Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

/.../

Zauważ, że gość ma tylko propa i zaczyna grę... ja za cholere bym nie przeszedł wszystkiego sam jak zaczynałem i bez hero. Misje robiło się z pugami już od gór północnych aż do końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście da się, ale trzeba wiele razy próbować, kombinować itd., więc lepiej stworzyć team z normalnych graczy i nie męczyć się. GWEN da się przejść z hero i henchami, wiem bo przechodzę i jest bardzo łatwo. Ale w NF, FC i Prophie jest trudno czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 19:14, kamciu609 napisał:

co to jest trafienie krytyczne? i co sie dzieje jeśli je sie dostanie?


Cios zadający zwiększone obrażenia, przydatne dla klas zadających fizyczny dmg. U zabójców krytyki dodają jeszcze energię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 19:03, loytartoreto napisał:

Nie da rady, wydaje mi się, że niemożliwym jest przejście którejkolwiek z kampanii z samymi najemnikami i hero. Wiele misji wymaga pomocy innych graczy.


Każdą kampanie da się przejść z pomocą hero/henczy, a misje przy których jest trudniej można policzyć na palcach jednej ręki. Problem w tym, że trzeba te misje znać, bo inaczej jest trudno. A jak ktoś dużo w GW gra, to zwykle ma z kim grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 19:14, Budo napisał:

Zauważ, że gość ma tylko propa i zaczyna grę... ja za cholere bym nie przeszedł wszystkiego
sam jak zaczynałem i bez hero. Misje robiło się z pugami już od gór północnych aż do
końca...

Ja tylko odpowiadałem na posta loytartoreto :))) bo skoro mówi że się nie da a da się to wypada sprostować :)

loytartoreto
ta, lepiej się nie męczyć i stworzyć team z normalnych graczy. lepiej się nie męczyć i stworzyć team z gildiowiczów. lepiej się nie męczyć i stworzyć team z usran r10 , lepiej się nie męczyć...

wiesz do czego dążę?
Jak tak to dobrze, jak nie to przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy grałem w triala z CDA, to wziąłem PvP i grałem zabójcą, jakoś nie przypadł mi do gusu, a w takich grach właśnie gram ( i grałem) ninja,asasyn,zabójca. Przerzuciłem się na wojownika, bo chyba jest lepszy od zabójcy ze względu na siłę, ale jest chyba wolniejszy, niż zabójca. A Elementalista to taki mag xD ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 20:25, dambialko napisał:

Gdy grałem w triala z CDA, to wziąłem PvP i grałem zabójcą,


Ehh... raz, PVP to wyższa szkółka jazdy, w której nei ma się szans bez unlocknietych skilli, broni, run itp., a już szczególnie nei ma się szans w trailu ;s Nic dziwnego, że nie grało ci się za ciekawie...

Dnia 11.07.2008 o 20:25, dambialko napisał:

a w takich grach właśnie gram ( i grałem) ninja,asasyn,zabójca. Przerzuciłem się
na wojownika, bo chyba jest lepszy od zabójcy ze względu na siłę, ale jest chyba wolniejszy,


Po pierwsze, graj w PvE, potem eksperymentuj z klasami, inaczej do niczego nie dojdziesz, przykro mi.
I tak, elemek to "taki mag", tj. zadaje obrażenia z odległości, wręcz nie atakuje.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak może się da, ale jest droga przez mękę. I graczy który dopiero co zaczyna grę raczej sam z heńkami nie da sobie rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2008 o 20:33, Mr.M napisał:

Po pierwsze, graj w PvE, potem eksperymentuj z klasami, inaczej do niczego nie dojdziesz,
przykro mi.
I tak, elemek to "taki mag", tj. zadaje obrażenia z odległości, wręcz nie atakuje.
Pozdrawiam.



No ja chciałem w PvE, ale później wyłączyłem triala, odstawiłem i czas się skończył :P Dlatego we wtorek,środę kupuję GW: Factions. Bo triala zainstalowałem, dlatego by sprawdzic czy GW naprawdę jest dobre i jest :)

Dnia 11.07.2008 o 20:33, Mr.M napisał:


Ehh... raz, PVP to wyższa szkółka jazdy, w której nei ma się szans bez unlocknietych
skilli, broni, run itp., a już szczególnie nei ma się szans w trailu ;s Nic dziwnego,
że nie grało ci się za ciekawie...


Zabójca dziwnie wygląda :) Nie przypadł mi do gustu szczerze mówiac zobaczy się jeszcze zresztą :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2008 o 21:48, dambialko napisał:

Dlatego we wtorek,środę kupuję GW: Factions.


Stanowczo nie polecam, factions jest dla początkująceg zbyt trudne, wiele osób, które od niego zaczynały, grę rzuciło. Na początek polecam Propha albo Nightfalla , sam wybrłbym Nightfall, gdyż (moim zdaniem) jest ciekawszy od Propha, no i sam od niego zaczynałem ;) Swoją drogą mówią, że Proph jest łatwiejszy i bardziej "przystępny" dla nowicjuszy (grono ludzi od niego zaczyna/zaczynało) , no i jest też w Platynie, więc może jednak weź jego ;)
Słowem, Fc na początek to stanowczo zły wybór.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 22:00, Mr.M napisał:


> Dlatego we wtorek,środę kupuję GW: Factions.

Stanowczo nie polecam, factions jest dla początkująceg zbyt trudne, wiele osób, które
od niego zaczynały, grę rzuciło. Na początek polecam Propha albo Nightfalla , sam wybrłbym
Nightfall, gdyż (moim zdaniem) jest ciekawszy od Propha, no i sam od niego zaczynałem
;) Swoją drogą mówią, że Proph jest łatwiejszy i bardziej "przystępny" dla nowicjuszy
(grono ludzi od niego zaczyna/zaczynało) , no i jest też w Platynie, więc może jednak
weź jego ;)
Słowem, Fc na początek to stanowczo zły wybór.

Pozdrawiam.


Ale chcę kupic w platynowej kolekcji. Nie sr** pieniędzmi nie xD.
EDIT: Proph w platynie ? myslalem ze podstawka i factions.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2008 o 22:01, dambialko napisał:

EDIT: Proph w platynie ? myslalem ze podstawka i factions.



Proph to podstawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2008 o 22:01, dambialko napisał:

Ale chcę kupic w platynowej kolekcji. Nie sr** pieniędzmi nie xD.
EDIT: Proph w platynie ? myslalem ze podstawka i factions.


Proph popularnie zwany jest podstawką (błędnie zresztą). przeczytaj przypięte FAQi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 22:04, Budep napisał:


> EDIT: Proph w platynie ? myslalem ze podstawka i factions.
>


Proph to podstawka.


(0o) ? aha. O lol i to wielki xD.

Azrathel: dzięki.

A czy tylko prophecies i factions są w platynie ?

Właśnie dlatego chcę kupic Factions, bo kolejną z serii za rok będę mógł kupic, lub wogóle.. ledwo co przekonałem mamę.. Głupi Problem wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Póki co tylko podstawka i Factions... skoro masz na razie szansę na tylko jedną część polecam propha, zapewni dłuższą zabawę i lepiej wprowadza do świata gw. Ja na samym prophie grałem ponad rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 22:23, Budo napisał:

/.../

Póki co tylko podstawka i Factions... skoro masz na razie szansę na tylko jedną część
polecam propha, zapewni dłuższą zabawę i lepiej wprowadza do świata gw. Ja na samym prophie
grałem ponad rok.


No to zobaczy się jeszcze :P. Może jednak propha wezmę.

I pytanie: Czy jak ktoś ma inne części to może spotkac sie w grze ? np: ja w Prophecies,a ktoś w no.. w Factions ? czy trzeba włączyc te same częsci by siespotkac. I podobno w miastach tylko mozna. Jezeli ktos wyjdzie z miasta bez PT, a ja bede szedl z nim to zniknie mi z ekranu czy co ? Gdyż, dowiedzialem sie, ze mozna spotykac sie z innymi graczami w miastach, to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 09:57, dambialko napisał:

I pytanie: Czy jak ktoś ma inne części to może spotkac sie w grze ? np: ja w Prophecies,a ktoś w no.. w Factions ? czy trzeba włączyc te same częsci by siespotkac.


Gracze majacy różne rozdziały moga się spotkać, ale tylko na Battle Isles w światyni Balthazara. Nie mogą się spotkac w miastach na kontynentach a więc nie moga tez razem wyruszyc i walczyć PvE.

Dnia 12.07.2008 o 09:57, dambialko napisał:

I podobno w miastach tylko mozna. Jezeli ktos wyjdzie z miasta bez PT, a ja bede szedl z nim to zniknie
mi z ekranu czy co ? Gdyż, dowiedzialem sie, ze mozna spotykac sie z innymi graczami w miastach, to prawda?


Tak. Tylko w miastach spotkasz i nnych graczy. Żeby grac z kims poza miastem musicie przed wyjściem sformować drużynę. Innego sposobu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować