Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Ja już od pewnego czasu korzystam z allegro (chyba 70 komentarzy pozytywnych posiadam) i w sumie jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Ale warunek jest taki, że najpierw dzwonie, rozmawiam, a potem licytuje. Licytuje tylko u tych, u których procent pozytywnych komentarzy wynosi 95%. Każdemu może zdarzyć się wpadka na allegro, każdy może mieć zły dzień, pamiętaj że licytujesz przedmiot od prawdziwego człowieka, a nie komputera. Różnie bywa ale jeżeli wiesz co robisz nie zostaniesz oszukany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ave wam, mam takie pytanie do power traderów czy jak to Wam leci :P Ostatnio wyfarmiłem niezłą ilość ecto, no to w sumie mam już tak 100k+30e. Ładna sumka, którą chcę zainwestować w coś kosztowniejszego do re-sellowania. I właśnie, jakie przedmioty do tego się dobrze nadają? Myślałem może o armbrace bo widziałem różne ceny (+15-30e) lub gold/green 3rd year minipety, ale je chyba będzie ciężko dostać. Proszę w wszelkie sugestie i na czym Wam to dobrze idzie.

BTW. Słyszał ktoś kiedykolwieg o jakiś ''gildiach handlowych'' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:W/any_Bison_Tournament_KD_Spammer Build

Jak sama nazwa wskazuje to tego buildu bym używał na Bison Tournament (w Warowni Gunnara). Jest on dobry na solo, ale gdyby narzuciła się na ciebie grupa mobów byłby problem.

A dla derwisza może ten:
http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:D/Me_Dervish_Solo_FoW_Farmer
Nie gwarantuje 100% skuteczności, bo tego buildu nie testowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 11:31, IceSodi napisał:

A dla derwisza może ten:
http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:D/Me_Dervish_Solo_FoW_Farmer
Nie gwarantuje 100% skuteczności, bo tego buildu nie testowałem.

Ja nim farmiłem i powiem, że da się aczkolwiek jest on dość trudny do opanowania, tzn trzeba pilnować awatara żeby Ci nie schodził itp itd. Na UW jest podobny (nie wiem czy nie identyczny nawet) i nie wiem czemu ma excellent, gdyż farmiłem na tym na Zealous vow i jest świetnie, mimo że ten build jest oznaczony jako ''good'' .
Farm derwiszem to jeszcze 130hp derw, aczkolwiek mniej bossów da się farmić po znerfieniu MR (mystic regeneration) no i co tam jeszcze... można farmić glaciale, nawet przyjemnie się to robi. No w sumie można dużo rzeczy farmić ale nie wszystkie buildy znajdziesz na wiki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 11:37, patrYX93 napisał:

aczkolwiek mniej bossów da się farmić po znerfieniu
MR (mystic regeneration) no i co tam jeszcze...


MR dostał buffa kilka dni temu i limit podniesiono do 8 enchantów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 11:37, patrYX93 napisał:

aczkolwiek mniej bossów da się farmić po znerfieniu
MR (mystic regeneration)

Update - Thursday June 12
Mystic Regeneration: decreased recharge to 5 seconds; increased the maximum number of enchantments counted to 8.


Ma ktoś jakiś dobry build do farmienia w UW/FoW dla Warka (ze skillami z P i NF)? Szukałem na guru i znalazłem jakieś stare tematy, ale no właśnie - stare - i nie działają więc pytam tu bo może macie jakiś działający w obecnej chwili build.
No i z tego powodu, że nie mogę znaleźć buildu dla Wara chyba stworzę Derwisza. Znalazłem na pvx takie coś dla niego:
http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:D/Me_Dervish_Solo_FoW_Farmer
http://www.p vxwiki.com/wiki/Build:D/Me_Dwayna_UW_Solo
http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:D/Me_So lo_UW_Smite (o to chodziło koledze dwa posty wyżej?)
I może ktoś testował je? Interesuje mnie który dobrze działa, którym dobrze się farmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Mnie znany jest tylko WvK do farmu UW :/ W zasadzie nie ma chyba specjalnie dużo buildów do tego farmu.Może spróbuj farmu UW za pomocą 330HP rytka albo WvK 600HP dla mnicha?

BTW Nadal jesteś w mojej gildi czy uciekłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 13:42, Jarzy napisał:

/.../
Mnie znany jest tylko WvK do farmu UW :/ W zasadzie nie ma chyba specjalnie dużo buildów
do tego farmu.Może spróbuj farmu UW za pomocą 330HP rytka albo WvK 600HP dla mnicha?

No właśnie nie mam Factions ("ze skillami z P i NF"). Też słyszałem o tym WvK.
No ale zrobiłem Derwisza. Rozwinę go i spróbuję nim trochę kasy nabić.

Dnia 15.06.2008 o 13:42, Jarzy napisał:

BTW Nadal jesteś w mojej gildi czy uciekłeś?

Jestem, jestem tylko coś ciebie nie widzę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Przylukałem na PvX wiki buildy do UW dla woja-na przeszkodzie stoi tylko Symphatetic Viasage,bo resta skilli jest z NF lub z P.Albo skołuj GWF albo nie ma opcji z wojem :D Zapomniałem,że nie masz GWF,więc nie zrobisz mnicha 600HP WvK :/

Co do gildii to zobaczysz mnie za 2 tygodnie :D Żeby nie zaśmiecać tego Forum zapraszam na Forum naszego sojuszu :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > /.../
> > Mnie znany jest tylko WvK do farmu UW :/ W zasadzie nie ma chyba specjalnie dużo
> buildów
> > do tego farmu.Może spróbuj farmu UW za pomocą 330HP rytka albo WvK 600HP dla mnicha?
>
> No właśnie nie mam Factions ("ze skillami z P i NF"). Też słyszałem o tym WvK.
> No ale zrobiłem Derwisza. Rozwinę go i spróbuję nim trochę kasy nabić.
> > BTW Nadal jesteś w mojej gildi czy uciekłeś?
> Jestem, jestem tylko coś ciebie nie widzę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam problem. Nie wiem czy kupić Factions czy może lepiej będzie kupić Nightfall. Mam już podstawkę i bardzo mi się spodobała. Czy między nimi są duże różnice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są różnice i to całkiem duże:

W FC jest wprowadzany podział na frakcje - Luksonów i Kurzicków. Obecnie dużo gildii wymaga dziennego nabijania uznania danej frakcji. Zostaje też dodany Rytualista i Zabójca oraz tryb AB (Bitwy Sojuszy - walka PvP pomiędzy frkacjami)

W NF większy jest nacisk kładziony na typ PvE niż PvP. Zostają dodani herosi - coś jak najemnicy tyle, że z modyfikowalnym ekwipunkiem i umiejętnościami. Są oni o wiele inteligentniejsi niż zwykli henche. Jest też Patron i Derwisz jako dwie nowe profesje.

Mały opis też jest w przypiętym poście. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 19:31, kavior15 napisał:

Mam prośbę... Nie orientuję sie w ogóle w buildach.
Napiszecie mi build do PvE dla Wojownika, lvl 10? ( mam tylko Prophecies).

hmm nie pamiętam już, jakie skille są dostępne na takim poziomie zaawansowania, ale może coś poradzimy. ogólnie to wrzuć jeden skill rezujący, jeden leczący typu Healing Signet (lub Endure Pain jeśli masz), jeden na blok (bonetti''s defence jest idealny), do tego możesz dać "Watch Yourself!". pozostałe miejsca zapełń skillami na atak (sever artety, gash, power attack itepe).
aha, nie proś, żeby Ci przetłumaczyć na polski - trzeba się uczyć języków, nawet przy tak bzdurnej okazji jak granie w Guild Warsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować