Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 17.06.2008 o 22:41, loytartoreto napisał:

Tak sobie gram moją Rytką, patrze a tu HM. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby, nie
to, że nie przeszedłem nią kampanii ^^. To jak, tryb HM jest na postać czy na konto?
;)


Wystarczy przejść jedną postacią daną kampanię, by HM był tam dostępny dla każdej Twojej 20lvl postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 09:33, legenda27 napisał:

Mam pytanie. Jako, że dawno mnie nie było, czy w tym temacie dalej można wyceniać przedmioty?

Lepiej to robić w temacie "Guild Wars- Targ z itemkami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 09:35, Farmer Widomo napisał:

> Mam pytanie. Jako, że dawno mnie nie było, czy w tym temacie dalej można wyceniać
przedmioty?
Lepiej to robić w temacie "Guild Wars- Targ z itemkami"


Ok, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was takie pytanie. Na GW Guru jest wystawiony na sprzedaż Zodiac Sword Q9 Not-Insc. 15^in stance, 20/20,+30 HP. B/O na niego = 29k. Brać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 12:00, LuQeMaStEr napisał:

/ciach/

Dżizas!! Spójrz na mojego posta powyżej Twojego: widzisz link w nim? To pomyśl chwilę czy w dobrym miejscu zadałeś to pytanie. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Wiesz, to nie jest jako tako ad. targu z itemkami. Po prostu pytam czy opłaca się tyle wyłożyć. W każdym razie sorry, za kłopot. Zapytam w tamtym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ze kolejny pod rzad, ale mam pytanie male, co to znaczy FARMIC czy POFARMIC ? pytali mnie sie oto w grze ale ja nic z tego nie kumam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Farm - monotonne ubijanie potworków w danej lokacji w cel zarobienia kasy. Najczęściej solo lub duo. Najczęstsze lokacje do farmu to Underworld i Fissure of Woe. Istnieją specjalne buildy (zestawy umiejętności) do farmu które można zobaczyć na www.pvxwiki.com

Ludzie szukajcie a znajdziecie ><

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 15:53, LuQeMaStEr napisał:

W co się bardziej opłaca warkowi pakować. Tactics czy Strength ?


Zależy od buildu ;) Przecież w każdej chwili, zależnie od potrzeb, możesz to zmienić. Na początku raczej w Siłę ze względu na bonusy ;) Potem już zależnie od wymagań sytuacyjnych i konfiguracji skilli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja w zasadzie gram w GW od 1,5 roku, ale warkiem dawno nie grałem i chciałem się upewnić :) Chyba jednak dodam do siły, ponieważ zwiększa się AP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 16:07, LuQeMaStEr napisał:

Wiesz, ja w zasadzie gram w GW od 1,5 roku, ale warkiem dawno nie grałem i chciałem się
upewnić :) Chyba jednak dodam do siły, ponieważ zwiększa się AP :)


Pytanie było tak sformułowane, jakby pytała osoba nie znająca GW :P Dalej obstaję przy tym, że zależy to od buildu. A że większość o siłę się opiera, to już inna bajka ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem niedawno Factions i tak się zastanawiałem, czy ktoś nie miałby ochoty trochę pobiegać (jeśli też zaczyna, albo robi nową postać), bo koledzy się rozmyślili a samemu to trochę ciężko/nudno. Nie mogę zaoferować doświadczenia, narazie jedynie miłe towarzystwo. Jeśli ktoś by był chętny to proszę dać znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 16:32, petergriffin napisał:

Kupiłem niedawno Factions i tak się zastanawiałem, czy ktoś nie miałby ochoty trochę
pobiegać (jeśli też zaczyna, albo robi nową postać), bo koledzy się rozmyślili a samemu
to trochę ciężko/nudno. Nie mogę zaoferować doświadczenia, narazie jedynie miłe towarzystwo.
Jeśli ktoś by był chętny to proszę dać znać :)


Proponuję poszukać dobrej gildii. Bez niej trudno w późniejszych etapach gry. Na forum jest wątek gdzie można taką gildię znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 16:54, petergriffin napisał:

Problem z gildiami jest taki, że na ogół wymagają już jakiegoś oświadczenia, a ja szukam
kogoś, kto też zaczyna, żeby nie stanowić utrapienia, bom newbie :P


Są różne gildie. Jedne rekrutują tylko graczy pvp i one zwykle wymagają doświadczenia w tym typie gry. Gildie pve już rzadziej, choć niektóre też mają aspiracje bycie elitarnymi. Są jednak też gildie normalne, gdzie kryterium przyjęcia stanowi ocena kandydata - zwykle w takich przypadkach niemile widziane jest chamstwo lub inne mało przyjemne cechy charakteru ;)
Poszukaj na forum guildwars.pl wśród gildii takiej, której wymagania spełnisz. Jak Ci się tam nie spodoba, to zawsze możesz odejść.
PS. Bycie newbie nie jest zbrodnią, każdy gracz kiedyś nim był. Ważne, by nie zostać n00bem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować