Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dobrze więc podsumowując:
Wojownik Nekromanta
- Tylko Klątwy
- Ogólnie dla Woja w Siłę i Miecze
Łowca Mnich
- Wszystko dla Łowcy
- Dla mnicha w Środki Ochronne

Pytania:
1. Czy pasowałby Wojownik/Elementalista (Magia Ognia)
2. Jeżeli zakupię dodatek Factions, to pasowałby Zabójca/Mesmer (Iluzja)
3. Czy dobrą klasą jest Rytualista i Ci z dodatku Nightfall? Bo później mi nie starczy miejsca na postacie -.-
Jak narazie to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 16:50, ShaDoW Energy napisał:

Pytania:
1. Czy pasowałby Wojownik/Elementalista (Magia Ognia)

A po co wojownikowi jakaś magia (no chyba, że do farmu, nie wiem bo nie gram warkiem)?

Dnia 23.06.2008 o 16:50, ShaDoW Energy napisał:

2. Jeżeli zakupię dodatek Factions, to pasowałby Zabójca/Mesmer (Iluzja)

Zabójca sam w sobie jest mega postacią, ale połączenia z mesmerem jeszcze nie próbowałem (jak narazie tylko A/E dla farmu greenow, A/R do Critical Barragera i A/Mo do pve)

Dnia 23.06.2008 o 16:50, ShaDoW Energy napisał:

3. Czy dobrą klasą jest Rytualista i Ci z dodatku Nightfall? Bo później mi nie starczy
miejsca na postacie -.-

Mi osobiście rytualistą zbyt fajnie się nie grało a co do postaci z NF to dervisz też fajnie kosi, Patronem natomiast zbyt dużo nie grałem ale tak jak przy rytualiście.

Dnia 23.06.2008 o 16:50, ShaDoW Energy napisał:

Jak narazie to wszystko...

;)

Dnia 23.06.2008 o 16:50, ShaDoW Energy napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 16:50, ShaDoW Energy napisał:

Dobrze więc podsumowując:
Wojownik Nekromanta
- Tylko Klątwy
- Ogólnie dla Woja w Siłę i Miecze

Nie nie nie! Wojownik ma bić a nie rzucać klątwy!

Dnia 23.06.2008 o 16:50, ShaDoW Energy napisał:

Łowca Mnich
- Wszystko dla Łowcy
- Dla mnicha w Środki Ochronne

Łowca ma wspomagać party, od leczenia to są monki! ew. maść z trolla :) np forumowego :)

Dnia 23.06.2008 o 16:50, ShaDoW Energy napisał:

Pytania:
1. Czy pasowałby Wojownik/Elementalista (Magia Ognia)

Wojownik jest od bicia a nie od rzucania czarów! (Jak dzieci - by Azra)

Dnia 23.06.2008 o 16:50, ShaDoW Energy napisał:

2. Jeżeli zakupię dodatek Factions, to pasowałby Zabójca/Mesmer (Iluzja)

Zabójca jest od szybkiego zabijania a nie od iluzji!

Dnia 23.06.2008 o 16:50, ShaDoW Energy napisał:

3. Czy dobrą klasą jest Rytualista i Ci z dodatku Nightfall? Bo później mi nie starczy
miejsca na postacie -.-

Głupoty gadasz, najpierw rozwiń dobrze jedną, ulubioną postać. Slotów włącznie masz 8, jeśli wtedy naprawdę Ci nie starczy to zawsze istnieje możliwość zakupienia dodatkowych bezpośrednio przez sklep w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 17:50, patrYX93 napisał:

Nie nie nie! Wojownik ma bić a nie rzucać klątwy!

Patryx bynajmniej chodziło tu o resztki punkcików pod Plague Touch.

Dnia 23.06.2008 o 17:50, patrYX93 napisał:

Łowca ma wspomagać party, od leczenia to są monki! ew. maść z trolla :) np forumowego
:)

A tu o Rebith aby jakiegoś resa miec ;) (Przykład dobry ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 17:53, wip_01 napisał:

Patryx bynajmniej chodziło tu o resztki punkcików pod Plague Touch.

No tak, ale lepiej się uczyć na cudzych błędach ja jak zaczynałem doradził mi ktoś z tego wątku żeby sobie warka zrobić i pół propha biegałem z death swarmem :D :D :D Ale jak plague touch to nie ma sprawy, ale chodzi raczej o to żeby wiedział po co jest ten skill a nie że mieszanie klas jest dowolne :]

Dnia 23.06.2008 o 17:53, wip_01 napisał:

A tu o Rebith aby jakiegoś resa miec ;) (Przykład dobry ^^)

No ja wiem czy rebirth zależy od planszy są lepsze resy ale żeby zresować do siebie kogoś to tylko rebirth no i do niektórych misji takich jak bonus w Dunes of Despair :P :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedni mówią tak, drudzy tak... W samym GW spotkałem na lvl 20 W/N i mi mówił że mam dawać w magię śmierci, żeby mieć summony :/ Teraz znowu klątwy. Rozumiem Was, ale nie za bardzo chciałoby mi się robić ciągle nowe postacie... Między innymi, przepraszam za niezrozumiałe słowa i dziękuję za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 18:12, ShaDoW Energy napisał:

Jedni mówią tak, drudzy tak... W samym GW spotkałem na lvl 20 W/N i mi mówił że mam dawać
w magię śmierci, żeby mieć summony :/ Teraz znowu klątwy. Rozumiem Was, ale nie za bardzo
chciałoby mi się robić ciągle nowe postacie... Między innymi, przepraszam za niezrozumiałe
słowa i dziękuję za pomoc ;)


Zrób se jedną. Zrób se warka ,wal w siłe i bieglość mieczami , olej drugą profesje i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 18:12, ShaDoW Energy napisał:

/.../

Głupstwa. Szczerze to tu masz pare bardziej obeznanych graczy (nie, nie wszyscy) niżeli spotkanych tam, ponieważ 20lvl łatwo wbic. Warkowi niepotrzebne są summony, warek mi bic, a że ma mało ene to lepiej przeznaczyc jest na ataki nizeli jakieś skille z magii śmierci. Góra to wykorzystanie Plague Touch o którym pisaliśmy pare razy.
Postaci nie zepsujesz bo wszystko możesz zminiac w mieście. A drugie szczerz to to ze mi się zdaje ze ty nie masz zadnego pomysłu na grę, troche samotnego myślenia, pomyślunku życzę na przyszłośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzicie, że dla derva, ele był dobrym wyborem? Konkretnie magia ognia i czary typu Piekło, Pośpiech Dżina(ognistego ;]).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 18:41, ramiro cruiz napisał:

Sądzicie, że dla derva, ele był dobrym wyborem? Konkretnie magia ognia i czary typu Piekło,
Pośpiech Dżina(ognistego ;]).

Dla derva byłby dobry derw przede wszystkim. Jako że NF jest najstarszą kampanią, jest tam większość skilli dla derwa więc tym bardziej niepotrzebne Ci korzystanie z profesji dodatkowej. A poniżej, jeśli już tak bardzo ubóstwiasz D/E :P :


Znam fajną hybrydę na PvP konkretnie na AB (z wiki, ale troche tam lepiej pozmieniac tak jak w wiekszosci buildow na wiki :))) D/E - biega taki ze skillami derva, jeden skill jest na conjure lighting czy jakos tak który dodaje obrażeń przez 60 sekund od błyskawic, warunkiem jest posiadanie kosy z odpowiednim modem co nie jest trudne w PvP. I do tego właśnie Storm Djin Haste (pośpiech Djina ale na błyskawice) i na AB wali niezły spike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 18:12, ShaDoW Energy napisał:

Rozumiem Was, ale nie za bardzo
chciałoby mi się robić ciągle nowe postacie...


...
A na co ciagle nowe postacie? >.< Zobacz, w jakimś mieście wciskasz K i atrybuty zmieniasz dowolnie ;/
Profesje też w późniejszej grze możesz dowolnie zmieniać, więc nie rozumiem, o co ci chodzi.
Zresztą, jak warek to tylko Dotyk Plagi, żadne summony- prędzej by one pomarły iż byś je po ożywiał ;/
W/E też jest do niczego, bo po co? Rytkiem grałem, ale nie bardzo mi się spodobał, tak jak patron, z tyme Assassin to dla mnie najlepsza klasa (prócz derwisza, bo obaj są na równi :P) w grze ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 19:32, Mr.M napisał:

W/E też jest do niczego, bo po co?

Conjure Flame/Lighting/Frost, ale to za mało zeby uzna W/E za super przydatne, jednak przydatne po cześci jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 19:32, Mr.M napisał:

W/E też jest do niczego, bo po co?


Ośmielę się nie zgodzić. Conjure Cripslash spisuje się całkiem dobrze. Do tego jakiś wep z fire dmg. i całkiem ładnie się kosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 17:43, Prince07 napisał:

A po co wojownikowi jakaś magia (no chyba, że do farmu, nie wiem bo nie gram warkiem)?


A chociażby po to, aby korzystać z Conjure Flame który jest nieoceniony podczas walki ognistą bronią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, tutaj rzuciłęm taki skrót myślowy, chodziło mi o proponowaną przez niego wcześniej magię ognia, tzn. zadawanie przez dmg czarami tego typu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że NF jest najstarszą kampanią, jest

NF jest najmłodszą kampanią,

ramiro cruiz
dla derwa najlepszy jest jako drugi monk, na co ci ele ? żeby postrzelać ze staffa ?
derwisz jest głównie tankiem i nie ma czasu na zabawy z magią ( ktos pytał o W/E - derwisz jest podobny do woja - tez tankiem - )

a pozatym to nieszłoby w parze, pkt atrybutów nie starczy, dla jednego skila ( np Infernal - ele ognia ) powiedzmy że tak: trzeba władować z 12 do scythe mastery, cos do modlitw ziemi ( około 8-9 ) żeby mystic regen ładnie golił, jeżeli elite masz jakis awatar to jestszcz e z 8-9 do mistycyzmu no i dla jednego Infernala bedziesz ładował z 10 do ele ognia, bez sensu, a i tak by ene nie starczyło ( ene i pkt. atrbutów, )

wg. mnie najlepsze postacie to dervish i assassin i najlepeij zacząć od którejś z nich a jeżeli start z propa to proponuje ele albo monka ( monka biorą zawsze do drużyny bo on healuje i ma wzięcie spore xD ), derwem sie dobrze frami a assassinem jeszcze lepiej ( na UW wuciąga sie minumalnie z 30 ecto na run tylko trzeba umieć farmić, a to nie jest takie proste jak sie wydaje )
---------------------------------------------------------------
ale z drugiej strony to dobry jest D/E czy tam W/E na urgoza bo ładnie sie takim tankuje, zarzuca sie armory ele z faca i sie tankuje, ale to jedyny plus dla w/e czy d/e no i trzeba mieć faca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miecze ssą :) Jeśli chodzi o weapon dla warka topory rządzą! Wysoki dmg - szybki IAS przy np. Tiger Stance (chociaż taki sam jak na swordy xD). Słodko. Poza tym ciekawe są też innowacje typu uderzania młotem - podwyższamy jakimś skillem IAS to młotek potrafi zadać ogromny dmg przy właściwym buildzie :) A jeśli chodzi o skiny - to potwierdzam miecze najładniej wyglądają (Destro Sword , Zodiac Sword , Mallyx''s Edge itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 21:57, kamciu609 napisał:

czy mozan zobaczyc gdzies female ritualist Elite Kurzick armor we wszystkich kolorach?

Jasne - nawet na swoim koncie. Kup sobie Elite Kurzick Armor dla Rita i pomaluj na wszystkie kolory :) A tak na serio to w necie nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować