Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2008 o 11:04, cinus` napisał:

On się pytał o drugą profesję dla rangera :P


Hehe, no tak nie wyspalem sie xD
W takim razie Rt chyba bedzie na miejscu.

Dnia 20.06.2008 o 11:04, cinus` napisał:

A guzik prawda :P


Nuuuuuuuuuuuuuda. Z henkami, czy ludzmi, po prostu jak farm. 1,1,3,1,1,3,2,1,5,4,!#$@#, res, 4,1....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 11:45, Mastexx100 napisał:

/ciach/

Ehhh a co ma Fast Casting do czasu odnawiania się w tym konkretnym przypadku Empathy? Jeśli zamierzasz na coś odpowiadać to czytaj pytanie ze zrozumieniem. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2008 o 11:51, Budo napisał:

W takim razie Rt chyba bedzie na miejscu.


Rt ? Hmm... A jest jakiś ciekawy, przyjemny build właśnie na grę R/Rt (mam GWEN, Fc i Nf) ?
Bo swoją rangerkę rzuciłem już jakiś czas temu, jak jeszcze nie miałem Fc na koncie, a Rytka jako drugą profesję lubię, więc może bym reactive zrobił ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 11:59, Mr.M napisał:


Dnia 20.06.2008 o 11:59, Mr.M napisał:

Rt ? Hmm... A jest jakiś ciekawy, przyjemny build właśnie na grę R/Rt (mam GWEN, Fc i
Nf) ?


Głównie chodzi w R/Rt o Barrage+splinter weapon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że wszyscy jesteście na złym tropie. Tu raczej chodzi o to, że koleś dostał 7 razy z Empathy, bo cały czas atakował mając na sobie Hexa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Bedac R/Rt masz dostep do weapon spelli, np splinter weapon, brutal weapon i innych, oraz wielokrotnego resa. Calkiem przyjemna kombinacja, glowne buildy to build z brutal weapon i glass arrows, oraz splinter weapon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:R/Rt_Glass_Shooter

Znalazlem taki build, lecz mam pytanie (jako że gram Luxonem) - czy Triple Shot dałoby się z powodzeniem zastąpić innym skillem, np. Dual Shot? Piszę, bo Rangerem ostatnio grałem z pół roku temu, albo dłużej, wiec straciłem orientacje w tych sprawach :)

Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 15:32, Mr.M napisał:

http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:R/Rt_Glass_Shooter

Znalazlem taki build, lecz mam pytanie (jako że gram Luxonem) - czy Triple Shot dałoby
się z powodzeniem zastąpić innym skillem, np. Dual Shot? Piszę, bo Rangerem ostatnio
grałem z pół roku temu, albo dłużej, wiec straciłem orientacje w tych sprawach :)

Z góry dzięki.


U luksonów, można również zdobyć tą umiejętność, tylko ma inny rysunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet przy 0 rank Triple Shot ma większy damage niż Dual Shot (mówiąc wyłącznie o bazowm dmg).

Grać z Dual Shotem można, ale tracisz sporo obrażeń na tym skillu (21+11+6 = 38 z samych buffów + bazowy damage). Tak więc jak najbardziej bierz Triple Shot v. Luxon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Negowanie przez pancerz jest procentowe (ani triple, ani dual nie mają bonusowych obrażeń, które by go przebiły), tak więc nie bierze w ogóle udziału w obliczeniach. 3 strzały po 52% obrażeń każda to 156% bazowych obrażeń, 2 strzały po 75% to 150% bazowych obrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko, zakupiłem dzisiaj GW Prophecies i:
1. Jak zrobić, żeby bohater miał 2 klasy?
2. Słyszałem że gra idzie w skille? Jak je używać, gdzie kupić, które najlepsze, jak się je zdobywa?
3. Są bóstwa, lecz cz bohater może sobie obrać jednego? jak sie używa ich mocy?
Sorry za te pytania, ale jestem zupełnie zielony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 20:47, ShaDoW Energy napisał:

1. Jak zrobić, żeby bohater miał 2 klasy?

Grając. :) Któreś z zadań będzie polegało na wybraniu klasy dodatkowej. Nie będzie innego wyjścia. ;)

Dnia 20.06.2008 o 20:47, ShaDoW Energy napisał:

2. Słyszałem że gra idzie w skille? Jak je używać, gdzie kupić, które najlepsze, jak
się je zdobywa?

W GW raczej nie istnieje coś, co jest "najlepsze". Wszystko zależy od sytuacji i buildu. Build to zestaw umiejętności + atrybutów + uzbrojenia. Ogólnie do tego polecam http://www.pvxwiki.com/wiki/Main_Page. Skille otrzymujesz robiąc questy i kupując je u Nauczyciela Umiejętności.

Dnia 20.06.2008 o 20:47, ShaDoW Energy napisał:

3. Są bóstwa, lecz cz bohater może sobie obrać jednego? jak sie używa ich mocy?

Nie wybiera się bóstw. Istnieją, i to chyba tyle, ile trzeba na ich temat wiedzieć. ;)

Dnia 20.06.2008 o 20:47, ShaDoW Energy napisał:

Sorry za te pytania, ale jestem zupełnie zielony.

Po coś ten temat jest. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 20:47, ShaDoW Energy napisał:

mam pytanko, zakupiłem dzisiaj GW Prophecies i:

bardzo dobry wybór :)

Dnia 20.06.2008 o 20:47, ShaDoW Energy napisał:

1. Jak zrobić, żeby bohater miał 2 klasy?

będziesz musiał wykonać odpowiednie questy - fabuła w pre (czyli w początkowym samouczku) poprowadzi Cię za rączkę i szybko skapujesz co i jak.

Dnia 20.06.2008 o 20:47, ShaDoW Energy napisał:

2. Słyszałem że gra idzie w skille? Jak je używać, gdzie kupić, które najlepsze, jak
się je zdobywa?

no to tak. 8 skilli na pasku i odpowiednio ułożone atrybuty (które możesz zmieniać w dowolnym momencie będąc w mieście) tworzy tzw. build. skille kupujesz u nauczycieli, otrzymujesz w nagrodę za wykonanie questów lub (w przypadku skilli elitarnych, czyli potężniejszych od zwykłych - możesz mieć tylko jednego elita na pasku) ''łapiąc'' je przy pomocy specjalnego sygnetu (który kupujesz u nauczyciela) od zabitego bossa danej profesji (przykładowo - chcesz złapać elit warka, więc musisz znaleźć odpowiedniego warkowego bossa, który ten elit ma. zabijasz go, używasz sygnetu i elit jest twój).

Dnia 20.06.2008 o 20:47, ShaDoW Energy napisał:

3. Są bóstwa, lecz cz bohater może sobie obrać jednego? jak sie używa ich mocy?

nie, nie można. mocy jakichś konkretnych nie ma - możesz jedynie uklęknąć przed statuą bóstwa w obszarze do eksploracji i kupić sobie jakiś mały bonusik, który trwa przez określoną ilość czasu (najczęściej około 10-20 minut). poza tym to bóstwa są raczej ciekawostką ubarwiającą świat gry :)

Dnia 20.06.2008 o 20:47, ShaDoW Energy napisał:

Sorry za te pytania, ale jestem zupełnie zielony.

bywa, każdy kiedyś zaczynał ;]


Artas -> nie chcę być niemiły, więc powiem najuprzejmiej jak się da - wejdź na główną stronę PvX i w prawym dolnym rogu znajdź odpowiednią zakładkę.
z buildem na miecze tylko z Proph może być problem - nie ma w nim porządnych elitów. przerzuć się na topory i ustaw build z Eviscerate albo od biedy Cleave.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2008 o 21:17, Azrathel napisał:

no to tak. 8 skilli na pasku i odpowiednio ułożone atrybuty (które możesz zmieniać w
dowolnym momencie będąc w mieście) tworzy tzw. build. skille kupujesz u nauczycieli,
otrzymujesz w nagrodę za wykonanie questów lub (w przypadku skilli elitarnych, czyli
potężniejszych od zwykłych - możesz mieć tylko jednego elita na pasku) ''łapiąc'' je
przy pomocy specjalnego sygnetu (który kupujesz u nauczyciela) od zabitego bossa danej
profesji (przykładowo - chcesz złapać elit warka, więc musisz znaleźć odpowiedniego warkowego
bossa, który ten elit ma. zabijasz go, używasz sygnetu i elit jest twój).

Czyli masz na myśli że Elite Skill mogę mieć dużo, ale na pasku mogę mieć tylko jeden? Cóż jakoś sobie poradzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2008 o 21:27, ShaDoW Energy napisał:

Czyli masz na myśli że Elite Skill mogę mieć dużo, ale na pasku mogę mieć tylko jeden?
Cóż jakoś sobie poradzę :P


dokładnie tak. możesz też łapać elity innych profesji - wystarczy, że zmienisz drugą profesję na odpowiednią (na pewnym etapie gry możesz dowolnie nimi żonglować ;)). jest też nawet tytuł, który nabija się łapiąc elity ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować