Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2008 o 21:55, ShaDoW Energy napisał:

Boję się że spieprzę postać, ale ehh... Słuchajcie ile kosztuje stworzenie Gildi? bo
wyczytałem że 100 sztuk złota O_o


W GW nie da się "spieprzyć" postaci. Skile i atrybuty możesz dowolnie zmieniać w każdym outpoście :)

Stworzenie Gildii jest niedrogie, ale też radę dołączyc do juz istniejących. Jako nowemu graczowi będzie Ci trudno wszystko ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2008 o 22:01, boogie85 napisał:

W GW nie da się "spieprzyć" postaci. Skile i atrybuty możesz dowolnie zmieniać w każdym
outpoście :)

outpost? Cóż to ? :P

Dnia 20.06.2008 o 22:01, boogie85 napisał:


Stworzenie Gildii jest niedrogie, ale też radę dołączyc do juz istniejących. Jako nowemu
graczowi będzie Ci trudno wszystko ogarnąć.

Wszystko ogarnąć? Tzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 21:55, ShaDoW Energy napisał:

Boję się że spieprzę postać, ale ehh... Słuchajcie ile kosztuje stworzenie Gildi? bo
wyczytałem że 100 sztuk złota O_o


Tyle może kosztować założenie gildii, ale każda porządna gildia powinna posiadać cape (kolejne 2k) oraz guild hall (kilkanaście k na zakup sigil stone).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 22:05, ShaDoW Energy napisał:


> W GW nie da się "spieprzyć" postaci. Skile i atrybuty możesz dowolnie zmieniać w
każdym
> outpoście :)
outpost? Cóż to ? :P


Outpost to lokacja, gdzie spotykasz graczy. Co jak co, ale instrukcję wypada ogarnąć :) Niezależnie od tego, czy grasz na wersji polskiej czy angielskiej polecam ogranąć troszkę terminologii używanej w grze. Gra może być po polsku, ale większość graczy używa nazw angielskich.

Dnia 20.06.2008 o 22:05, ShaDoW Energy napisał:

>
> Stworzenie Gildii jest niedrogie, ale też radę dołączyc do juz istniejących. Jako
nowemu
> graczowi będzie Ci trudno wszystko ogarnąć.
Wszystko ogarnąć? Tzn?


Tzn, nie masz nic do zaproponowania graczom, który mieliby dołączyć do Twojej gildii, poza tym te 100g to ułamek wydatków jakie w późniejszym etapie się ponosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 22:16, Patryk R napisał:

> Boję się że spieprzę postać, ale ehh... Słuchajcie ile kosztuje stworzenie Gildi?
bo
> wyczytałem że 100 sztuk złota O_o

Tyle może kosztować założenie gildii, ale każda porządna gildia powinna posiadać cape
(kolejne 2k) oraz guild hall (kilkanaście k na zakup sigil stone).

Na 2 lvl dałem 2 do siły, 1 do mieczy i 1 do taktyki... To dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2008 o 22:22, ShaDoW Energy napisał:

>
Na 2 lvl dałem 2 do siły, 1 do mieczy i 1 do taktyki... To dobrze?


Na początku nie przejmuj się rozłożeniem atrybutów :)

Siła dla woja jest przydatna ze względu na dobre skille, które są przypisane do tego atrybutu. Taktyka jest już mniej przydatna, jest wykorzystywana w buildach farmerskich najczęściej, ponieważ większość skilli z taktyki służy do obrony twojej postaci i sojuszników. Co do broni to już twój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie musisz odpowiedzieć na to pytanie. Poczytaj jakie są efekty każdego atrybutu. Moim zdaniem "pakuj" do np. mieczy, toporów czy młotów. Jedno do wyboru. Zależy czym walczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 22:37, ShaDoW Energy napisał:

Kurdę znowu robię nową postać :P
EDIT:
Mam zamiar prowadzić Wojownik/Nekromanta

Drugą profesję i tak będziesz mógł sobie zmieniać.
Ba, jest to nawet wymagane aby korzystać z pełnego spektrum buildów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 22:37, ShaDoW Energy napisał:

Kurdę znowu robię nową postać :P
EDIT:
Mam zamiar prowadzić Wojownik/Nekromanta


Nie radze ciągle robic nowych postaci , najpierw zagraj jedna i nią przejdz kampanie :)

Gdyby co moj nick to : Michael Even i Tomi Even. Raz na tej , raz na tej jestem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok zamówiłem pre-order Factions. Możecie powiedziec co o Fc myślicie? Spotykałem się z różnymi opiniami, poczynając od tego, że jest strasznie nudna a kończąc na tym, że to czyjaś ulubiona gra z serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 08:54, kavior15 napisał:

Ok zamówiłem pre-order Factions. Możecie powiedziec co o Fc myślicie? Spotykałem się
z różnymi opiniami, poczynając od tego, że jest strasznie nudna a kończąc na tym, że
to czyjaś ulubiona gra z serii.


ilu ludzi tyle opinii.
mnie się Factions podobało, jako że miałem już doświadczenie w grze oraz mogłem liczyć na pomoc ludzi z gildii - dzięki temu dość trudne misje główne (prawie wszystkie na czas) nie sprawiały mi trudności i grało się przyjemnie.
trzeba powiedzieć, że Factions jest trudniejsze od Proph czy NFa - praktycznie od razu rzuca gracza na głęboką wodę - albo się wciągnie albo rzuci grę w cholerę.
jest kilka irytujących momentów - jak chociażby łażenie po slamsach (pokręcona lokacja, trudno znaleźć właściwą drogę) czy nabijanie odpowiedniej ilości punktów frakcji aby zyskać dostęp do niektórych misji.
tak czy inaczej IMO gra się bardzo przyjemnie, jeśli jesteś nowy to przygotuj się jednak na duże wyzwania i załatw sobie pomoc jakichś doświadczonych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
Już mam 15 lvl moim warriorem oraz pomoc na pewno znajdę wśród moich znajomków z gry także myślę, że tak strasznie nie będzie. Poza tym najpierw i tak raczej będę robił misja z Propha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 08:54, kavior15 napisał:

Ok zamówiłem pre-order Factions. Możecie powiedziec co o Fc myślicie? Spotykałem się
z różnymi opiniami, poczynając od tego, że jest strasznie nudna a kończąc na tym, że
to czyjaś ulubiona gra z serii.


Moim zdaniem to najlepsza część z serii. Oferuje 2 bardzo ciekawe klasy postaci (co ważniejsze - taki rytualista jest samowystarczalny), piękny świat z bardzo ciekawą fabułą jak na mmo i ogólnie ma fjany wschodni klimat :). Gratuluję wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 12:03, ShaDoW Energy napisał:

Kolejne pytanie, czy dobrze prowadze postać? Wojownik/Necromanta
Magia Krwi 1
Magia Śmierci 2
Klątwy 0
Topory 0
Młoty 0
Miecze 4
Siła 2
taktyka 1
Poziom mam 5 i zostały mi jeszcze 2 pkty


Nie. Nie wiem po co dajesz w magię krwi i śmierci. To połączenie wojownik/necromanta jest słabe. Chyba że do buildu damy skill "Dotyk Plagi" od necro. Pakowanie innych klątw to bezsens ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 12:03, ShaDoW Energy napisał:

Kolejne pytanie, czy dobrze prowadze postać? Wojownik/Necromanta

To nam tak naprawdę nic nie mówi.
Poza tym w każdym mieście czy outpoście możesz sobie te atrybuty dowolnie rozkładać w zależności od skilli jakie masz na pasku. To jest tzw. build.
Grasz niskopoziomowym wojem, więc olej skille dodatkowej profesji i skup się na sile oraz jednym z atrybutów dotyczących broni. Będzie o wiele łatwiej niż z takim rozstrzałem punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na tym etapie zaawansowania nie martwiłbym się tym zbytnio. masz za mało skilli i punktów atrybutów, żeby sklecić coś sensownego.
skup się na dwóch atrybutach - sile i mieczach/toporach. skille dobieraj tak, żeby jak najlepiej współgrały z rozłożeniem atrybutów - i na odwrót.
zresztą, w dowolnej chwili możesz zmienić build i rozłożenie punktów, więc nie ma zmartwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.06.2008 o 12:09, Budep napisał:

Nie. Nie wiem po co dajesz w magię krwi i śmierci. To połączenie wojownik/necromanta
jest słabe. Chyba że do buildu damy skill "Dotyk Plagi" od necro. Pakowanie innych klątw
to bezsens ;P

Żeby były potężniejsze skille dla Necro i moc czarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować