Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 16.06.2008 o 14:05, Budo napisał:

/.../

Gdy masz jedna czesc i postac w niej, a potem dokupisz jakas inna czesc to bedziesz mogl
sie przemieszczac miedzy nimi swobodnie i grac normalnie- tzn dostajesz dostep do prawie
wszystkich questow, lokacji, kompletu umiejetnosci itd. Dodatkowo mozesz stworzyc w nowej
czesci postac o klasie charakterystycznej dla tej czesci- np Derwisz w nightfallu. Mam
nadzieje, ze za bardzo nie zakrecilem xD

Właśnie... Wbiję lvl powiedzmy 20, a w Nightfallu na przykłąd będą questy na 10 lvl... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 14:40, ShaDoW Energy napisał:

Właśnie... Wbiję lvl powiedzmy 20, a w Nightfallu na przykłąd będą questy na 10 lvl... :/

Mimo tego będziesz mógł je zrobić: w GW nie ma zależności: odpowiedni lv = konkretne questy. Jest tylko kilka questów, które są charakterystyczne dla danej kampanii i postać spoza niej nie będzie mogła ich wykonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedno pytanie, otoz:
kupilem sam klucz na allegro do guild wars (podstawka) i czy jezeli zainstalkuje dodatki to bedzie chodzic wszystko normalnie ?? czy bedzie wymagalo podstawki tez zaistalowanej z plyt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


sam klucz wystarczy. pobierz klienta z neta i zainstaluj, stwórz konto używając klucza. wszystkie dane ściągną się automatycznie (chwilę to potrwa).
kiedy będziesz miał klucz z innej kampanii po prostu dodaj go do istniejącego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

W Nightfallu i Factions postacie leveluja bardzo szybko, wiec w zasadzie nie odczujesz tego dyskomfortu. Prawie od razu bedziesz rzucony na glebokie wody ;]
Inaczej sprawa sie ma z przenoszeniem postaci z nf, albo f do propa. Tam sie trzeba nachodzic po nooblandzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest dostępna jakaś darmowa wersja gry lub kilku dniowy tutorial? Boszukałem i coś nie bardzo mogę znaleźć a chciał bym zobaczyć jak wygląda ta gra i czy w ogóle mi się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 18:42, Lord Andre 1 napisał:

Czy jest dostępna jakaś darmowa wersja gry lub kilku dniowy tutorial? Boszukałem i coś
nie bardzo mogę znaleźć a chciał bym zobaczyć jak wygląda ta gra i czy w ogóle mi się
spodoba.


Są ale rzadko są udostępniane. Zazwyczaj jak ktoś kupi GW dostaje też triala, zatem najlepiej poprosić kogoś kto kupił niedawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 18:42, Lord Andre 1 napisał:

Czy jest dostępna jakaś darmowa wersja gry lub kilku dniowy tutorial? Boszukałem i coś
nie bardzo mogę znaleźć a chciał bym zobaczyć jak wygląda ta gra i czy w ogóle mi się
spodoba.


ja ci moge dać 10 godzinny trial do GW: Factions, napisz mi na GG, numer na moim GS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie o UW i FoW
- gdzie znajduje się ToA (przez które jak pisało na forum można wejść do UW i FoW ) i czy jest to miasto czy co i kiedy się tam dochodzi (czy np. po zakończeniu kampani)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 21:45, masterHADES napisał:

mam pytanie o UW i FoW
- gdzie znajduje się ToA (przez które jak pisało na forum można wejść do UW i FoW ) i
czy jest to miasto czy co i kiedy się tam dochodzi (czy np. po zakończeniu kampani)


Do ToA można pójść z Lion Arch. Poszukaj runnera jeśli nie chce Ci się iść, lub po prostu rzuć okiem na mapę i przebijaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak BTW. Zauważyłem że w pre-orderze jest Gw prop i fc w platynowej kolekcji!
Mam więc pytanie: kiedy gra ukaże się w sklepach?

Aha, Wielkie Gratulacje i podziękowania dla CDP za tą decyzję! W końcu Factions jest moje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 22:33, DawidGr7 napisał:

A tak BTW. Zauważyłem że w pre-orderze jest Gw prop i fc w platynowej kolekcji!
Mam więc pytanie: kiedy gra ukaże się w sklepach?

Aha, Wielkie Gratulacje i podziękowania dla CDP za tą decyzję! W końcu Factions jest
moje!

Więc gra ukaże się w sklepach 26 czerwca 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 09:37, revolt505 napisał:

siema
mam pytanie
poniewaz ciagle zastanawiam sie nad kupnem jednej z czesci Guild Wars chcialbym wiedziec
w ktora czesc gra najwiecej ludzi?



Ponieważ można swobodnie przenosić sie między kampaniami(jeśli wykonało sie odpowiednie questy) niemożna(chyba:P) stwierdzić w którą kampanie gra najwięcej ludzi ale na początek polecam Nightfalla ponieważ dostajesz bohaterów i kampania jest dość łatwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 09:37, revolt505 napisał:

poniewaz ciagle zastanawiam sie nad kupnem jednej z czesci Guild Wars chcialbym wiedziec
w ktora czesc gra najwiecej ludzi?


Nie da się określić w która część najwięcej ludzi gra. Ale przede wszystkim na początek jeżeli nie masz kup GWP, czyli pierwszą część, a zarazem podstawkę. Stanowi ona wprowadzenie do świata gry i zapozna Cię z tajnikami. Najpierw podstawka potem ewentualnie dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie,mianowicie zamierzam kupić sobie podstawke Guild Warsa i tu moje pytanie,czy w tej grze da się wbijać lvl bez końca?Czy jak osiągniemy jakiś poziom np. 100 to trzeba zakłądać nową postać?[sry. za banalne pytanie ale nigdy wcześniej nie miałęm kontaktu z tą grą......Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować