Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 26.07.2008 o 00:36, garrick napisał:

Ładnie, ładnie już widziałem twoją galerię na gramsajcie ;). Postacie godne oglądania
:).


Dzięki, a myślałem, że już nikt tam nie wchodzi (jak licznik odwiedzin nie może dojść do 600 w ciągu roku, to chyba coś nie tak). Z drugiej strony, dopiero wczoraj dodałem zakładkę Mój Blog, więc to i tak dobry wynik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mając łowcę jako dodatkową profesję, można oswoić sobie jakieś zwierze?
Czy po prostu taka umiejętność jest przypisana tylko i wyłącznie do łowcy jako główna profesja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 15:35, balduran2 napisał:

Czy mając łowcę jako dodatkową profesję, można oswoić sobie jakieś zwierze?
Czy po prostu taka umiejętność jest przypisana tylko i wyłącznie do łowcy jako główna
profesja?

Mając drugą profesję Łowcę można oswoić zwierzę. Atrybutem jest Beast Mastery więc można swobodnie stworzyć załóżmy E/R i oswoić zwierzątko i również dodawać punkty atrybutów do tego atrybutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 17:02, Varo napisał:

Czy ktoś może wie, jak to się stało, że tak widzę niektóre postacie ?

moze reinstall gw by pomogl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 21:31, burczynski napisał:

Co połączyć z Mesmerem? Mam na myśli nakromantę.


Ehh... Przerzuć pare stron tematu do tyłu to znajdziesz odpowiedź - elementalista...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 17:02, Varo napisał:

Czy ktoś może wie, jak to się stało, że tak widzę niektóre postacie ?

Najprawdopodobniej wina lezy w zle dobranych sterownikach.

Btw. Czemu swoja postac nazwales Asasynem, za skille masz umiejetnosci wlasnie tej klasy, a grasz lowca? o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czadex ma pewien problem, otóż:
loytar wysłał mu zaproszenie do gildii Kampania Niemoralnego Pokoju (cy jakoś tak ;) ), ale na sevie były straszne lagi podczas przyjmowania zaproszenia i zapro CHYBA zostało przyjęte. Problem polega na tym, że nie jest w gildii, ale jednak jest! Nie ma tagu, ani peleryny. Lecz gdy ktoś wysyła do niego zaproszenie (próbuje) to wyświetla mu, że jest w gildii...
Można jakoś rozwiązać ten problem?
Byłem świadkiem tego procederu więc nie pytajcie skąd to wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, problem już przeszedł, a jeśli chodzi o gostka, to możesz doradzić, jakie umiejętności dobrać, w końcu jestem początkującym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 22:22, Varo napisał:

Wiesz, problem już przeszedł, a jeśli chodzi o gostka, to możesz doradzić, jakie umiejętności
dobrać, w końcu jestem początkującym :P

Hmm... Widziałem Cię w klaszorze! Assassin Varo czy jakoś tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, a coś nie gra ? No to ja, kurde, jestem początkującym, a nie chce mi się czytać tego grubego poradnika :P Nie no może coś tam się przeczyta :) Tak czy siak nie raz sobie pogramy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 22:22, Varo napisał:

Wiesz, problem już przeszedł, a jeśli chodzi o gostka, to możesz doradzić, jakie umiejętności
dobrać, w końcu jestem początkującym :P

Podstawowa rada to jeśli chcesz używać skilli assassina to grasz nim, a nie rangerem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 22:22, Varo napisał:

Wiesz, problem już przeszedł, a jeśli chodzi o gostka, to możesz doradzić, jakie umiejętności
dobrać, w końcu jestem początkującym :P

Moge. Po pierwsze, jesli upodobales sobie aska, rozpocznij gre od nowa wlasnie ta postacia, gdyz druga profesja jest tylko uzupelniajacym dodatkiem i na takiej kombinacji daleko nie zajedziesz - zbyt duzo minusow, zbyt duzo wad. W szczegolnosci da ci sie to we znaki w Factions, najtrudniejszej kampani na poczatek i nie tylko. Dobieraj skille (czyli umiejetnosci) tak, by gralo ci sie jak najefektywniej. Kombinuj, zmieniaj wartosci cech - nic nie stracisz, a nabedziesz tylko doswiadczenia. Jak bedziesz mial wiecej pytan, wal smialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, widzę, że trafiłem na profesionalistę, no cóż skasuję postać i wpiszę taką samą xD Dobra, czyli trzeba dobierać umiejętności zabójcy tak ? Ok, jak będę miał pytania, to będę do ciebie strzelał, dzięx za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, aj nie jestem przyzwyczajony do MMO, choćby nawet przerzuciłem się z gier akcji, rpg itp na MMO, trochę minie zanim się wprawię w tą grę. Ok, wiem że to logiczne :) Ale chciałem zrobić coś w stylu zabójco-łowca, jednak to nie wypaliło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 22:59, Varo napisał:

No wiesz, aj nie jestem przyzwyczajony do MMO, choćby nawet przerzuciłem się z gier akcji,
rpg itp na MMO, trochę minie zanim się wprawię w tą grę. Ok, wiem że to logiczne :) Ale
chciałem zrobić coś w stylu zabójco-łowca, jednak to nie wypaliło :/

W porzadku, widze zes nowy. ;] A ranger do assassina pasuje, chocby z tego wzgledu, ze w przyszlosci mozna go przerobic na wydajnego Critical Barragera. Ale poki co absolutnie nie zaprzataj sobie tym glowy, bo zdaje sobie sprawe, ze to dla ciebie czarna magia. ;] Poki co graj zgodnie z fabula, wypelniaj questy, staraj sie kombinowac z umiejetnosciami. Mozesz nawet dolozyc z jedna, dwie (ale nie wiecej) z drugiej klasy, by zobaczyc jak sie build (czyli to czym grasz) w danym momencie spisze. Powtarzam, mozesz probowac ile wlezie, w kazdym momencie po powrocie do miast czy osad bedziesz mogl przywrocic swoj skillbar (pasek umiejetnosci) do poprzedniej formy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby co, to zacząłem od nowa i będę na razie tylko łowcą i wykonywał questy zgodnie z fabułą, co zresztą mówiłeś. Mam nadzieję, że moje umiejętności będą jeszcze lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 17:02, Varo napisał:

Czy ktoś może wie, jak to się stało, że tak widzę niektóre postacie ?

Używasz Texmoda?Zminimalizuj GW na pasek i swporotem przywróć-przy Texmodzie pomaga od razu.Nie wiem niestety czy pomoże Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować