Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2008 o 17:23, Prince07 napisał:

Mam pytanie. Czy mając jedynie kampanie Factions i Nightfall można zrobić jakiegoś rozsądnego
mnicha do gry PvE?


Jasne. Chodźby mnicha HB. Wystarczy podmienić tylko jeden skill , pocałunek Dywany na np. Eteryczne światło i już :) Ogólnie , spokojnie można sobie grać bez propha w PvE mnichem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 22:53, Los Emilos napisał:

Znalazłem dość ciekawą stronę związaną z GW, która robi profil naszej postaci z tejże
gry. Oto adres http://guildwars.arnapou.net/ i ciekawi mnie czy jest to "bezpieczne".


Wiesz, jeśli to jest tak ze Ci coś w grze zmienia (nei wiem bo nei za bardzo cię zrozumiałem) to to nie jest zbytnio (to trochę delikatne słowo) bezpieczne. Ale i tak jeszcze sie zapytam: O co ci chodzi ze robi profil w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 07:45, trutututu napisał:

Wiesz, jeśli to jest tak ze Ci coś w grze zmienia (nei wiem bo nei za bardzo cię zrozumiałem)
to to nie jest zbytnio (to trochę delikatne słowo) bezpieczne. Ale i tak jeszcze sie
zapytam: O co ci chodzi ze robi profil w grze?

A wszedleś w ogóle na ta stronę? Bo jakoś uwazam że nie :P
Zakładasz konto i tworzysz sobie profil postaci, wpisujesz jak się nazywa, dajesz jej zdjęcie, uzupełniasz tytuły itp, a potem mozesz to wstawić jako sygnaturkę bądź obrazek. A ze strona nie wyciaga nic z gry bo nie podajesz zadnych takich danych to jest to bezpieczne.

20080604095557

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam znowu parę pytań :P

Otóż jak to się może dziać że w momencie gdy dołączam najemników 3 do drużyny ping mi rośnie gdy wyjdę z miasta do ok. 1500 a gdy jestem sam to utrzymuje się koło 70? Mam internet neo 1 mega. Czy surowce takie jak żelazo można wyciągać tylko z broni czy można znaleźć jakieś złoża albo coś takiego?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 15:00, kacper2691 napisał:

Mam znowu parę pytań :P

Otóż jak to się może dziać że w momencie gdy dołączam najemników 3 do drużyny ping mi
rośnie gdy wyjdę z miasta do ok. 1500 a gdy jestem sam to utrzymuje się koło 70? Mam
internet neo 1 mega. Czy surowce takie jak żelazo można wyciągać tylko z broni czy można
znaleźć jakieś złoża albo coś takiego?

Z góry dzięki za odpowiedź.


Co do pingu , pojęcia nie mam , chodź też mam neo 1 mb i gra chodzi ok.
Surowce można wyciagac z broni. Surowce rowniez wypadaja z moobow , ale dosc rzadko. Nie ma zadnych zloz :) Surowce najlepiej kupowac u handlarza surowcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 21:28, Hill napisał:

mam pytanie do specjalistów od PvP ile trzeba mieć punktów uznania żeby odblokowac bohatera?


U Kapłana Baltazara, czy jak on się na polski nazywa, masz rzeczy do odblokowania, w zakładce Bohaterowie jest spis hero wszystkich, obok każdego jest cena w FC baltazara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 21:32, Mr.M napisał:

> mam pytanie do specjalistów od PvP ile trzeba mieć punktów uznania żeby odblokowac
bohatera?

U Kapłana Baltazara, czy jak on się na polski nazywa, masz rzeczy do odblokowania, w
zakładce Bohaterowie jest spis hero wszystkich, obok każdego jest cena w FC baltazara
:)

tylko jak wchodze w tą zakładke to tam nic niema!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.06.2008 o 21:35, Hill napisał:

tylko jak wchodze w tą zakładke to tam nic niema!


musisz być posiadaczem Nightfalla lub GW:EN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Spróbuj użyć opcji "Test my computer" na ekranie logowania-podobno jest już dostępna.Co do problemów z pingiem to ja miewałem w GWF podobny problem-wychodziłem z miasta i na maxa mi się cięło przez jakieś 30 sekund a potem już ok.Może słońce przegrzewa kable AN? :)

Co do surowców to nie słuchaj Budepa,bo pierdoły gada!Najlepiej identyfikować wszystkie zdobyte przedmioty znalezione na dalszym etapie gry i przerabiać je na zwykłe surowce (Salvage Kit) albo na rzadkie surowce (Expert lub Superior Salvage Kit).Na początku gry nie baw się z identyfikacją białych przedmiotów tylko od razu przerabiaj na surowce jeśli bardzo są Ci potrzebne.Tylko nie zdziw się,bo na początku dostaniesz 1-2 jednostki surowca a na dalszym etapie gry,gdy przedmiot ma odpowiednią inskrypcję wyciąniesz nawet i 50 jednostek jednym "cięciem" :)
Generalna zasada:1 użycie Indetyfication Kita=4g,1 użycie Salvage Kita=4g.Razem mamy 8g,więc najlepiej używać tej kombinacji na przedmiotach,które dadzą przynajmniej 2-3 jednostki materiału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 21:28, Hill napisał:

mam pytanie do specjalistów od PvP ile trzeba mieć punktów uznania żeby odblokowac bohatera?


Koszt to 3k pkt baltka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cześć mam 8 poziom jestem wojownikiem wale z katany i chciał bym sobie kupić coś dużo lepszego ale nie wiem gdzie szukać i do kogo kupić mam kampanię factions a i jeszcze jedno kto robi bardzo dobre zbroje i gdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 18:08, filip1-1 napisał:

cześć mam 8 poziom jestem wojownikiem wale z katany i chciał bym sobie kupić coś dużo
lepszego ale nie wiem gdzie szukać i do kogo kupić mam kampanię factions a i jeszcze
jedno kto robi bardzo dobre zbroje i gdzie??


http://wiki.guildwars.com/wiki/Armorer - patrz na zbroje, gdzie punkty wynoszą 60/70/80 (zależnie od maksymalnej wartości dla klasy).

http://wiki.guildwars.com/wiki/Weapons - nieco o broni, wraz z podanymi maksymalnymi obrażeniami, jakie mogą zadawać (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 18:25, lordfett napisał:

> cześć mam 8 poziom jestem wojownikiem wale z katany i chciał bym sobie kupić coś
dużo
> lepszego ale nie wiem gdzie szukać i do kogo kupić mam kampanię factions a i jeszcze

> jedno kto robi bardzo dobre zbroje i gdzie??

http://wiki.guildwars.com/wiki/Armorer - patrz na zbroje, gdzie punkty wynoszą 60/70/80
(zależnie od maksymalnej wartości dla klasy).

http://wiki.guildwars.com/wiki/Weapons - nieco o broni, wraz z podanymi maksymalnymi
obrażeniami, jakie mogą zadawać (:


a mógł byś dać po polsku ?? proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 16:34, The Lurker napisał:

> Koszt to 3k pkt baltka.
http://wiki.guildwars.com/wiki/List_of_Nightfall_heroes
http://wiki.guildwars.com /wiki/List_of_Eye_of_the_North_heroes

Tutaj są rozpisane koszta pkt Baltazara. I w przypadku: Gorena, Margrid, Tahlkory. MoW''a,
Zheda oraz Razaha jest to 6k ;]

czyli żeby odblokować bohatera to i tak potrzebuje Nightfalla lub GW:EN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować