Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2008 o 19:57, The Assassin napisał:

Jako że NF jest najstarszą kampanią, jest

NF jest najmłodszą kampanią,

Przejęzyczenie. Najmłodszą, dlatego skilli dla derwka są prawie wszystkie w NF niektóre tylko w GWEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem na UW. A wiec tak: mam monka 55hp, mam 2 skille monka do atakowania i pewnie dałbym rade nimi zabić Aataxy, ale pojawia się moobek który zdejmuje mi wszystkie zaklęcia. Jeśli zamienię 1 skill atakujący na np. Spell Breaker, to tym skillem co mi został raczej sobie nie poradzę z Aataxami. I właśnie chciałbym dowiedzieć się czy jest jakiś sposób inny niż ze Spell Breakerem, na to żeby mi ten moobek tych zaklęć nie zdjął, np. jakieś szybkie zabicie zanim zdąży mi coś zrobić? Na koniec pokażę jeszcze wam mój build (2 pierwsze skille są do atakowania i są takie same, opis ich na screenie):

20080624075516

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 07:55, harnas14 napisał:

bla bla bla

Nie nie, to wszystko nie tak szaleńcu! Jak chcesz pofarmić w UW 55hp to idz tam z SS necro:
http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:Team_-_55/SS (polcam wywalic mending, dac Shield of Absorption, a zamiast healing breeze Mystic Regen)
Z tym buildem po prostu tankujesz wszsytko a SS necro to wszsytko zabija. Co do Dying Nightmarów które ci ściągaja wszystkie enchanty i niespodzianka, to robi się tak: przed aggro, czyli zanim wbiegniesz w aatxy, zarzucasz Spell Braker, i dopiero wbiegasz. Wtedy wyskakuja wszsytkie te zmory i nic nie mogą Ci zrobić. Ale musisz je zatłuc, (lub necro) wandem, wystarczą 2-3 strzały. (Pamiętaj, żeby w tym wandzie, czy tym weapon secie nie było nic z +hp). No... Chyba że bardziej doświadczony będziesz to potem normalnie się wbiega i na reflex - tylko jak wyskoczy zarzuca się SB. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 07:55, harnas14 napisał:

/ciach/

Jak zauważysz wyskakującego Dying Nightmare to musisz szybko skryć się za ducha bodajże o imieniu Benton. W ten sposób robisz body block przed Bladed Aatxe, a DN zabijasz za pomocą dowolnej broni dystansowej - jeśli oczywiście nie zginął po ściągnięciu Ci enchantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ma tu btoś build Secret Dervish ?jeżeli ma to prosze o wysłąnie mi go na GG ( GG na gramsajcie ), prosze o wysłąnie w postaci Template Code, i jak mi ktoś ku**a wyskoczy z pvx to nogi z dupy powyrywam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 10:36, The Assassin napisał:

ma tu btoś build Secret Dervish ?jeżeli ma to prosze o wysłąnie mi go na GG ( GG na gramsajcie
), prosze o wysłąnie w postaci Template Code, i jak mi ktoś ku**a wyskoczy z pvx to nogi
z dupy powyrywam !

Ale może najpierw byś sprecyzował z łaski swojej, jaki secret dervish i o co chodzi, a nie wjazd jak na targ, bo powyrywać to ci może moderator IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 10:36, The Assassin napisał:

ma tu btoś build Secret Dervish ?jeżeli ma to prosze o wysłąnie mi go na GG ( GG na gramsajcie
), prosze o wysłąnie w postaci Template Code, i jak mi ktoś ku**a wyskoczy z pvx to nogi
z dupy powyrywam !


cześć, masz tu link do pvx.
http://www.pvxwiki.com/wiki/Main_Page
poszukaj sobie.

i na przyszłość grzeczniej, młodzieńcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 12:30, Furion III napisał:

Czy dobrą dla elementalisty profesją dodatkową będzie mesmer, a moze mnich?? Jak "użytkować"
najlepiej ta dodatkową profesję względem elementalisty??

Ja kiedyś grałem E/Me ale może z tydzień, skilli Mesmera używałem do wykradania energii dla skilli Ele. O ile pamiętam to drzewko inspiracji, ale nie jestem pewien, lepiej będzie, kiedy ktoś bardziej doświadczony się wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 12:30, Furion III napisał:

Czy dobrą dla elementalisty profesją dodatkową będzie mesmer,


Mes będzie dobry, jest bardzo popularny wśród elków ;) najczęściej chyba używanym przez elka skillem mesa jest arcane echo służący do kopiowania innego skilla (najczęściej Meteor Shower).

Dnia 24.06.2008 o 12:30, Furion III napisał:

a moze mnich??


Mnich to praktycznie tylko dla wielokrotnego resa się nadaje, czyli dosyć często ;)

Od siebie polecam dla elka na drugą profesję assassina, ja w PvE używam builda E/A opartego na Assasin Promise i jestem z tego w pełni zadowolony :) Poza tym elkowi skille asska przydają się do paru dobrych buildów farmerskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.06.2008 o 14:50, Artas15 napisał:

Dlaczego niby Kahmu jest lepszy od Melonni, skoro mozna ustawic im ten sam build?

bo jest facetem, ma większą krzepę w łapie i lepiej wygląda.

Dnia 24.06.2008 o 14:50, Artas15 napisał:

Czy to normalne ze w NF leca goldy ze skrzynek?

goldy zawsze lecą z treasure chestów - to nie to samo co skrzynki. ze zwykłych skrzynek nie zawsze wypada goldzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.06.2008 o 14:50, Artas15 napisał:

Dlaczego niby Kahmu jest lepszy od Melonni, skoro mozna ustawic im ten sam build?

A dlaczego Dunkoro jest lepszy od Thalkory (nigdy nie wiedziałem jak się pisze), dlaczego Olias jest lepszy od Livii, dlaczego Razach jest lepszy od Xandry? Na przyszłość pamiętaj że to co powiedzą na kanale gildiowym trzeba traktować na serio. Mnie raz powiedzieli że inskrypcja "Show the money" poprawia drop xD W sumie jak ją na tarczy miałem to więcej gemów leciało ale nie dla mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 14:50, Artas15 napisał:

Kilka pytan

Dlaczego niby Kahmu jest lepszy od Melonni, skoro mozna ustawic im ten sam build?


Niby? Są równi , dasz im tą samą broń i build to nie odczujesz zmian.

Dnia 24.06.2008 o 14:50, Artas15 napisał:

Czy to normalne ze w NF leca goldy ze skrzynek?


Nienormalne ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 15:12, Azrathel napisał:

goldy zawsze lecą z treasure chestów - to nie to samo co skrzynki. ze zwykłych skrzynek
nie zawsze wypada goldzik.


Z treausry chestów też nie zawsze. Takie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.06.2008 o 16:12, walgierz napisał:

Z treausry chestów też nie zawsze. Takie życie.


tak, racja - ale sprawdziłem na wiki dopiero po napisaniu posta i nie starczyło czasu na edycję. takie życie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 10:36, The Assassin napisał:

ma tu btoś build Secret Dervish ?jeżeli ma to prosze o wysłąnie mi go na GG ( GG na gramsajcie
), prosze o wysłąnie w postaci Template Code, i jak mi ktoś ku**a wyskoczy z pvx to nogi
z dupy powyrywam !


Na forum panuje prosta zasada: albo się zachowuje kulturę, albo się stąd znika.
-1 do statusu za chamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować