Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 02.06.2008 o 21:06, SoundWave napisał:

@krejt- chcialbym, zebys zwrocil uwage na rzeczy takie jak "jesli juz mialbym brac nukera"
i "wole aoe +damage", ale sadze, ze wtedy oczekiwalbym od ciebie zbyt wiele ;)

Kolejny wybieg i zmiana tematu gdy staje się dla ciebie niewygodny, a ja oczekiwałem prostej odpowiedzi.
Nie napiszę że się zawiodłem, bo byłoby to kłamstwem. Żadnych konkretów i tak się nie spodziewałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pewnej misji dokładnie nie pamiętam która to(ale chyba będziecie wiedzieli o co chodzi :D) jakaś wyrocznia nasyca twoją zbroje,by chroniła przed mursantami.Czy jak bym kupił nową to też by była nasycona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 21:18, Sareth14 napisał:

W pewnej misji dokładnie nie pamiętam która to(ale chyba będziecie wiedzieli o co chodzi
:D) jakaś wyrocznia nasyca twoją zbroje,by chroniła przed mursantami.Czy jak bym kupił
nową to też by była nasycona?

Nie, musisz się przebiec po owo "nasycenie" jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 21:17, Krejt napisał:

> @krejt- chcialbym, zebys zwrocil uwage na rzeczy takie jak "jesli juz mialbym brac
nukera"
> i "wole aoe +damage", ale sadze, ze wtedy oczekiwalbym od ciebie zbyt wiele ;)
Kolejny wybieg i zmiana tematu gdy staje się dla ciebie niewygodny, a ja oczekiwałem
prostej odpowiedzi.
Nie napiszę że się zawiodłem, bo byłoby to kłamstwem. Żadnych konkretów i tak się nie
spodziewałem.

A co, wolalbys, zeby pisal o tym twoim calym "hackowaniu" ai mobow? Zeby zjadles na warku, zachowuj sie jak na weterana przystalo ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
"Nasycić" zbroję możesz w :Iron Mines Of Moladune,Abbadon''s Mouth i w Ring of Fire.

SoundWave->dawno nie widziałem kogoś z takimi brakami kultury jak Ty w tym wątku.Dałbyś sobie spokój z tą dyskusją,bo każdy gra tak jak mu się wydaje,że jest dobrze.Jakby tamten super wojak kazał Ci skoczyć pod TIR''a to byś skoczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 08:15, Jarzy napisał:

"Nasycić" zbroję możesz w :Iron Mines Of Moladune

Ehhh kurde nie gram już dobre 2 miesiące, a widzę, że informacje na temat GW nadal mam lepsze niż Ty. :/ W misji Iron Mines of Moladune nie ma możliwości nasycenia zbroi! Poza misjami Abbadon`s Mouth oraz Ring of Fire można nasycić ją jeszcze w Mineral Springs - w miejscu, gdzie są Icy Impy kawałek dalej jest również Ice Beast zostawiająca po ubiciu esencję niezbędną Seerowi do nasycenia naszej zbroi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 20:59, boogie85 napisał:

Ja tymczasem pomyślę nad grą mesem.


Mysl, ale tylko w propie. Nf i F szczegolnie skrzywdzily mesa wg mnie ;]

SoundWave, Krejt---> nie chcialem interweniowac na urlopie, ale dajcie sobie na wstrzymanie. Klocic sie kto ma wiekszego mozecie na priv, albo zrobcie 1v1 w gw i zobaczcie ktory wiekszy kozak.

ps. warkami buahaha xD


Pajonk--->
"In a cave to the east lives a bestial creature made from malice and shade. This creature has a natural defense against the magics of the Mursaat. Bring me the spectral essence of this beast, and I will infuse its protections into your armor."

to z iron mines, przeciez tam sie nasyca zbroje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Dziwne, patrzyłem sobie teraz na wiki zbroje dla derwisza i natknąłem się na coś dziwnego, a mainowicie to ze zbroja Krasnoludzka ma tylko trzy części. Jak to możliwe? I to tak jest na prawdę? Że są tylko trzy części tej zbroi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 08:47, Budo napisał:

/ciach/

Kurde - skleroza mnie zabije. :( Przecież to jest misja, w której robi się run, bo tam najszybciej i najłatwiej zbroję nasycić. :( Mea culpa. Jedyne co mam na swoje usprawiedliwienie to to, że zawsze myliłem (jak widać nadal mylę) Iron Mines of Moladune z Ice Caves of Sorrow - nie wiem dlaczego. :/ Pewnie mój pokręcony umysł ponownie podpowiedział mi o tej drugiej, gdzie faktycznie nie da się nasycić zbroi, a Mursaaci już w niej występują.
Jeszcze raz przepraszam i kajam się. :)

trutututu tak. Jedynie Warrior ma tam full seta: Silver Eagle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.06.2008 o 08:54, Pajonk78 napisał:

trutututu tak. Jedynie Warrior ma tam full seta: Silver Eagle.


Warek ta ma nawet dwa pełne sety ;> Dwavern i Silver Eagle :) Reszta klas dostała jakiś odpadki, trzy lub cztery części. Tak czy inaczej nie da się dodac krasnoludzkich armorków do HoMa wyjątkiem jest tylko Silver Eagle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Kąśliwy jesteś jak zwykle,ale nie zamieram spierać się z Tobą o rzeczy powszechnie wiadome.Tyle razy biegałem po infuzję w Ironmines,że lepiej wiem.

Pytanie z innej beczki-czy pani boss raptorów o xywie Broodmother umie przegryźć się za pomocą Twisting Jaws przez Shadow Form?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 14:49, Jarzy napisał:

Pytanie z innej beczki-czy pani boss raptorów o xywie Broodmother umie przegryźć się
za pomocą Twisting Jaws przez Shadow Form?


Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 15:03, Reaper65 napisał:

Mam pytanie: Czy warto jest kupić tę grę?

tak. warto.

dżiz, to bardzo ogólnikowe stwierdzenie. zapytaj o coś konkretnego, bo tak to każdy w tym wątku (może oprócz Pajonka, który już nie gra :P) Ci powie, że ''tak, warto'' ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.06.2008 o 15:07, Azrathel napisał:

tak. warto.

dżiz, to bardzo ogólnikowe stwierdzenie. zapytaj o coś konkretnego, bo tak to każdy w
tym wątku (może oprócz Pajonka, który już nie gra :P) Ci powie, że ''tak, warto'' ;]


Dzięki za poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 15:07, Azrathel napisał:

/ciach/

Mimo wszystko również mogę napisać, że warto zainwestować w GW, bo... to po prostu prawda. ;) To, że ja już nie gram w GW nie ma tutaj nic do rzeczy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 15:03, Reaper65 napisał:

Mam pytanie: Czy warto jest kupić tę grę?

No jak kazda gre. Tylko najgorsze potem jak juz sie odpakuje i zagra bo moze byc niezle zdziwienie. Gra jest bardzo fajna pod warunkiem ze znajdziesz dobra gildie. Bo to podstawa osiagniecia maksymalnej przyjemnosci z gry. A w ogole to jak juz sobie kupisz to zacznij od Guild Wars: Prophercies oznaczona takze jako po prostu jako Guild wars. No a reszta to odkrywanie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!

Grę już mam i gram sobie wojownikiem już na 4 lvlu. Sporo osób doradzało mi dodać dodatkową klasę ale nie wiem którą najlepiej. Myślałem nad mnichem albo łowcą. I inne pytanie: czy w drużynie mogą być tylko dwie osoby? Na trailerach widziałem po 3 i 4 osoby w drużynie. I jak to jest z kolorowymi nazwami pancerzy. mam, podstawową zbroje z niebieską nazwą i nie wiem czy w rzeczywistości dodaje mi to co jest napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Do wszystkiego się dojdzie. A więc po kolei.

Dnia 03.06.2008 o 16:30, kacper2691 napisał:

Grę już mam i gram sobie wojownikiem już na 4 lvlu. Sporo osób doradzało mi dodać dodatkową
klasę ale nie wiem którą najlepiej. Myślałem nad mnichem albo łowcą.


Ja tam wojem nigdy nie grałem, więc za bardzo to nie wiem.

Dnia 03.06.2008 o 16:30, kacper2691 napisał:

I inne pytanie:
czy w drużynie mogą być tylko dwie osoby? Na trailerach widziałem po 3 i 4 osoby w drużynie.


Oczywiście, po jakimś czasie zwiększy się ilość osób w party do 4 miejsc, później do 6, a później do ośmiu. Im dalej w fabule tym więcej miejsca

Dnia 03.06.2008 o 16:30, kacper2691 napisał:

I jak to jest z kolorowymi nazwami pancerzy. mam, podstawową zbroje z niebieską nazwą
i nie wiem czy w rzeczywistości dodaje mi to co jest napisane.


Na pewno dodaje ci tyle ile masz napisane, więc się nie martw. A jeśli chodzi o kolory, to to jest zależne od tego, jakie ma w sobie bonusy, a więc niebieski ma podstawowe.

Ufam, żem dobrze ci wszystko wytłumaczył ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 16:30, kacper2691 napisał:

Witam ponownie!

Grę już mam i gram sobie wojownikiem już na 4 lvlu.

Dopiero :P
Sporo osób doradzało mi dodać dodatkową

Dnia 03.06.2008 o 16:30, kacper2691 napisał:

klasę ale nie wiem którą najlepiej. Myślałem nad mnichem albo łowcą.

Z tej dwójki , polecam mnicha
I inne pytanie:

Dnia 03.06.2008 o 16:30, kacper2691 napisał:

czy w drużynie mogą być tylko dwie osoby? Na trailerach widziałem po 3 i 4 osoby w drużynie.

Później w teamie liczba miejsc zwiększy się do ośmiu , a w niektórych lokacjach deep/urgoz 12 osób.

Dnia 03.06.2008 o 16:30, kacper2691 napisał:

I jak to jest z kolorowymi nazwami pancerzy. mam, podstawową zbroje z niebieską nazwą
i nie wiem czy w rzeczywistości dodaje mi to co jest napisane.


Kolor pancerza się nie zmienia po dodaniu run i innych wspomagaczy , będzie na niebiesko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować