Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 13.06.2008 o 13:24, Michaelius napisał:

Wiadomo moze kiedy bedzie premiera 2 czesci ?
Bo nie wiem czy jest sens jeszcze jedynke kupowac czy nie :)


Ja uważam ze warto. Gram w GW od 10 dni i uważam ze ta gra jest niesamowita. Premiera ma być w 2009 wiec jest trochę czasu jeszcze. Poza tym ładnie będzie Ci sie prezentować na półce gdy będziesz miał jeszcze wszystkie dodatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 13:48, rafekx 12 napisał:

/ciach/

Gdybyś tylko przeczytał przypięty post to byś tego pytania nie zadał. Przewiń do samej góry stronę i poczytaj sobie. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 13:51, Pajonk78 napisał:

> /ciach/
Gdybyś tylko przeczytał przypięty post to byś tego pytania nie zadał. Przewiń do samej
góry stronę i poczytaj sobie. ;P


Hmm....nie wiem czy na górze jest odp. na moje pytanie "Czy warto kupić Guild Wars"?Chodzi mi o to czy tą gre polecacie czy jest fajna,wciagająca ...Ale tak na moje drugie pytanie odp. byłą na górze i sry.ale nie dojrzełem jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.06.2008 o 13:55, rafekx 12 napisał:

Hmm....nie wiem czy na górze jest odp. na moje pytanie "Czy warto kupić Guild Wars"?Chodzi
mi o to czy tą gre polecacie czy jest fajna,wciagająca ...Ale tak na moje drugie pytanie
odp. byłą na górze i sry.ale nie dojrzełem jej.


No to pomysl, wszyscy wypowiadający się tutaj grali lub grają w GW. Naprawdę spodziewasz się słów: nie warto, gra do chrzany, jesteśmy banda masochistów więc gramy w kiepski tytuł?

Poczytaj o grze, jak masz możliwość załatw sobie triala (choć przyznam, że niewiele pokazuje). Ty musisz zdecydować i nikt tego nie zrobi za ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,
Mam pytanko, z których misji zdobędę najszybciej maxymalną liczbę attribute''s?
Ps. najlepiej gdyby to były misje z NF ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 00:26, Monark napisał:

Witajcie,
Mam pytanko, z których misji zdobędę najszybciej maxymalną liczbę attribute''s?
Ps. najlepiej gdyby to były misje z NF ;)

Z tego co wiem w NF właśnie te questy na 15 ap są to questy na zwiększenie ranku u Sunspear''s .

Czyli osiągasz w dowolny sposób 20 lvl, wykonujesz dowolne z tych questów (2 z danej kampanii) i masz :)

http://guildwars.wikia.com/wiki/Attribute_quest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problemik. Doszedłem do Kryształowej pustyni i nie wiem co zrobić dalej. Gdzie iść. Tzn. jak wychodzę z oazy do "Ścieżki Proroka" nie mogę przejść przez taką zieloną dolinkę. Są jakieś teleporty i są jakieś ich aktywatory. Jak uruchamia się teleporty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 14:38, CR7 napisał:

Mam problemik. Doszedłem do Kryształowej pustyni i nie wiem co zrobić dalej. Gdzie iść.
Tzn. jak wychodzę z oazy do "Ścieżki Proroka" nie mogę przejść przez taką zieloną dolinkę.
Są jakieś teleporty i są jakieś ich aktywatory. Jak uruchamia się teleporty??


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=62&pid=42637

wejdź w świecący obszar, obróć się i obserwuj w jakiej kolejności zapalają się 4 aktywatory (te kamienie, czy coś takiego). następnie klikaj na nie w takiej samej kolejności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 14:38, CR7 napisał:

Jak uruchamia się teleporty??

Cyt z mojego posta wyzej "Stajesz w środku, odwracasz sie do przełączników. Zapalają sie w odpowiedniej kolejności którą ty musisz potem powtórzyć."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 14:38, CR7 napisał:

Mam problemik. Doszedłem do Kryształowej pustyni i nie wiem co zrobić dalej. Gdzie iść.
Tzn. jak wychodzę z oazy do "Ścieżki Proroka" nie mogę przejść przez taką zieloną dolinkę.
Są jakieś teleporty i są jakieś ich aktywatory. Jak uruchamia się teleporty??

Na tej samej stronie ktoś już miał ten sam problem, popatrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie zakupu, na Allegro można zobaczyć, że od 26.06 Factions będzie w Platynowej Edycji.
Czy to prawda? I czy będzie możliwość zakupu przez gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 15:01, lord_ray napisał:

Mam pytanie odnośnie zakupu, na Allegro można zobaczyć, że od 26.06 Factions będzie w
Platynowej Edycji.
Czy to prawda? I czy będzie możliwość zakupu przez gram.pl?


CD-Projekt wydaje Platynową Edycję , więc tak. Ja osobiscie odradzam zakupu na allegro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 15:01, lord_ray napisał:

Mam pytanie odnośnie zakupu, na Allegro można zobaczyć, że od 26.06 Factions będzie w
Platynowej Edycji.
Czy to prawda? I czy będzie możliwość zakupu przez gram.pl?

Na pewno będzie można i na gramie kupić, to logiczne ;-). A jeżeli na Allegro wypatrzysz taniej, to pamiętaj, żeby decydować się tylko na te kompletnie zafoliowane bez urwanych certyfikatów. Wyjaśniać czemu, chyba nie muszę ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 15:01, lord_ray napisał:

Mam pytanie odnośnie zakupu, na Allegro można zobaczyć, że od 26.06 Factions będzie w
Platynowej Edycji.
Czy to prawda? I czy będzie możliwość zakupu przez gram.pl?


Pewnie i będzie ale jeżeli zamawiasz na allegro.pl przez ludzi, którzy mają rangę super sprzedawcy i setki pozytywnych komentarzy możesz kupować w ciemno bo nie zawiedziesz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.06.2008 o 23:55, oOreVenOo napisał:


Pewnie i będzie ale jeżeli zamawiasz na allegro.pl przez ludzi, którzy mają rangę super
sprzedawcy i setki pozytywnych komentarzy możesz kupować w ciemno bo nie zawiedziesz
się.


Ja bym tego nie powiedział ;-) Dwa razy w życiu zostałem oszukany na allegro - właśnie przez SS :P
A co do samego faktu zakupu gry na Allegro, to jest to jak ruletka, no cóż...
Kumpel kupił sobie sam key do GW (... bez komentarza), od SS , a ten wysłał mu klucz dopiero po tygodniu ;-P
Mimo wszystko odradzam kupno jakiegokolwiek MMO (a już w szczególności GW) przez Allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować