Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 26.07.2008 o 22:28, Kerberos napisał:

Hmm... Widziałem Cię w klaszorze! Assassin Varo czy jakoś tak...


Kerberos, też Cię widziałem! ;-) Szkoda, bo byłem w drużynie, i musiałem iść. Tak bym zagadał przynajmniej. Raland Aroth, Layla Tinnyer - jeśli spotkasz te postacie, to znaczy że to ja jestem. ;-) Musimy kiedyś pogadać.

Mr.M

Dnia 26.07.2008 o 22:28, Kerberos napisał:

Ehh... Przerzuć pare stron tematu do tyłu to znajdziesz odpowiedź - elementalista...


W porządku... ;]

Edit:

Kupiłem sobie nową zbroję dla Asasynki. Od razu lepiej sie walczy, gdyż to prawie 2-3 razy więcej amora. A zabójaczynią poległem już z 15 razy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko, bo chyba można je tu zadać - Gdy jestem łowcą i poszedłem do mistrza Togo po raz pierwszy ten kazał mi nauczyć się u innych arcymistrzów, tylko, że jaki arcymistrz pasowałby do łowcy ? Na jaką ścieżkę mam iść ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 10:19, Varo napisał:

Mam małe pytanko, bo chyba można je tu zadać - Gdy jestem łowcą i poszedłem do mistrza
Togo po raz pierwszy ten kazał mi nauczyć się u innych arcymistrzów, tylko, że jaki arcymistrz
pasowałby do łowcy ? Na jaką ścieżkę mam iść ?


Jako drugą profesje weź sobie rytualistę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 10:19, Varo napisał:


Mam bardzo długi staż łowcą :). Polecam ci na początek jako drugą profesję mnicha, którą i tak możesz w każdej chwil zmienići. Dlaczego mnich ? Bo masz ressurection i rebirth, bardzo przydatne przy grze PvE. Dobrym pomysłem jest też Mesmer, ale to dopiero w późniejszej części gry (do trappów, oraz do rozprzestrzeniania conditionów).

Krótko mówiąc - monk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łowca mnich, hmm ... Mam nadzieję, że umiejętności połączone Łowcy z Mnichem dają większą satysfakcję grania i siłę mojej postaci. Jeszcze to przemyślę, a jak myślisz czy Łowca - Zabójca będzie pasować czy lepiej wybrać twoje polecanie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 11:50, Varo napisał:

Łowca mnich, hmm ... Mam nadzieję, że umiejętności połączone Łowcy z Mnichem dają większą
satysfakcję grania i siłę mojej postaci. Jeszcze to przemyślę, a jak myślisz czy Łowca
- Zabójca będzie pasować czy lepiej wybrać twoje polecanie ? :)

Powiem ci tak - wszystkim "da się grać", tylko musisz sobie pomyśleć na logikę czy umiejętności zabójcy się przydadzą. Assassin ma umiejętności przystosowane pod walkę sztyletami, oraz przyspieszenia, teleportacje i różne inne tego typu... bardzo podobne do łowcy. Łowca z kolei ma jedne z najlepszych umiejętności obronnych i przyspieszających go w grze, dlatego warto mieć dobry skill wskrzeszający na pasku. Często pozostaniesz sam na placu boju.

Pamiętaj, że tak czy tak łowca ma dość rozległy zasób skilli i z początku będziesz zapewne używał głównie tych łowcy. Druga klasa to dodatek, który można zmienić dość szybko wedle uznania... za 500 g na wyspach Balthazara lub questowo w Prophecies :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że już stopniowo łapię, o co mniej więcej chodzi, ok, muszę teraz wybrać najlepsze umiejętności, zbić parę poziomów, pozdobywać złoto i nowe bronie, potem stworzyć pancerze itp, no cóż przygoda się rozpoczęła ! Dzięki za wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 11:56, Varo napisał:

Myślę, że już stopniowo łapię, o co mniej więcej chodzi, ok, muszę teraz wybrać najlepsze
umiejętności, zbić parę poziomów, pozdobywać złoto i nowe bronie, potem stworzyć pancerze
itp, no cóż przygoda się rozpoczęła ! Dzięki za wszystko :)

Nie ma sprawy... podałbym ci mój IGN, tylko w GW już praktycznie nie gram więc byłby bezużyteczny :D. Aha, jeśli grasz w Factions (coś mi się tak kojarzy) to odpuść sobie zbrojkę w Shing Jea. Strata kasy na dobrą sprawę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za późno, już kupiłem, a i co, wykonam parę questów i kasa wróci, a jeśli można zadam ostatnie pytanko - twoim zdaniem w factions gdzie kupować najlepiej dobre pancerze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 12:02, Varo napisał:

Za późno, już kupiłem, a i co, wykonam parę questów i kasa wróci, a jeśli można zadam
ostatnie pytanko - twoim zdaniem w factions gdzie kupować najlepiej dobre pancerze ?

Grając łowcą możesz spróbować nie kupować w Seitung, jednak może się okazać że ci się będzie zbyt trudno grało :). Najlepiej zacisnąć zęby na wyspach Shing Jea i kupić zbroję dopiero w Kaineng - tam masz już zbrojkę z maksymalnym stopniem "obrony", tak więc jeśli wygląd ci nie będzie przeszkadzał nie będziesz musiał już kupować zbroi przez całą kampanię.

Hmm trochę mnie kusi żeby wbić do gry i coś tam ci pomóc, bo w końcu widzę kogoś kto zaczyna od Jedynej Słusznej dla Fagna Kampanii ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 12:02, Varo napisał:

Za późno, już kupiłem, a i co, wykonam parę questów i kasa wróci, a jeśli można zadam
ostatnie pytanko - twoim zdaniem w factions gdzie kupować najlepiej dobre pancerze ?


Najlepiej to chyba Kaineng Center, ale to w późniejszym etapie gry, gdyż tam masz już armor o maxymalnej wartości pancerza :)Ew. w Seitung Harbor jest też armor, ale imo nieprzydatny, bo za kawałem masz dostęp do tego najlepszego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dalej, dalej ;D Oka, na razie mam 5 level nową postacią, muszę grać, a nie tracić czas na pytania, dzięki za wszystko ;D
Mr.M - Dobra, kupię oba pancerze :) Złota mi nie szkoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż dziw, że jako osoba mająca długi staż w graniu z łowcą nie poleciłeś rytualisty, który moim zdaniem jest zdecydowanie najlepszą profesją dodatkową dla rangera. ;) Sądzę, że takie połączenie z monkiem czy mesmerem nie jest tak bardzo wydajne, choć przyznam, że zależy do głównie od buildu.

Aha jeszcze do Varo taka informacja... max armour w Kaineng będzie Cię kosztować już 5 sztuk platyn + spora ilość surowców, tak więc dla początkującego gracza to jest już całkiem spora kwota. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 12:19, Kukowsky napisał:

Aż dziw, że jako osoba mająca długi staż w graniu z łowcą nie poleciłeś rytualisty, który
moim zdaniem jest zdecydowanie najlepszą profesją dodatkową dla rangera. ;) Sądzę, że
takie połączenie z monkiem czy mesmerem nie jest tak bardzo wydajne, choć przyznam, że
zależy do głównie od buildu.

Możliwe, ale RT to tylko dla resu... a coś ze skilli monka zawsze się może przydać. Po prostu zależy od stylu gry, osobiście też lubię RT ale jako pierwszą klasę :).


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 12:33, Fagno napisał:

Możliwe, ale RT to tylko dla resu...


Rangerem za dużo nie grałem, ale i grać nie musiałem dużo żeby wiedzieć, że powiedziałeś niezłą bujdę na resorach...
Rt to jedna z najlepszych profesji dodatkowych dla rangera, i nie chodzi o resa tylko o weapon spelle które bardzo się przydają rangerowi, najpopularniejsze jest chyba połączenie Barrage i Splinter Weapon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 13:37, cinus` napisał:

Rangerem za dużo nie grałem, ale i grać nie musiałem dużo żeby wiedzieć, że powiedziałeś
niezłą bujdę na resorach...
Rt to jedna z najlepszych profesji dodatkowych dla rangera, i nie chodzi o resa tylko
o weapon spelle które bardzo się przydają rangerowi, najpopularniejsze jest chyba połączenie
Barrage i Splinter Weapon.

Ależ ja o tym wiem i sam gralem takim buildem, tylko że często jest bardzo niepraktyczny i zdecydowanie go nie polecam początkującym. Wymaga ciągłego patrzenia, czy aby nasza magic weapon jest na górnym pasku aktywna :). No i na początku tak czy tak on nie będzie miał barrage i tym podobnych skilli, a klasę dodatkową można zmienić.

Mój ranger to chyba też R/Rt :). Na początku grałem monkiem i nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę Varo wciągnął sie w ciekawą dyskusję. Ja tak nigdy nie potrafię xD

Zabójca - elemntalista. Tak mi się podoba, że chyba będzie to moja ulubiona postać. ;-) Ataki ogniem, i dobijanie potężnymi skillami zabójcy - bezcenne. Zaczełem od nowa grać łowcą. Wiem, wiem, nie będę zadawał pytania czy warto połączyć, czy co połączyć. Mesmerem - łowcą gra mi się dobrze. Czy będzie tak do końca gry? Czy skille dadzą radę? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować