Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

/.../

Musisz poddac sie jakiemus tam beduinskiemu rytualowi- najlepiej znajdz runnera do misji w poscie wyzej (ok 500g jedna misja, moze mniej, czasem sa free runy za darmoszke), albo przebij sie sam do wyzej wymienionych lokacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 23:21, Artas15 napisał:

Polecicie mi dobrego builda dla Wojownika? Walczę mieczem.


http://www.pvxwiki.com/wiki/Main_Page - buildów do wyboru do koloru :D

http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:W/any_PvE_Dragon_Slash
http://www.pvxwiki.c om/wiki/Build:W/P_Dragon_Slash_Warrior
http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:W/N_PvE_Qu ivering_Blade_Warrior

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grac Wojownikiem i właśnie wstąpiłem na 2 poziom. Mam do wykorzystania 5 pkt i na jakie cechy mam je wykorzystac? Co mam w nim ulepszac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 10:04, kavior15 napisał:

/ciach/

W GW możesz dowolnie modyfikować raz przydzielone punkty atrybutów, więc kombinuj. Na pewno warto inwestować w Siłę oraz broń, którą się posługujesz. Wiadomo, że głupotą jest wsadzić punkty w topory, a walczyć mieczem. Tak więc bez obaw: rozłożenie AP możesz zmieniać w każdym mieście czy outpoście i nie da się spier... postaci przez złe ich przydzielenie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

A czy istnieje coś takiego, że jak już rozłożę pkt to będę mógł je później cofnąc? Zresetowac?
Gdzie mogę znaleźc miecz na początku gry, gdyż to właśnie nim chciałbym się posługiwac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 10:23, kavior15 napisał:

A czy istnieje coś takiego, że jak już rozłożę pkt to będę mógł je później cofnąc? Zresetowac?

tak pajonk o tym pisał

Dnia 12.06.2008 o 10:23, kavior15 napisał:

Gdzie mogę znaleźc miecz na początku gry, gdyż to właśnie nim chciałbym się posługiwac?

http://wiki.guildwars.com/wiki/Main_Page

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 18:16, Sareth14 napisał:

Czy mógłby by być ktoś tak miły i napisać mi kod Asury z Cd-action?Nr138
Z góry dziękuje



Yyyy... czyli co? zę mamy ci dać za darmo miniaturkę Asury która była w CDA?. Nie no ja mogę ci podać klucz tylko zę zużyty xD

A teraz tak do wszystkich: Czy opłaca się dawać dla derwisza dodatkową profesję, ele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 18:16, Sareth14 napisał:

Czy mógłby by być ktoś tak miły i napisać mi kod Asury z Cd-action?Nr138
Z góry dziękuje


Unded mini Asura chodzi po jakieś 25-30 tys. Ded poniżej dychy. To nie jest duża kasa. Pozbieraj trochę i kup w grze. Nie liczyłbym na to, żebyś tutaj od kogoś wyżebrał. Zwłaszcza w tym wątku, gdzie wypowiadają się ludzie grający w GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym rozpocząć rozgrywkę w Guild Wars, ale nie wiem czy ta gra przypadnie mi do gustu, dlatego potrzebuję trial klucza do GW Prop. Szukałem na różnych serwisach (fileplanet, mmorpg.com itp.) lecz nie znalazłem. Jakby ktoś miał jakiś zbędny trial key byłbym naprawdę wdzięczny. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak ja nie nawidzę pve w GW!!! Jest kompletnie tępe, co chwilę nie wiesz co robić i na dodatek wszystkie misje to to samo... ale to tak tylko mała refleksja :P
Wyszedłem za te amnoon oasis a tu przejścia nie ma, tylko teleporter do którego są włączniki bez klucza -_- WTF?! Co trzeba zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 23:33, Monark napisał:

Wyszedłem za te amnoon oasis a tu przejścia nie ma, tylko teleporter do którego są włączniki
bez klucza -_- WTF?! Co trzeba zrobić ?

To trzeba wykminić o co biega a nie się wkurzać. Stajesz w środku, odwracasz sie do przełączników. Zapalają sie w odpowiedniej kolejności którą ty musisz potem powtórzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 18:35, Klimos napisał:

Unded mini Asura chodzi po jakieś 25-30 tys.

Dżizas - nie gram od przeszło 2 miesięcy, a wiem, że unded Asura to max 7k - skąd Ty wytrzasnąłeś taką kosmiczną cenę za tego minipeta?

Monark umysł ponad siłę i nerwy. ;P Grałem w Prophecies, gdy GWWiki była w powijakach i jakoś pierwszy teleport na Crystal Desert nie sprawił mi żadnych problemów, więc... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 07:43, Pajonk78 napisał:

Dżizas - nie gram od przeszło 2 miesięcy, a wiem, że unded Asura to max 7k - skąd Ty
wytrzasnąłeś taką kosmiczną cenę za tego minipeta?


Hmmm, dziś mini asura jest warta nieco więcej :P, bo około 10k, z tydzień temu udało mi się opchnąć nawet za 15k ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 09:44, cinus` napisał:

Hmmm, dziś mini asura jest warta nieco więcej :P, bo około 10k, z tydzień temu udało
mi się opchnąć nawet za 15k ;)

Z wiadomego forum - aukcja była wystawiona wczoraj:
Undedicated Miniature Asura - b/o 7k [SOLD IN-GAME] - stąd moja odpowiedź. Na pewno ten minipet nie jest wart 25-30k jak to wcześniej pisano. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować