Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2008 o 18:29, filip1-1 napisał:


a mógł byś dać po polsku ?? proszę



Nie ma nigdzie po polsku , wiki jest po angielsku.
Jak chcesz kupić jakąś broń , pójdź do Shing Jea na amerykę i pisz " WTB green sword" , albo "WTB gold sword".

Armory są , jak będziesz szedł z fabułą , będziesz mógł kupować nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Pierwsze zbroje z maksymalnymi statami mozna kupic w Kaineng Center. Nie sa piekne, ale przynajmniej dzialaja. Co do broni- w Kaineng, albo Shing Jea mozna kupic od graczy jakies zielone bronie za mala kase. Dostales linki powyzej, wybierz cos sobie o perfect statach i bedziesz mial dobra i tania bron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 18:31, Hill napisał:

czyli żeby odblokować bohatera to i tak potrzebuje Nightfalla lub GW:EN

Zgadza się. No cóż, czymś Arena Net musi zachęcać ludzi do kupowania coraz to nowych kampanii... Każda ma swoje zalety. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 17:39, loytartoreto napisał:

Czy tereny z EotN wliczają się do tytułu ,,Tyria Exploration Title Track''''


Tereny z GWEN zaliczają się do "master of the north"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 17:47, loytartoreto napisał:

Czyli bez BMP nie zrobię 100% Tyri?

A co ma BMP do Tyrii? Cartographera Tyrii mozesz nabić nawet z samą kampanią Prophecies, bo nalicza się tylko to co jest dla tej kampani. Z BMP nie wiem czy coś sie nalicza. a tereny z EotN to tak jak Boogie napisał master of North.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 17:53, wip_01 napisał:

A co ma BMP do Tyrii?

Jak się kiedyś spytałem czy mogę się dostać do jakiegoś tam terenu, to ktoś mi odpowiedział, że z tamtym miejscem jest związana zadanie z BMP.
Dzięki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 17:56, loytartoreto napisał:

Jak się kiedyś spytałem czy mogę się dostać do jakiegoś tam terenu, to ktoś mi odpowiedział,
że z tamtym miejscem jest związana zadanie z BMP.

I widocznie to prawda, ale BMP a Prophecies to dwie różne rzeczy wiec łączenie tytuly Kartografa z Prophecies, EotN i BMP byłoby pozbawione sensu, calkowicie.

Dnia 06.06.2008 o 17:56, loytartoreto napisał:

Dzięki. ;)

Nie ma za co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co lepiej wrzucać do sztyletów,żeby zrobić z nich perfekty-20/20 sundering czy +1/-1 zealous?Chcę zrobić kilka par perfektów z posiadanych sztyletów i sprzedać ja.Zastanawiam sie z którym upem będą więcej warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 00:51, Jarzy napisał:

Co lepiej wrzucać do sztyletów,żeby zrobić z nich perfekty-20/20 sundering czy +1/-1
zealous?Chcę zrobić kilka par perfektów z posiadanych sztyletów i sprzedać ja.Zastanawiam
sie z którym upem będą więcej warte.

Sundering na broni 7-17 dodaje obrazenia tak smiesznie male, ze nawet sie to nie oplaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 00:56, SoundWave napisał:

Sundering na broni 7-17 dodaje obrazenia tak smiesznie male, ze nawet sie to nie oplaca.

Bez użycia skillów może i śmiesznie małe... Jednak jak wyprowadzasz combo, to zadajesz zabójcze obrażenia (jeśli oczywiście wejdzie ci to 20%, do tego dochodzą jeszcze criticale, więc podwójne profity ;] ). Gram sinem, więc wiem co mówię ;) Ale generalnie dla zabójcy bardziej przydaje się +1/-1. Ma się wtedy szybką regeneracją energii, co sinowi się przydaje. Assassin bez ene jest łagodny jak baranek :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

elość. Słuchajcie, skąd brać alkohol w GW? Ponoć można robić nawet tytuły ad picia a ja przeszedłem już ponad pół głównego wątku i spotkałem tylko krasnoludzkie piwo za 200monet kufelek... no więc? skąd, albo kiedy sie pojawi inny alkohol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>skąd, albo kiedy sie pojawi inny alkohol?

Na eventach zawsze powinien być alkohol jako wymiana za specjalny drop podczas eventu. Przynajmniej tak pamiętam. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 10:50, CR7 napisał:

elość. Słuchajcie, skąd brać alkohol w GW? Ponoć można robić nawet tytuły ad picia a
ja przeszedłem już ponad pół głównego wątku i spotkałem tylko krasnoludzkie piwo za 200monet
kufelek... no więc? skąd, albo kiedy sie pojawi inny alkohol?

Z tego co wiem mozna tez kupowac razem ze slodyczami od niektorych kupcow w Factions. A tak to eventy jak juz ktos wspomnial i nieliczny alkohol za questy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Podczas większych imprez typu Haloween,Wintersday w GW możesz alkohol wyfarmić albo kupić od innych graczy.Kupowanie cukierków i alkoholu od "merchantów" się nie opłaca,bo taki interes drogo kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.06.2008 o 02:28, czapla56 napisał:

Bez użycia skillów może i śmiesznie małe... Jednak jak wyprowadzasz combo, to zadajesz
zabójcze obrażenia (jeśli oczywiście wejdzie ci to 20%, do tego dochodzą jeszcze criticale,
więc podwójne profity ;] ). Gram sinem, więc wiem co mówię ;) Ale generalnie dla zabójcy
bardziej przydaje się +1/-1. Ma się wtedy szybką regeneracją energii, co sinowi się przydaje.
Assassin bez ene jest łagodny jak baranek :>


Jesli chcesz pakowac w dmg to Vampiric na sztyletach doda wiecej obrazen. Gram sinem, wiem co mowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 12:11, SoundWave napisał:

Jesli chcesz pakowac w dmg to Vampiric na sztyletach doda wiecej obrazen. Gram sinem,
wiem co mowie.

Wszystko zależy od builda. Imo nie ma się o co wykłócać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. Oba rodzaje sztyletów są dobre chociaż na ene o tyle są lepsze, że zyskujemy przy ciosie energie, a nie jak przy vampiric, że jak nie atakujemy to bezczynnie tracimy życie i potrzeba zmieniać styletosy bezsensu... Ja osobiście gram deldrimorskimi na energie i przy odpowiednim skillbarze i runkach obrażenia są bardzo wysokie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 15:33, garrick napisał:

. Oba rodzaje sztyletów są dobre chociaż na ene o tyle są lepsze, że zyskujemy przy
ciosie energie, a nie jak przy vampiric, że jak nie atakujemy to bezczynnie tracimy życie
i potrzeba zmieniać styletosy bezsensu... Ja osobiście gram deldrimorskimi na energie
i przy odpowiednim skillbarze i runkach obrażenia są bardzo wysokie ;).

20% ap z broni 7-17 to ok. 2 dmgu :) Oczywiscie jak wejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować