Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 17.06.2008 o 11:40, rafekx 12 napisał:

Aha i jak się osiągnie ten 20 lvl to można dalej grać?Czy trzeba zakładać nową postać?


nie. osiągasz 20 poziom i wtedy masz w pełni rozwiniętą postać, którą możesz sobie przechodzić każdą kampanię, nabijać różne tytuły i grać nawet 2000 godzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Przez rok nie zrobisz wszystkiego co oferuje Ci podstawka, wiec spokojnie. Nie mowiac o dodatkach. Ja mam gw od ponad dwoch lat (2 czesci i dodatek) i jeszcze mnie w paru miejscach nie bylo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy da sie zmienic profesje gdy juz sie dwie wybralo ? popelnilem blad (wedlug pozniejszego uznania) przy wybieraniu drugiej profesji, mam juz 10 level i niechce go tracic :)

chyba ze ktos mi powie w czym moze ŁOWCA, jakie sa korzysci z tego ?
powiem tylko ze pierwsza profesja to wojownik :)

dziekuje za szybka odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 13:33, Jagged napisał:

czy da sie zmienic profesje gdy juz sie dwie wybralo ? popelnilem blad (wedlug pozniejszego
uznania) przy wybieraniu drugiej profesji, mam juz 10 level i niechce go tracic :)

da się. w pewnym momencie kampanii (nie wiem, którą masz) będziesz miał możliwość dokonania zmiany. tak więc nie łam się, graj spokojnie i się nie przejmuj.

Dnia 17.06.2008 o 13:33, Jagged napisał:

chyba ze ktos mi powie w czym moze ŁOWCA, jakie sa korzysci z tego ?
powiem tylko ze pierwsza profesja to wojownik :)

żadne. nic mi nie przychodzi na myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Chodzi Ci o polaczenie Wojownik/Lowca? Imo to dobra kombinacja, gram tak dosc czesto i fajnie jest. Po pierwsze masz mozliwosci oswojenia peta i gry beastmasterem- bardzo przyjemna rzecz, gra sie fajnie zarowno pvp jak i pve tak postac daje rade. Oprocz tego dostajesz pare innych ciekawych umiejetnosci, ktore mozna wykorzystac, jak chociazby Apply Poison, ktore jest czasem wykorzystwane do farmu, czy sygnet usuwajacy kondycje, co w przypadku braku dobrego monka moze pomoc.
Ogolnie potem mozesz zmieniac druga profesje dowolnie i nic nie tracisz, wiec bedziesz mogl wyprobowac wszystkiego po trochu, ja lowce moge polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, poprostu jesteście chamscy, napisałem do Lorda Andre 1, że na jego prośbe dam mu za darmo 10 godzinny key do GW:Factions za darmo, a wy co ? Po jednego Keya zgłosiło się 4 Lordów Andre 1, i któremu tu wierzyć? Jeżeli ktoś chce keya do GW a nigdy w GW jeszcze nie grał to niech śmiało napisze a nie się podszywa pod innych zeby tylko wyłudzić darmowe keye na 10 godzin,
Lord Andre 1 nie wiem czy do mnie pisałeś czy nie, jeżeli pisałeś to sory, ale nie mogłem ci wysłać przez chamskich gramowiczy, którzy się pod ciebie podszywali, napisz tu na forum swoje GG a wyślę ci tego keya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 17:13, LuQeMaStEr napisał:

Takie mam jedno pytanie. Czy za ~48k uda mi się skombinować jakiegoś słabszego Zodiac
Sworda ?


Zależy co rozumiesz przez słabszego. Moim zdaniem bieganie z jakimś crapem o ładnym skinie to głupota.
W przypadku zodiaca nie będzie kłopotu. Q10 perfa na pewno kupisz. Polecam zerknąć na guru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To fajnie :) Wiesz, ja mogę biegać z Q13, ponieważ Swordsmanship mam na poziomie 14 :) A tego itemka nie mam zamiaru kupić, aby go później re-sellować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...nie wiem co się dzieję!!!(...)!!!:P
Zainstalowałem Windowsa Vieste i GW na nowo i mam potworne lagi(mimo iż ping dochodzi do 17(nie znam się na tym ale jak mówi powszechnie znana zasada zielone-dobrze,zielone-do dupy:P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 20:02, Jagged napisał:

mam glupie pytanie, czy jak wejdzie w zycie guild wars 2 !!! czy serwery pierwszej czesci
zostana wylaczone ?


Serwery GW będą dostępne tak długo, jak będą ludzie grać. Inna sprawa, że nie ma się czy martwić, bo do premiery GW 2 została masa czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 21:26, Farmer Widomo napisał:

To by była kradzież ze strony ANet. Człowiek pracuje nad postacią parę lat a tu ktoś
mu zabrania grać. Moim zdaniem bez sensu :)


Zwykło się mówić, że gra się głównie dla zabawy :).
----------------------------

Gra przestała mnie już bawić, dlatego rzuciłem całkowicie rozgrywkę i czekam na GW2. Nie chce mi się nawet zdobywać tytułów które mogą "ułatwić" mi grę w następnej produkcji AN. Wolę fresh start.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak sensu jest właśnie w utrzymywaniu serwerów gry, która nie przynosi zysków. Jeśli po wyjściu GW2 ludzie przestaną kupować GW (zysk będzie mniejszy niż koszta utrzymania serwerów) to nie liczcie na jakieś cuda, po prostu serwery zamkną i już. Chyba najlepszym przykładem jest Auto Assault.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie gram moją Rytką, patrze a tu HM. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby, nie to, że nie przeszedłem nią kampanii ^^. To jak, tryb HM jest na postać czy na konto? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować