Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Pamiętacie numer CD-Action z GW,Project Snowblind itd.? Tam był klucz trial ostatnio (jeszcze w tym miesiącu) sprawdzałem i ten klucz który wybrałem pozwolił mi pograć...Mam nadzieje że pomogłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi bardziej chodziło o społeczność graczy. Bo nowi mieliby dostęp do tego by sprawdzić grę. Byłoby to ułatwione gdyby klucz testowy można było dostać na stronie internetowj GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 12:15, IceSodi napisał:

Mi bardziej chodziło o społeczność graczy. Bo nowi mieliby dostęp do tego by sprawdzić
grę. Byłoby to ułatwione gdyby klucz testowy można było dostać na stronie internetowj
GW.


można, bo pamiętam że sam z guildwars.com wzielem, tylko nie pamiętam skąd. W każdym razie podają linka do clienta i Triala ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 13:35, Pernia napisał:

> Mi bardziej chodziło o społeczność graczy. Bo nowi mieliby dostęp do tego by sprawdzić

> grę. Byłoby to ułatwione gdyby klucz testowy można było dostać na stronie internetowj

> GW.

można, bo pamiętam że sam z guildwars.com wzielem, tylko nie pamiętam skąd. W każdym
razie podają linka do clienta i Triala ;p



Z oficjanlej strony? W życiu. Raz podawali tylko do GWEN , ale to krótki czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 14:08, Budep napisał:

Z oficjanlej strony? W życiu. Raz podawali tylko do GWEN , ale to krótki czas.


Właśnie. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 18:10, kamciu609 napisał:

czasem mi sie zatnie Gw i sie robi takie cos , wiecie jak rozwiazec ten kłopot ?
Prosze o pomoc


Wygląda jakby szyna na karcie nie nadążała, albo poprostu się przepala. Ustaw na mniejsze detale, z tym że pamiętaj że karty graficzne nie są wieczne, a pradopodbnie twoja zaczyna kończyć swój żywot..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 02:50, balduran2 napisał:

Wie ktoś gdzie znajdę Kapłana Baltazara na wyspie w kampanii Factions?


Wiki: "There is a Priest of Balthazar in every PvP outpost (except for Shing Jea Arena), at every Alliance Battle map, in every Guild Hall (if the guild has bought it from the Guild Lord), and on The Battle Isles. Some have names, others are simple labeled with a generic "Priest of Balthazar [Rewards]".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AN zepsuła najlepszą część eventu :/ Nie ma już podkradania prezentów, bo pojawiają się odrazu w inventory :/
A tak lubiłem łapać prezenty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 11:27, cinus` napisał:

AN zepsuła najlepszą część eventu :/ Nie ma już podkradania prezentów, bo pojawiają się
odrazu w inventory :/
A tak lubiłem łapać prezenty...


A w jakich godzinach pojawia się cesarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 12:02, boogie85 napisał:

A w jakich godzinach pojawia się cesarz?


Od 11 się pojawia naszego czasu co dwie godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 12:11, cinus` napisał:

> A w jakich godzinach pojawia się cesarz?

Od 11 się pojawia naszego czasu co dwie godziny.


Dzięki wielkie, jestem tak padnięty, że nawet wiki nie zdołałem zmusić do współpracy :)
Nic to pierwsze "rozdanie" przegapiłem :) Wolałem się przespać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupilem sobie dzisiaj GW i mam mały problem. Jak chce zainstalować gre to wyskakuje okno z napisami GUILDWARS a nadole łączenie z arena.net ale gdy dochodzi pasek do prawie końca zatrzymuje się i przez dlugi czas się dalej nie posuwa. Czy mog zamiast tego sciagnąć klienta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 12:31, Lord Andre 1 napisał:

Zakupilem sobie dzisiaj GW i mam mały problem. Jak chce zainstalować gre to wyskakuje
okno z napisami GUILDWARS a nadole łączenie z arena.net ale gdy dochodzi pasek do prawie
końca zatrzymuje się i przez dlugi czas się dalej nie posuwa. Czy mog zamiast tego sciagnąć
klienta?


Móc możesz, ale nie radzę. Klient który pobierasz zajmuje niby kilka KB, ale potem masz do sciągania około 5GB z sieci. Poczekaj troche przy tej instalacji, ja też miałem że dlugo się nie posuwało, bo to sciąga dane i zależy od prędkości internetu. Jeżeli przez powiedzmy 2 godziny nie ruszy, to coś jest nie tak i albo idz do sklepu wymień, albo nośnik z CD-Projekt w ramach gwarancji wymień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już ściągnąłem klienta i faktycznie dużo do ściagniecia z sieci ale szybko mi się ściaga po chwili mam 2%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Mnie sie przestał motyw z prezentami podobać odkąd są przypisane do postaci :/ Jednakże jeśli ktoś stoi sobie przez noc na 9 Rings to chapnie pare prezentów,zakładając,że ten dystrkt wygra. Na pocieszenie zostaje fakt,że nadal dostaje sie żetony za oddawanie Celestial Charges :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 13:31, Jarzy napisał:

Mnie sie przestał motyw z prezentami podobać odkąd są przypisane do postaci :/

To tam akurat nie było nic strasznego, przecież nawet mimo przypisania można było zgarniać po kilkadziesiąt a nawet ponad 100 prezentów, bo po 10 minutach prezenty traciły przypisanie :P

>Jednakże jeśli ktoś stoi sobie przez noc na 9 Rings to chapnie pare prezentów,zakładając,że ten dystrkt wygra.
I to jest wkurzające, bo prezenty nałapią ludzie którzy nic nie będa praktycznie robić :/

Dnia 06.07.2008 o 13:31, Jarzy napisał:

Na pocieszenie zostaje fakt,że nadal dostaje sie żetony za oddawanie Celestial Charges :)

1 token za doniesienie jednego celestiala to niezbyt dochodowy interes, lepiej już questy robić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować