Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Siemacie :)

No to ja mam takie pytanko... Zrobiłem sobie postać w propie i jestem w jego połowie(kampanii), przeniosłem się już do nightfall-a (po hero), ale nadal gram w propie, jak wchodzę do lion arch, to wyskakuje mi, że mogę się przenieść tylko do Eotn(to samo w kamadanie), więc pytanie brzmi "Jak, skąd i kiedy będę mógł się przenieść moją postacią do factions?" (wszystkie dodatki kupione)

Ps1. Zadaje to pytanie, bo jakoś nie mogę sie odnaleźć na gww :P
Ps2. Z góry dzięki za odpowiedź :)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Czy jak mam dużo punktów dodanych w jedna umiejętność ale okazuje się że jednak mi nie odpowiada i chce ja zmienić, to czy bez problemu mogę odjąć te punkty i dodać do innych nie tracąc nic przy tym? W jaką umiejętność inwestować najwięcej elementaliście?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 15:26, kacper2691 napisał:

Witam
Czy jak mam dużo punktów dodanych w jedna umiejętność ale okazuje się że jednak mi nie
odpowiada i chce ja zmienić, to czy bez problemu mogę odjąć te punkty i dodać do innych
nie tracąc nic przy tym?


Tak, punkty atrybutów możesz dowolnie zmieniać w każdym outpoście.

Dnia 09.06.2008 o 15:26, kacper2691 napisał:

W jaką umiejętność inwestować najwięcej elementaliście?


Na elemku najbardziej się opłaca inwestować w energy storage + jedną z magii na której oparty jest Twój build.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 15:26, kacper2691 napisał:

/.../

Mylisz najprawdopodobniej z atrybutami. Spokojnie możesz je zmieniać do woli, bedąc w outpoście, nic nie tracąc. U elementalisty to najlepiej Energy Storage (Zachowanie energi?) i magia którą się posługujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 11:08, Artas15 napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie, czy jesli mam juz konto w gw i kupie chcby Factions, czy
musze robic nowe konto?

Nie, wystarczy że dodasz klucz do konta. Wieksza przyjemnosć z gry bo wszystko łączysz w jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 11:13, wip_01 napisał:

> Mam jeszcze jedno pytanie, czy jesli mam juz konto w gw i kupie chcby Factions,
czy
> musze robic nowe konto?
Nie, wystarczy że dodasz klucz do konta. Wieksza przyjemnosć z gry bo wszystko łączysz
w jedno.


Czyli w pudelku znajde kolejna karte z kluczem? I co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jak znajdziesz to bedziesz wiedzial, gra prowadzi za raczke. W menu masz opcje "add new key" czy cos takiego, dodajesz nowy klucz do juz istniejacego konta. nie rob dwoch kont (nie klikaj pare razy w create account), bo bedziesz mial problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 11:29, Artas15 napisał:

Czyli w pudelku znajde kolejna karte z kluczem? I co dalej?

"Właczasz GW i tabelce logowania masz "Stwórz nowe konto lub dodaj klucz dostępu" klikasz, pojawia isę nowa tabelka. W nowej tabelce zaznaczasz "Dodaj klucz do istaniejącego konta", wpisujesz login, hasło. Klikasz Dalej i wpisujesz klucz w następnej tabelce. Powierdzasz i masz dodane. Wchodzisz na postać i wykponujesz odpowiedniego questa. I tak przenosisz sie na nowe tereny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 11:34, wip_01 napisał:

> Czyli w pudelku znajde kolejna karte z kluczem? I co dalej?
"Właczasz GW i tabelce logowania masz "Stwórz nowe konto lub dodaj klucz dostępu" klikasz,
pojawia isę nowa tabelka. W nowej tabelce zaznaczasz "Dodaj klucz do istaniejącego konta",
wpisujesz login, hasło. Klikasz Dalej i wpisujesz klucz w następnej tabelce. Powierdzasz
i masz dodane. Wchodzisz na postać i wykponujesz odpowiedniego questa. I tak przenosisz
sie na nowe tereny.


Pieknie wyjasnione dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i znów mam pytanie... :P

Jestem w Amnoon Oasis i jakoś nie mogę znaleźć głównego questu, pytanie: od kogo mam go wziąć? :] No, chyba, że nie ma głównego questu i trzeba gdzieś po niego dobiec, też bym prosił o wyjaśnienie ;)
Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować