Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Yup. Vamp i Zealous to dobre mody do nożyków z racji szybkiego ataku i szansy na double strike (zależy od przyznania atrybutów w Dagger Mastery, dodatkowo skille dual attack zawsze wrzucą double strike). Sundering to najgorsze (poza takimi oczywistościami jak np. Furious) co możesz włożyć w sztylety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok zamówiłem na allegro Guild Wars Prophecies... a najlepsze w tym to, że sprzedającym jest niejaki... Marcin Sońta z Warszawy. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 08:38, kavior15 napisał:

Ok zamówiłem na allegro Guild Wars Prophecies... a najlepsze w tym to, że sprzedającym
jest niejaki... Marcin Sońta z Warszawy. :]


No i co że Marcin Sońta? A tak w ogóle to kto to jest?

A ja mam jeszcze pytanie: Co dają buildy? coś zwiększają, czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.06.2008 o 08:46, trutututu napisał:


A ja mam jeszcze pytanie: Co dają buildy? coś zwiększają, czy coś?

Build to odpowiednie dobranie skilli np. są buildy do farmu , pvp czy też generalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Jakoś mi się skojarzyło z prowadzącym z GRAM.TV ale nie wiem... ;]
Mogło mi się coś popitolic bo ie oglądam gram.tv za często. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 08:56, Net.com napisał:


>
> A ja mam jeszcze pytanie: Co dają buildy? coś zwiększają, czy coś?
Build to odpowiednie dobranie skilli np. są buildy do farmu , pvp czy też generalne


Nie no tyle to ja wiem, tylko ja sie pytam czy to cos dodaje? czy po prostu tak są ładnie dobrane umiejętności ze łatwiej jest grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 08:57, trutututu napisał:

Nie no tyle to ja wiem, tylko ja sie pytam czy to cos dodaje? czy po prostu tak są ładnie
dobrane umiejętności ze łatwiej jest grać.



To są po prostu odpowiednio ułożone umiejętności nie mają jakichś dodatkowych mocy i nic nie dodają po prostu są dobrze dobrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 08:57, trutututu napisał:

>
> >
> > A ja mam jeszcze pytanie: Co dają buildy? coś zwiększają, czy coś?
> Build to odpowiednie dobranie skilli np. są buildy do farmu , pvp czy też generalne


Nie no tyle to ja wiem, tylko ja sie pytam czy to cos dodaje? czy po prostu tak są ładnie
dobrane umiejętności ze łatwiej jest grać.


Dobrze dobrane skille = skuteczniejsza , lepsza postac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały dylemat, składam się z kolegą na dodatek do GW ale nie mam pojęcia który jest lepszy, posiadam już Eye of the North ale on jest bardziej dla zaawansowanych graczy, więc prosiłbym was o radę który z dodatków wybrać czy ma to być Nightfall czy Factions, prosiłbym także o uzasadnienie dlaczego radzicie mi kupno tego dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 11:43, Artas15 napisał:

/.../

No to macie wszystkie dodatki kupione, bo jest tylko jeden - EotN, reszta to OSOBNE kampanie. Więc albo Factions, albo Nightfall. Ja skłaniam sie bardziej ku NF, ponieważ jest długa i ma bohaterow (coś jak henche ale ty składasz im ekwipunek i skille). Factions kup jeżeli lubisz PvP, ponieważ są tam Allience Battle Kurzicks vs Luxons, ale kampania jest krótka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że Nf i Fc to nie są dodatki tylko osobne kampanie ;P. Każda kampania ma swój klimat i swoje plusy i minusy. Jeżeli już masz EotN to polecam Ci bardziej Fc, ponieważ dużym plusem Nightfall''a są bohaterowie, a w GWEN także są bohaterowie, więc Nf, raczej Ci się nie przyda ;). Z kolei dużym plusem Fc są pkt. Frakcji, czyli pkt. uznania Kurzicków bądź też Luxonów. Ogólnie to Nf znudził mi się po pewnym czasie, ponieważ gdzie się nie rozejrzeć tam pustynia ;P. Tak więc polecam Factions. Będziemy chodzić na AB ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ja bym na Twoim miejscu kupił NF - a dlaczego? A dlatego, że sama fabuła kampani jest bardzo fajna, dochodzą bohaterowie, którym możesz układać buildy i dodawać wyposażenie, itp ;) Factions też fajne, ale ma krótką fabułę która muszę przyznać jest trudna ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 13:52, dambialko napisał:

Ej da mi ktos link gdzie moge sie zarejestrowac ?

Ściągnij klienta http://www.guildwars.com/downloads/gwsetup.zip , po ściągnięciu plików i jego odpaleniu będziesz miał w lewej tabelce "Stwórz konto i dodaj klucz", tam zakładasz konto i dodajesz klucz trialowy, bądź kupiony.
btw: Nie ładnie mówić do kogoś "Ej" i nie "daj" tylko "proszę" ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 17:57, IceSodi napisał:

Gdzie polecacie szukać gildii i jakich gildii szukać - polskich czy międzynarodowych??

Szukaj w Kamadanie jeżeli chodzi Ci o polską gildię. Oczywiście polski dystrykt. Osobiście polecam gildie międzynarodowe, bo często fajni ludzie tam grają i można spokojnie odbiec od obecności dużej ilości Polaków, którzy są niewychowani i często głupi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za rady, postanawiam kupić Factions, ale mam kolejny dylemat, załóżmy że kupiłem tą kampanię czy będę mógł ją zainstalować na dwóch różnych komputerach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 17:57, IceSodi napisał:

Gdzie polecacie szukać gildii i jakich gildii szukać - polskich czy międzynarodowych??

W Spamadanie jest dużo ludzi którzy reklamują swoje Gildie. Polakom polecam Polskie Gildie ;P. No chyba, ze znasz b. dobrze, np. język angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 18:00, Earthshaker napisał:

Szukaj w Kamadanie jeżeli chodzi Ci o polską gildię


A jeśli mam szukać nie polskiej gildii??

loytartoreto -> Nawet dobrze znam angielski, dogadać się umiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować