obrażeń. Do tego Dragon slash to dobry dmg dealer, prawda.

Nic to moby już na skupiły się na naszym warku, ale by uniknąc dużych obrażen mamy jeszcze w party paragona też z SY. By chronił warka.

Nie zrazisz się ani powaleniem, ani oślepieniem, ani spowolnieniem, kto by myślał o blokach wroga. Masz przeciez party składające się z sabwaya i para na SY!

Czy tylko ja tu widze stek bzdur?

>
> Zadaje obrazenia I zapewnia ochrone teamu. Zreszta ciekawe, ze wspomniales o HM, gdzie
> potworki maja wiekszy armour i nawet MS lub Searing Flames zadaja malo ;) Nie to co skille
> +dmg, ktore zawsze ignoruja pancerz.
>
Oczywiście nigdy tego nie negowałem. Warek jednak nie powali wszystkich jak MS, nie spowoduje płonięcia jak SF. Co więcej raczej nie będziemy miec z przodu trzech warków. A przepraszam prawdziwy pr0 jest połaczony z innymi graczami telepatycznie i utrzymują agro razem.

> Hahaha, nie, typowe skille tanka to np. Obsi Flesh ;) Nie widzisz roznicy miedzy pilnowaniem
> potworkow, a tankowaniem.
>
Dla ciebie tank=się obsi flesh. Mylisz się przy tym założeniu. I stąd cały stek bzdur wysmazonych w postach.
> > Paragon zgoda, ale nie na tyle by uniknac spiku.
> Czy ty sobie kpisz? There''s Nothing to Fear i Save Yourself = brak spike''u.
>
A tak warek na SY i para na SY. Nauczaj miszczu.

> A Sabway wyzyna wszystko w pien i smieje sie z tego zdanka.
>
Cały czas mówiłem o elitarnych misjach. A więc chciałbym zobaczyć sabway na UW albo Deep (oczywiście HM), do tego w party złożonym z żywych graczy (takie założenia sam nakreśliłeś). Powodzenia.

> Widzisz roznice miedzy "skupiasz moby na sobie", a "pozostali gracze wychodza z gry"?
> Bo mam wrazenie, ze nie.
A co to ma do faktu większego narażenia warka na wrogie działania niż elemka stojącego z tyłu? Wymigujesz się.


> Nie, to z "trollem" to stwierdzenie faktu, a nie obrazanie. Celowo probujesz "niezrozumiec"
> co pisze.
To już oceni moderator. Stwierdzasz więc fakt: jestem trolem. Proszę więc moderatora o ocenę i ukranie mnie za trolowanie.


> Jaka taktyka? Bo taktyka fail czyli tank-healer-nuker nie jest moim wymyslem i nie ja
> jej uzywam.

twoja taktyka: wszechmocy ofensywny warek z SY, para z SY do tego sabway złożony z żywych graczy. Zostaja dwa miejsca. Wspomniałes coś o monku. Zostaje jedno.

W końcu mówimy nadal o jednym party. Tak ono wygląda, gdyby uwzględnić wszystkie twoje kontry na moje argumenty.

Ocenę tego PUGa pozostawiam innym. Bo przeciez nie będziesz grał tank-healer-nuker.

> I niech cie ursan blogoslawi ;)
>
A dziękuję. Miłej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahah!
Czyli całe to bablanie o tym jaki to team "tank/nuker/healer" jest zły sprowadza się do promowania Sabwaya i Imbagona?
Padnę. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.06.2008 o 15:41, SoundWave napisał:

Nie mowimy chyba o solo, prawda? Masz do dyspozycji takze 7 lub 11 innych graczy w twoim
teamie.


ta, po co monk ma leczyć, skoro każda postać może sobie wziąć Mending i Healing Breeze?
nawet nie chce mi się czytać waszej malutkiej kłótni... warek to dobra rzecz, zarówno jako dmg dealer (spam Dragon Slashem przez 20 sekund? chętnie) oraz jako tank (permanentne 75% szans na blok, okrzyki, bla bla).
ele zawsze uważałem za cieniasów, choć to tylko dlatego, że preferuję zimną stal i dźwięk pękających kości. robienie grilla mnie nie interesuje, choć znam osoby, które potrafią elkiem wyczyniać cuda.
ogólnie to polecam szklankę zimnej wody i spacer na uspokojenie. dopóki granie w GW (PvE, ludzie, PvE!) nie pozwala wam na trzepanie grubej kasy, nie ma sensu czepiać się szczegółów typu ''postać XX jest w stanie zadać XX dmg w czasie XX sekund, dlatego jest najlepsza!!111".
get a life.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 17:59, Azrathel napisał:


ogólnie to polecam szklankę zimnej wody i spacer na uspokojenie. dopóki granie w GW (PvE,
ludzie, PvE!) nie pozwala wam na trzepanie grubej kasy, nie ma sensu czepiać się szczegółów
typu ''postać XX jest w stanie zadać XX dmg w czasie XX sekund, dlatego jest najlepsza!!111".

A dziękuję już zimnym piwkiem sie uraczyłem :) A zimną stal lubisz boś zimny drań :P

Dnia 02.06.2008 o 17:59, Azrathel napisał:


get a life.

Kurna nie mam kilku godzin by pograc a ten mi wylatuje z takim tekstem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



> Podsumujmy bijesz moba obok ciebie ergo wasze agro jest mniej więcej takie samo. Jednocześnie
> monk znajduje się w zasięgu (czyli w twoim agro), a więc i agro moba. Nie ma się czym
> martwić masz SY, które zmusza ich do skupienia się na tobie zamiast rozbiegnięcia się
> na party. Nie ważne że SY musi się naładować (nawet z FGJ i ECh trwa to chwileczkę) prawdziwy
> pr0 uzywa skili na adrenalinę tak jakby były na ene. Zatrzymujesz ich przy pomocy grasping
> earth, które jest bardzo ofensywnym skilem, do tego na brze masz jeszcze FGJ i SY. Zapewne
> jakiś skil do budowania adrenaliny przed walką ECh może? To już 4 skile nie zadające
> ABSOLUTNIE ZADNYCH obrażeń. Do tego Dragon slash to dobry dmg dealer, prawda.
No, no, pare bledow.
Bijesz mobki i jestes w zasiegu monka, w zasiegu monka nie znaczy, ze monk tez jest przy mobkach, chyba, ze popelniles blad i dales mu tylko skille dotykowe ;d
Dwa, naladowanie SY jesli uzywasz FGJ i ECh to 1 hit. Moze u ciebie jest to definicja "chwileczki", ale u mnie nie.
Trzy, na razie wymieniles SY, FHJ i ECh a ty gadasz o duzym zuzyciu adrenaliny. Lolwut?
Cztery, jesli masz klopoty z a-management to bierzesz Grasping Earth lub inne snare''y. Jesli nie masz problemow to nie masz po co brac.
No to piec! ECh, FGJ, SY, GE- 4. A od obrazen starczy Dragon Slash, Brawling Headbutt, Steelfang Slash i mozesz jeszcze dorzucic jakis ias stance jak frenzy czy flail.

> Nic to moby już na skupiły się na naszym warku, ale by uniknąc dużych obrażen mamy jeszcze
> w party paragona też z SY. By chronił warka.
A TNTF parek nie ma? Łeee...
> Nie zrazisz się ani powaleniem, ani oślepieniem, ani spowolnieniem, kto by myślał o blokach
> wroga. Masz przeciez party składające się z sabwaya i para na SY!
Nie, masz monkow z tylu, zakladam, ze 2. Wiec oprocz warka, 2 monkow i parasa masz jeszcze 4 inne postacie. A moze nie powinienes sie zadawac z leecherami
> Czy tylko ja tu widze stek bzdur?
Czy tylko ja widze u ciebie niekompetencje?


> Oczywiście nigdy tego nie negowałem. Warek jednak nie powali wszystkich jak MS, nie spowoduje
> płonięcia jak SF. Co więcej raczej nie będziemy miec z przodu trzech warków. A przepraszam
> prawdziwy pr0 jest połaczony z innymi graczami telepatycznie i utrzymują agro razem.
3 knockdowny z rechargem 60s i 5s castem. :) Marzenie. A prawdziwy pro nie potrzebuje telepatycznej wiezi, ani nawet ts''a/venta- porzadni gracze wiedza co robia i jaka jest ich rola w teamie.

> Dla ciebie tank=się obsi flesh. Mylisz się przy tym założeniu. I stąd cały stek bzdur
> wysmazonych w postach.
Nie, dla mnie tank to warrek czy cokolwiek innego ze skillbarem pelnym skilli defensywnych, bez zadnej ofensywy.

> A tak warek na SY i para na SY. Nauczaj miszczu.
Znowu biedny parasek zapomnial TNTF. To moze chociaz wez Watch Yourself?

> Cały czas mówiłem o elitarnych misjach. A więc chciałbym zobaczyć sabway na UW albo Deep
> (oczywiście HM), do tego w party złożonym z żywych graczy (takie założenia sam nakreśliłeś).
> Powodzenia.
O ile pamietam to mowilismy o HM, a nie tylko o elitarnych misjach ;) A MM''em moze byc tez gracz, nie widze problemu.

> A co to ma do faktu większego narażenia warka na wrogie działania niż elemka stojącego
> z tyłu? Wymigujesz się.
Ma to do faktu, ze warrek ma support z tylu, duzy armour, kupe zdrowka wiec tak szybko nie padnie.

> To już oceni moderator. Stwierdzasz więc fakt: jestem trolem. Proszę więc moderatora
> o ocenę i ukranie mnie za trolowanie.
O tak, popieram
>

> twoja taktyka: wszechmocy ofensywny warek z SY, para z SY do tego sabway złożony z żywych
> graczy. Zostaja dwa miejsca. Wspomniałes coś o monku. Zostaje jedno.
Nigdy nie bralem warka z SY do sabwaya!
Ale zrobmy matme. Po twojemu.
1. Warek z SY
2. Para z SY
3. 4. 5. Sabway
6. Monk.
A 7 8 gdzie polazly ?
Jakos trace ochote na gadke z toba ;)
> W końcu mówimy nadal o jednym party. Tak ono wygląda, gdyby uwzględnić wszystkie twoje
> kontry na moje argumenty.
Wypraszam sobie. Moje party sklada sie zazwyczaj z 8 osob, a nie 6. Co to, jakis niepelnosprawny PUG?
> Ocenę tego PUGa pozostawiam innym. Bo przeciez nie będziesz grał tank-healer-nuker.
Nie bede. Ale tez nie bede pugowal w niepelnym teamie :)

> > > A dziękuję. Miłej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Bijesz mobki i jestes w zasiegu monka, w zasiegu monka nie znaczy, ze monk tez jest przy
> mobkach, chyba, ze popelniles blad i dales mu tylko skille dotykowe ;d
Aha czyli monk jest w agro mobów (niekoniecznie przy nich, a moby jak to dobrzy samarytanie nie atakują go? Czy my gramy w inne gry? w tym wypadku nawet grasping earth nie pomoże, to nie zatrzyma elemków, mesów i resztę.
> Dwa, naladowanie SY jesli uzywasz FGJ i ECh to 1 hit. Moze u ciebie jest to definicja
> "chwileczki", ale u mnie nie.
ECh to 3 dawki (4 max) czyli by naładować SY potrzeba 2 lub 3 uderzeń zakładając że nikt nie przeszkadza.

> Trzy, na razie wymieniles SY, FHJ i ECh a ty gadasz o duzym zuzyciu adrenaliny. Lolwut?
> Cztery, jesli masz klopoty z a-management to bierzesz Grasping Earth lub inne snare''y.
> Jesli nie masz problemow to nie masz po co brac.
No tak bo moby słuchają się ciebie niczym gady zaklinacza węży.
> No to piec! ECh, FGJ, SY, GE- 4. A od obrazen starczy Dragon Slash, Brawling Headbutt,
> Steelfang Slash i mozesz jeszcze dorzucic jakis ias stance jak frenzy czy flail.
>

> A TNTF parek nie ma? Łeee...
Dublowanie SY to wystarczająca głupota.

> Nie, masz monkow z tylu, zakladam, ze 2. Wiec oprocz warka, 2 monkow i parasa masz jeszcze
> 4 inne postacie. A moze nie powinienes sie zadawac z leecherami
a tak sabway? A może o nie czy beda to nukerzy? Nieee to przecież hańba brać takie nuby.

> Czy tylko ja widze u ciebie niekompetencje?
>
Niekompetencję? Raczej powolne składanie party wedle twoich zamysłów.
>
> > Oczywiście nigdy tego nie negowałem. Warek jednak nie powali wszystkich jak MS,
> nie spowoduje
> > płonięcia jak SF. Co więcej raczej nie będziemy miec z przodu trzech warków. A przepraszam
>
> > prawdziwy pr0 jest połaczony z innymi graczami telepatycznie i utrzymują agro razem.
>

> 3 knockdowny z rechargem 60s i 5s castem. :) Marzenie. A prawdziwy pro nie potrzebuje
> telepatycznej wiezi, ani nawet ts''a/venta- porzadni gracze wiedza co robia i jaka jest
> ich rola w teamie.
>
Teraz udowodniłeś że nie masz najmniejszego pojęcia o graniu elemkiem. Wierz mi ośmieszyłeś się i to mocno.

> Nie, dla mnie tank to warrek czy cokolwiek innego ze skillbarem pelnym skilli defensywnych,
> bez zadnej ofensywy.
>
Dla mnie tank to warek utrzymujący się przy życiu dzięki skilom defensywnym, co nie oznacza że tylko takowe posiada. Czytaj ze zrozumieniem. Napisałem to na samym początku. Warek przede wszystkim ma tankować, dopiero gdy jest możliwosć zadać obrażenia.

> > A tak warek na SY i para na SY. Nauczaj miszczu.
> Znowu biedny parasek zapomnial TNTF. To moze chociaz wez Watch Yourself?
>
Spora redukcja obrażeń jest przydatna, ale nie zapewnia nieśmiertelności.

> > Cały czas mówiłem o elitarnych misjach. A więc chciałbym zobaczyć sabway na UW albo
> Deep
> > (oczywiście HM), do tego w party złożonym z żywych graczy (takie założenia sam nakreśliłeś).
>
> > Powodzenia.
> O ile pamietam to mowilismy o HM, a nie tylko o elitarnych misjach ;) A MM''em moze byc
> tez gracz, nie widze problemu.
To lepiej zerknij dokładniej, bo jak chcesz ktoś skazać na ręczne zaznaczanie minionów i rzucanie Death Nova to powodzenia i poszukiwania masochistów. To build dla hero i raczej wyłącznie dla hero. Znów wychodzi brak wiedzy.
Znów zwykły MM nie ma czego szukac na elitarnych misjach.Miniona gina bardzo szybko.

> Ma to do faktu, ze warrek ma support z tylu, duzy armour, kupe zdrowka wiec tak szybko
> nie padnie.
>
Zdrówka ma tyle co reszta. Armor bez dodatkowego zwiększenia jest za skromny. W pierwszych sekundach gdy tego suportu nam brak, bo team musi odczekać kilka sekund na skupienie się mobów na warku.


> O tak, popieram
Nie przelicz się.
> >
>
> > twoja taktyka: wszechmocy ofensywny warek z SY, para z SY do tego sabway złożony
> z żywych
> > graczy. Zostaja dwa miejsca. Wspomniałes coś o monku. Zostaje jedno.
> Nigdy nie bralem warka z SY do sabwaya!
Ale w poprzednich postach zbijając argument o osamotnieniu warka stwierdziłes że od tego masz MMa! Zdecyduj się na litość.
> Ale zrobmy matme. Po twojemu.
> 1. Warek z SY
> 2. Para z SY
> 3. 4. 5. Sabway
> 6. Monk.
> A 7 8 gdzie polazly ?
Pewnie pikietują jako związek zawodowy nukerów, których do party nie bierzesz.
> Jakos trace ochote na gadke z toba ;)
Sam bym był już zmęczony ośmieszaniem się.

> Wypraszam sobie. Moje party sklada sie zazwyczaj z 8 osob, a nie 6. Co to, jakis niepelnosprawny
> PUG?
Tak więc dobierz sobie jeszcze dwie osoby,ale nie nukerów przeciez są do chrzanu!

> Nie bede. Ale tez nie bede pugowal w niepelnym teamie :)
>
Cóż ja mam gildię nie musze PUGować. Za co jestem moim gildiowiczom wdzieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 18:13, SoundWave napisał:

Nie, masz monkow z tylu, zakladam, ze 2. Wiec oprocz warka, 2 monkow i parasa masz jeszcze
4 inne postacie. A moze nie powinienes sie zadawac z leecherami


A paszedł! Ja nie leechuję.... ja conajwyżej afkuję w GH :P

Dnia 02.06.2008 o 18:13, SoundWave napisał:

3 knockdowny z rechargem 60s i 5s castem. :)

Oooo, kto w dzisiejszych czasach robienia HM bierze takich nukerów-inwalidów w liczbie sztuk równej 1?
Zazwyczaj w dobrych teamach na HM podstawa to nuker z MS + echo, najczęściej dwóch, ale i tak przebija to elek nuker oparty na Assasin''s Promise + MS + Glyph of Sacrifice :] taki jeden elek przy odrobinie wprawy może znukować moby lepiej niż dwóch elków z MS + echo.
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.06.2008 o 18:49, boogie85 napisał:

Aha czyli monk jest w agro mobów (niekoniecznie przy nich, a moby jak to dobrzy samarytanie
nie atakują go? Czy my gramy w inne gry? w tym wypadku nawet grasping earth nie pomoże,
to nie zatrzyma elemków, mesów i resztę.

Przeciez tlumacze caly czas jak komu dobremu, lub kumatemu, ze na tym polega dobra a-managemet, zeby nie atakowaly naszych bardziej wrazliwych kolegow stojacych nieco z tylu. Nie przypuszczalem, ze podswiadomie pisze w niezrozumialym jezyku.

Dnia 02.06.2008 o 18:49, boogie85 napisał:

ECh to 3 dawki (4 max) czyli by naładować SY potrzeba 2 lub 3 uderzeń zakładając że nikt
nie przeszkadza.

To niesamowite, ale matma nie klamie!
SY- 8 adrenaliny
ECh- daje 4 adrenaliny
FGJ- 2x wiecej adrenaliny
4x2 = ?

Dnia 02.06.2008 o 18:49, boogie85 napisał:

No tak bo moby słuchają się ciebie niczym gady zaklinacza węży.

Jakos twojego tanka sie sluchaja ;]

Dnia 02.06.2008 o 18:49, boogie85 napisał:

Dublowanie SY to wystarczająca głupota.

Bo? Wytlumaczysz czy zatrzymales sie na etapie "bo tak"?

Dnia 02.06.2008 o 18:49, boogie85 napisał:

a tak sabway? A może o nie czy beda to nukerzy? Nieee to przecież hańba brać takie nuby.

Zapytalbym sie gdzie uzylem slowa "nub", czy "noob", ale domyslam sie, ze pokazanie tego przerasta to twoje mozliwosci.

Dnia 02.06.2008 o 18:49, boogie85 napisał:

Niekompetencję? Raczej powolne składanie party wedle twoich zamysłów.

W sensie "nuker lf tank and 2 manks and go!!1". Kapuje

Dnia 02.06.2008 o 18:49, boogie85 napisał:

Teraz udowodniłeś że nie masz najmniejszego pojęcia o graniu elemkiem. Wierz mi ośmieszyłeś
się i to mocno.

Nie osmieszylem sie. Po prostu nie uzywam cienkiego nukera, zwlaszcza z ms''em. Wole Rotgort spam z mind blastem.

Dnia 02.06.2008 o 18:49, boogie85 napisał:

Dla mnie tank to warek utrzymujący się przy życiu dzięki skilom defensywnym, co nie oznacza
że tylko takowe posiada. Czytaj ze zrozumieniem. Napisałem to na samym początku. Warek
przede wszystkim ma tankować, dopiero gdy jest możliwosć zadać obrażenia.

Tak? To ma robic? Bo tworcy swietnej taktyki trojcy tak powiedzieli?

Dnia 02.06.2008 o 18:49, boogie85 napisał:

Spora redukcja obrażeń jest przydatna, ale nie zapewnia nieśmiertelności.

Ale SY i TNTF zapewnia cos bardzo blisko niesmiertelnosci!

Dnia 02.06.2008 o 18:49, boogie85 napisał:

To lepiej zerknij dokładniej, bo jak chcesz ktoś skazać na ręczne zaznaczanie minionów
i rzucanie Death Nova to powodzenia i poszukiwania masochistów.

Kto mowil o bomberze, przepraszam bardzo?

>To build dla hero i raczej

Dnia 02.06.2008 o 18:49, boogie85 napisał:

wyłącznie dla hero. Znów wychodzi brak wiedzy.
Znów zwykły MM nie ma czego szukac na elitarnych misjach.Miniona gina bardzo szybko.

Od tego sa inne skille, a zdychajace miniony to nie problem. To mieso armatnie, ktore w przeciwienstwie do twojego tankusia nie musi poswiecac 1 gracza, zeby stal i zbieral baty.

Dnia 02.06.2008 o 18:49, boogie85 napisał:

>
Zdrówka ma tyle co reszta. Armor bez dodatkowego zwiększenia jest za skromny. W pierwszych
sekundach gdy tego suportu nam brak, bo team musi odczekać kilka sekund na skupienie
się mobów na warku.

O jakich 1szych sekundach bez supportu mowisz? To monk musi czekac z PS''em, az moby sie zbiora?

Dnia 02.06.2008 o 18:49, boogie85 napisał:

Nie przelicz się.

Jak na razie to ty udowodniles, ze masz klopoty z matma.

Dnia 02.06.2008 o 18:49, boogie85 napisał:

>

Dnia 02.06.2008 o 18:49, boogie85 napisał:

Ale w poprzednich postach zbijając argument o osamotnieniu warka stwierdziłes że od tego
masz MMa! Zdecyduj się na litość.

Nie, pisalem, ze MM to jedna z alternatyw, a nie koniecznosc ;) Widac trojca przyzwyczaila ludzi do myslenia schematami.

Dnia 02.06.2008 o 18:49, boogie85 napisał:

Pewnie pikietują jako związek zawodowy nukerów, których do party nie bierzesz.

To trzeba bylo dopisac, ze 2 nukerow, ktorzy nic nie robia. ;] Nawet z prawda bys sie nie minal za bardzo.

Dnia 02.06.2008 o 18:49, boogie85 napisał:

Sam bym był już zmęczony ośmieszaniem się.

Zapewne jestes, policzyc do 8- ciezka sztuka.

Dnia 02.06.2008 o 18:49, boogie85 napisał:

Tak więc dobierz sobie jeszcze dwie osoby,ale nie nukerów przeciez są do chrzanu!

A dziekuje, nie omieszkam. Ranger i drugi Warrek zapewne by sie przydali. I to nie obsidian tank ;)

Dnia 02.06.2008 o 18:49, boogie85 napisał:

Cóż ja mam gildię nie musze PUGować. Za co jestem moim gildiowiczom wdzieczny.

Pozdrow ich ode mnie i przekaz moje wyrazy wspolczucia.

@Cinus- ja tam zazwyczaj na hm doceniam aoe +dmg, ktory ignoruje pancerz. Tutaj tez nawet warrek ma pare skilli, ale nie mow boogiemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../ cienkiego nukera, zwlaszcza z ms''em.

O_o
Cały mój świat się zawalił :( idę się pociąć płytami od GW...

Dnia 02.06.2008 o 19:32, SoundWave napisał:

Wole Rotgort spam z mind blastem.


Też kiedyś lubiłem Rodgort spam, ale tylko z dual attunment i za czasów kiedy Rodgort miał 5s rechargu, mind blasta nie trawię i uważam, że jak na elita jest kiepskim skillem. Obecnie AP nuker jak dla mnie nie ma sobie równych i rodgort spammer przy nim wymięka :P Poza tym Rodgort jest podatny na interrupty, a co za tym idzie na szybką stratę energii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przeciez tlumacze caly czas jak komu dobremu, lub kumatemu, ze na tym polega dobra a-managemet,
> zeby nie atakowaly naszych bardziej wrazliwych kolegow stojacych nieco z tylu. Nie przypuszczalem,
> ze podswiadomie pisze w niezrozumialym jezyku.
>
Tzn? AI mobów jest ustawione by atakować najsłabsze postaci w ich zasięgu. Skoro w agro są monk i warek to będą atakować monka. Owszem można się zastawić przy jakiejś przeszkodzie terenowej, ale nie zawsze mamy taka możliwość. Skile spowalniające nie powstrzymają casterów.

> SY- 8 adrenaliny
> ECh- daje 4 adrenaliny
> FGJ- 2x wiecej adrenaliny
> 4x2 = ?
>
Być może mój błąd.
>
> > No tak bo moby słuchają się ciebie niczym gady zaklinacza węży.
> Jakos twojego tanka sie sluchaja ;]
>
Bo nie mają w agro nikogo poza tankiem. Nie widzą nikogo innego, taka filozofia tankowania.
>
> > Dublowanie SY to wystarczająca głupota.
> Bo? Wytlumaczysz czy zatrzymales sie na etapie "bo tak"?
Bo nie otzymujesz podwójnego działania? Bo wystarczy jedna postać z SY?
>
> > a tak sabway? A może o nie czy beda to nukerzy? Nieee to przecież hańba brać takie
> nuby.
> Zapytalbym sie gdzie uzylem slowa "nub", czy "noob", ale domyslam sie, ze pokazanie tego
> przerasta to twoje mozliwosci.
Po co brac elemki skoro warki zadają więcej dmg? Oczywiście według ciebie.
>
> > Niekompetencję? Raczej powolne składanie party wedle twoich zamysłów.
> W sensie "nuker lf tank and 2 manks and go!!1". Kapuje
Co ty z tym pugowaniem? Kompleksy masz jakieś? Nie masz pojęcia na jakiej zasadzie składam party więc zamilcz.
>
>
> > Teraz udowodniłeś że nie masz najmniejszego pojęcia o graniu elemkiem. Wierz mi
> ośmieszyłeś
> > się i to mocno.
> Nie osmieszylem sie. Po prostu nie uzywam cienkiego nukera, zwlaszcza z ms''em. Wole
> Rotgort spam z mind blastem.
Owszem ośmieszyłeś. MS to potężne połączenie i wcale nie wyklucza użycia RI i MB (który swoją drogą nie jest już tak skuteczny jak kiedyś, poza tym warki przeciez więcej dmg zadają po co wieć ci RI spamer?
>

> Tak? To ma robic? Bo tworcy swietnej taktyki trojcy tak powiedzieli?
>
Bo nikt tego nie zrobi za niego? Bo po to walczy w zwarciu? Może monk ma być na szpicy?
Kolejny raz przywalasz się do owej trójcy. Napisz gdzie w moich postach zaznaczam że jedyną słuszną jest granie ową trójcą? Jak do tej pory absolutnie nic nie wiesz o mojej grze, ale wolisz rzucać słowa na wiatr bez najmniejszego potwierdzenia swych słów. Czy napisałem że nie uznaję obecności asków, rytków czy innych klas w party? Zaznacz gdzie ;>
> > Spora redukcja obrażeń jest przydatna, ale nie zapewnia nieśmiertelności.
> Ale SY i TNTF zapewnia cos bardzo blisko niesmiertelnosci!
Skoro tak twierdzisz...
>
>
> > To lepiej zerknij dokładniej, bo jak chcesz ktoś skazać na ręczne zaznaczanie minionów
>
> > i rzucanie Death Nova to powodzenia i poszukiwania masochistów.
> Kto mowil o bomberze, przepraszam bardzo?
A kto non stop pierniczy o sabway''u?

Cytat:
ja:MM na HMie nie jest najlepszym wyjściem.

ty: Sabway wyzyna wszystko w pien i smieje sie z tego zdanka.

> Od tego sa inne skille, a zdychajace miniony to nie problem. To mieso armatnie, ktore
> w przeciwienstwie do twojego tankusia nie musi poswiecac 1 gracza, zeby stal i zbieral
> baty.
Oczywiście bo gracz MM ma tyle do zrobienia poza minionami... Skoro to tylko mięso armotnie to równiez mamy stratę miejsca. Poza tym jest szereg obszarów gdzie MM nie ma czego szukać.
>
> > >
> > Zdrówka ma tyle co reszta. Armor bez dodatkowego zwiększenia jest za skromny. W
> pierwszych
> > sekundach gdy tego suportu nam brak, bo team musi odczekać kilka sekund na skupienie
>
> > się mobów na warku.
> O jakich 1szych sekundach bez supportu mowisz? To monk musi czekac z PS''em, az moby
> sie zbiora?
"Przed zaagrowaniem? Coz za barbarzynski zwyczaj!" Zgadnij z kogo to cytat i czego dotyczy? Po raz kolejny powiem, zdejmowanie enchantów jest bardzo popularne w najtrudniejszych terenach.
>
> > Nie przelicz się.
> Jak na razie to ty udowodniles, ze masz klopoty z matma.
No tak nie mam jak się odgryźć więc rzucę czerstwym tekstem. I jak kompleksy wyleczone?
> > >
>
> > Ale w poprzednich postach zbijając argument o osamotnieniu warka stwierdziłes że
> od tego
> > masz MMa! Zdecyduj się na litość.
> Nie, pisalem, ze MM to jedna z alternatyw, a nie koniecznosc ;) Widac trojca przyzwyczaila
> ludzi do myslenia schematami. \
Alez oczywiście na wszystko jest alternatywa, tak samo jak na prościutkie wyłączenie warka z walki. Ba powiem więcej warka najprościej unieszkodliwić (co nie znaczy zabić)
>
> > Pewnie pikietują jako związek zawodowy nukerów, których do party nie bierzesz.
> To trzeba bylo dopisac, ze 2 nukerow, ktorzy nic nie robia. ;] Nawet z prawda bys sie
> nie minal za bardzo.

>
> > Sam bym był już zmęczony ośmieszaniem się.
> Zapewne jestes, policzyc do 8- ciezka sztuka.
Naprawde już tak mocno brakuje argumentów? Żałosny poziom.
>
>
> > Tak więc dobierz sobie jeszcze dwie osoby,ale nie nukerów przeciez są do chrzanu!
>
> A dziekuje, nie omieszkam. Ranger i drugi Warrek zapewne by sie przydali. I to nie obsidian
> tank ;
A tak to pewnie ten wymiatacz z PUGa co zawsze wie co robić, żyj dalej w swoich mrzonkach.
>
>

> Pozdrow ich ode mnie i przekaz moje wyrazy wspolczucia.
Dziękują i mają niezły ubaw czytając twoje rewelacje.
>
> @Cinus- ja tam zazwyczaj na hm doceniam aoe +dmg, ktory ignoruje pancerz. Tutaj tez nawet
> warrek ma pare skilli, ale nie mow boogiemu
Nie powiedział, zapija się biedaczyna na śmierć, że stracił rok grania elemkiem a tu takie rewelacje objawiasz.


Kończę ubawiłem się przednio ale teraz sobie pogram. Elemkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Tzn? AI mobów jest ustawione by atakować najsłabsze postaci w ich zasięgu. Skoro w agro
> są monk i warek to będą atakować monka. Owszem można się zastawić przy jakiejś przeszkodzie
> terenowej, ale nie zawsze mamy taka możliwość. Skile spowalniające nie powstrzymają casterów.
Jaka ty masz ulotna pamiec. Przyklad z SY juz poszedl w niepamiec?

> Być może mój błąd.
Nie martw sie, nie jestem zszokowany.


> >
> Bo nie mają w agro nikogo poza tankiem. Nie widzą nikogo innego, taka filozofia tankowania.
W przykladzie z SY maja innych w zasiegu, a jednak dalej trzymaja sie warrka.

> Bo nie otzymujesz podwójnego działania? Bo wystarczy jedna postać z SY?
Sredni czas dzialania SY to 4s i nie mozna swojego SY miec na sobie. Jedna nabija adren, druga uzywa SY i na zmiane.

> Po co brac elemki skoro warki zadają więcej dmg? Oczywiście według ciebie.
Hej, a co z tymi "nubami" ? A co do tego wyzej- warki zadajac wiecej dmgu i to nie tylko wg mnie. Pani Matematyka tez tak twierdzi. Dalem juz link gdzie wszystko jest ladnie opisane. To, ze nie przeczytales co tam jest to nie moja wina.


> Co ty z tym pugowaniem? Kompleksy masz jakieś? Nie masz pojęcia na jakiej zasadzie składam
> party więc zamilcz.
I kto to mowi! Koles, ktory wsadza mnie do party z 6-cioma osobami max. Coz za ironia.


> Owszem ośmieszyłeś. MS to potężne połączenie i wcale nie wyklucza użycia RI i MB (który
> swoją drogą nie jest już tak skuteczny jak kiedyś, poza tym warki przeciez więcej dmg
> zadają po co wieć ci RI spamer?
MS to czar, ktory dziala 9s, wywoluje 3x kd i na hm srednio-niski dmg. Nie jest spamowalny, kosztuje duzo energii i ma duzy recharge. Jesli juz mialbym brac nukera to z elitem Searing Flames, lub SH.


> Bo nikt tego nie zrobi za niego? Bo po to walczy w zwarciu? Może monk ma być na szpicy?
Dervish i Assassin tez walczy w zwarciu. Tez maja tankowac?
> Kolejny raz przywalasz się do owej trójcy. Napisz gdzie w moich postach zaznaczam że
> jedyną słuszną jest granie ową trójcą? Jak do tej pory absolutnie nic nie wiesz o mojej
> grze, ale wolisz rzucać słowa na wiatr bez najmniejszego potwierdzenia swych słów. Czy
> napisałem że nie uznaję obecności asków, rytków czy innych klas w party? Zaznacz gdzie
> ;>
Bo skoro lubisz nukeowac i tankowac, a asski to cienkie tanki, rity w sumie tez, to pozostaje stara (nie)dobra trojca.

> > Ale SY i TNTF zapewnia cos bardzo blisko niesmiertelnosci!
> Skoro tak twierdzisz...
Serio, przetestuj sobie w gildii, zapewne az sie zdziwisz.
SY- +100 armora czyli 82.5% obrazen mniej
TNTF- na srednim, 8 SS ranku 31% redukcji obrazen.
Matma nie klamie.

> A kto non stop pierniczy o sabway''u?
No z tego co widze to ty. Napisalem sabwaya (jak i reszte) jako alternatywe co mozna zabrac do teamu, gdyz ty usilnie sie upierales, ze warrek na frontlinie jest sam
> Cytat:
> ja:MM na HMie nie jest najlepszym wyjściem.
>
> ty: Sabway wyzyna wszystko w pien i smieje sie z tego zdanka.
Dokladnie. Chyba, ze twierdzisz inaczej...

> Oczywiście bo gracz MM ma tyle do zrobienia poza minionami... Skoro to tylko mięso armotnie
> to równiez mamy stratę miejsca. Poza tym jest szereg obszarów gdzie MM nie ma czego szukać.
Jest tez sporo obszarow gdzie elem nie ma czego szukac (o hai destroyery, czemu nie ploniecie QQ), lub gdzie inne postacie maja lepiej lub gorzej.


> "Przed zaagrowaniem? Coz za barbarzynski zwyczaj!" Zgadnij z kogo to cytat i czego dotyczy?
To dzisiaj "przed zaagrowaniem" = "az moby sie zbiora" ? No, no ;)
> Po raz kolejny powiem, zdejmowanie enchantów jest bardzo popularne w najtrudniejszych
> terenach.
A coverowania enchantow (hello RoF) jest popularne wsrod graczy.

> No tak nie mam jak się odgryźć więc rzucę czerstwym tekstem. I jak kompleksy wyleczone?
Hej, bez takich, sam zaczales z "przeliczaniem"!

> > Nie, pisalem, ze MM to jedna z alternatyw, a nie koniecznosc ;) Widac trojca przyzwyczaila
>
> > ludzi do myslenia schematami. \
> Alez oczywiście na wszystko jest alternatywa, tak samo jak na prościutkie wyłączenie
> warka z walki. Ba powiem więcej warka najprościej unieszkodliwić (co nie znaczy zabić)
Na wszystko sa countery, ja powiem, ze BHA wylacza monki, ale to nie jest powod, zeby nie brac ich ze soba.


> Naprawde już tak mocno brakuje argumentów? Żałosny poziom.
I znowu ta sama ironia.

> A tak to pewnie ten wymiatacz z PUGa co zawsze wie co robić, żyj dalej w swoich mrzonkach.
Wiec czemu bierzesz do teamu losowa osobe, o ktorej umiejetnosiach nic nie wiesz? Ale z ciebie leader!


> Dziękują i mają niezły ubaw czytając twoje rewelacje.
Powiedz, ze #guildwarsguru dolacza sie do smiechu. Niezle bawi nas wszystkich tekst o koniecznosci tankowania.

> Nie powiedział, zapija się biedaczyna na śmierć, że stracił rok grania elemkiem a tu
> takie rewelacje objawiasz.
Oj tam, jakie to rewelacje?
> Kończę ubawiłem się przednio ale teraz sobie pogram. Elemkiem!
Pobaw sie Ether Renewal! Chociaz pewnie nie bedziesz wiedzial jak, w koncu to nie walenie czarow AoE tam gdzie stoi bezuzyteczny warrek :<

Widzisz, to zadne rewelacje. Ten http://www.guildwarsguru.com/forum/showthread.php?t=113319& temat zostal napisany w 2006. Szmat czasu. I nic sie od tamtego momentu nie zmienilo. Radzilbym ci jako przyjaciel przeczytac ten temat i sprawdzic czy moze naprawde tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 20:30, SoundWave napisał:

MS to czar, ktory dziala 9s, wywoluje 3x kd i na hm srednio-niski dmg. Nie jest spamowalny,
kosztuje duzo energii i ma duzy recharge. Jesli juz mialbym brac nukera to z elitem Searing
Flames, lub SH.

SH na HM? hf&gl. Chyba że swoim boskim aggro-managementem potrafisz zhackować scatter-AI mobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 20:30, SoundWave napisał:

Widzisz, to zadne rewelacje. Ten http://www.guildwarsguru.com/forum/showthread.php?t=113319&
temat zostal napisany w 2006. Szmat czasu. I nic sie od tamtego momentu nie zmienilo.
Radzilbym ci jako przyjaciel przeczytac ten temat i sprawdzic czy moze naprawde tak jest.


Widzę tylko, że wątek jest w dziale PvP, w wątku zaś jedna wielka kłótnia zwolenników i przeciwników owej teorii.

Wiem jedno przeszedłem każdą misje, zvańkowałem każdy teren, odwiedziłem każdą elitarną lokację. Nie wyjeżdzaj z usranem, bo wiele zrobiłem bez niego. Z 3xN nie korzystam, bo to żadna przyjemnosć. Tak więc gadaj co chcesz, wiem swoje. Ty wiesz swoje. Róznica polega na tym, że ty próbujesz mnie obrazić za wszelką cenę, a ja miałem niezły ubaw. Teraz te tłumaczenie o opcjach i alternatywach i innych oczywistych oczywistościach mnie nudzi.

Ja tymczasem pomyślę nad grą mesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.06.2008 o 20:59, boogie85 napisał:


Widzę tylko, że wątek jest w dziale PvP, w wątku zaś jedna wielka kłótnia zwolenników
i przeciwników owej teorii.

To, ze jest w dziale PvP nie ma nic do rzeczy. Bylbym chetny do dyskusji nt czy Ensign ma racje, czy nie, ale dyskutowac nie mozna za bardzo z samym soba.

Dnia 02.06.2008 o 20:59, boogie85 napisał:

Wiem jedno przeszedłem każdą misje, zvańkowałem każdy teren, odwiedziłem każdą elitarną
lokację. Nie wyjeżdzaj z usranem, bo wiele zrobiłem bez niego. Z 3xN nie korzystam, bo
to żadna przyjemnosć. Tak więc gadaj co chcesz, wiem swoje. Ty wiesz swoje. Róznica polega
na tym, że ty próbujesz mnie obrazić za wszelką cenę, a ja miałem niezły ubaw. Teraz
te tłumaczenie o opcjach i alternatywach i innych oczywistych oczywistościach mnie nudzi.

Tak, wiesz swoje. O 6 osobowych teamach, ladowaniu sie SY na ECh i FGJ, a takze o combie SY i TNTF. Lepiej jednak dla mnie bedzie jak zostane przy swoim "wiedzeniu swojego".

@krejt- chcialbym, zebys zwrocil uwage na rzeczy takie jak "jesli juz mialbym brac nukera" i "wole aoe +damage", ale sadze, ze wtedy oczekiwalbym od ciebie zbyt wiele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować