Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dla wskrzeszonego kościeja nie da się wydawać rozkazów :/ Będzie chodził za tobą i atakował twoje cele (przez czas życia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 12:50, Mastexx100 napisał:

Dla wskrzeszonego kościeja nie da się wydawać rozkazów :/ Będzie chodził za tobą i atakował
twoje cele (przez czas życia).


Aj, szkoda. No nic, przynajmniej odciągnie uwagę kiedy trzeba.
Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 12:57, GungravePL napisał:

Aj, szkoda. No nic, przynajmniej odciągnie uwagę kiedy trzeba.
Dzięki.


Jeżeli chciałbyś grać z pomocą sługusów- stwórz nekromantę. Pozwoli to na kontrolowanie większej ilości sług w jednym czasie.
Btw. nekromanta, który walczy za pomocą takich sług w grze nazywany jest MM od Minion Master. To tak na przyszłość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Opłaca się kupić?
Moim zdaniem nie. Jeżeli masz pieniądze na WoW-a, w niego inwestuj. : )

>Ile osób gra z gram.pl?
Z tego co mi wiadomo, to tak, całkiem sporo. :)

>Chętnie bym pograł tylko, że właśnie z jakimś znajomym w party. Polska wersja już poprawiona
>czy dalej taka "dziwna" ?
Grałem ostatnio, żeby przypomnieć sobie stare czasy. Moim zdaniem bez zmian, ale nie ma na co narzekać. : )

>I jak się przedstawia sprawa z klasami, bo w tym to nie bardzo

Dnia 28.07.2008 o 09:42, Pablo Querte napisał:

się orientuję.

A o co się rozchodzi ? : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz w GW Factions wszystko mam ok, postać na 0 levelu, elementalista-mnich, ale dziwię się, że jaką bądź wybiorę postać, to przeciwnicy na moim levelu, czyli inni npc np jeti są zawsze silniejsi od mojej postaci, przynajmniej ja tak sądzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 13:54, Varo napisał:

Teraz w GW Factions wszystko mam ok, postać na 0 levelu, elementalista-mnich, ale dziwię
się, że jaką bądź wybiorę postać, to przeciwnicy na moim levelu, czyli inni npc np jeti
są zawsze silniejsi od mojej postaci, przynajmniej ja tak sądzę :P

W GW zawsze mobki będą silniejsze od ciebie, bo seria jest nastawiona na spryt i myślenie ;). Nie znajdziesz w tej grze uber-skilla niszczacego wszystko dookoła i podającego ci przy tym drinka... dlatego tak długo grałem w GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie tylko ja zauważyłem, że nie mamy drinka xD No cóż, czyli wychodzi na to, że GW to sama praca swoją postacią :) Czyli ciekawie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może najpierw kup grę a potem dowiaduj się co nieco o profesjach ;) Nekromanta specjalizuje się w klątwach, ożywianiu i czasami czary bezpośrednio zadające dmg. A co do memsera to jak ktoś kiedyś powiedział gracze grający inną profesją nie potrafią skomentować memsera bez słów podwórkowych, a gracze grający memserem będą go zachwalać. Dla mnie memser to <tu znajduje się stek brzydkich słów;)>

Fagno-----> A ursan i czary tego smoka przed walką z Shiro to co :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 13:57, Fagno napisał:

;). Nie znajdziesz w tej grze uber-skilla niszczacego wszystko dookoła i podającego ci
przy tym drinka... dlatego tak długo grałem w GW.

Hmm, nie? Z zamkniętymi oczami: Ursan! Mo/U R/U Me/U D/U itd. :D

@fearlord
Nekro - przyzywanie sług (minionów) i jeszcze cos o czym zapomniałem :p O Master J mi przypomniał: nakładanie klątw.
Mesmer - nie polecany dla początkujących, nakładanie klątw, spowolnianie przeciwników, wykradanie energi i enchantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam zacząć przygode z Guild Wars. Czy potrzebny jest jakiś program antywirusowy, bo po trialu z CD-Action komp zaczął sie dziwnie zachowywać jakby był zarażony wirusem. Jak grać żeby było przyjemnie i bezpiecznie. Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 15:21, Jolanta2004 napisał:

Zamierzam zacząć przygode z Guild Wars. Czy potrzebny jest jakiś program antywirusowy,
bo po trialu z CD-Action komp zaczął sie dziwnie zachowywać jakby był zarażony wirusem.
Jak grać żeby było przyjemnie i bezpiecznie. Prosze o pomoc.


Jeśli korzystasz z internetu, to rozsądek nakazuje mieć zawsze aktualny program antywirusowy.
Nie ma praktycznie możliwości, by trial z CDA był zarażony jakimś wirusem, oni płytki mają sprawdzane antywirami. Pewnie Twój komp złapał coś przy przeglądaniu neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi triala odpalać się nie chciało. Musiał ściągać masę plików . Kupiłem sobie pełną wersję i jest super. gra naprawdę warta polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 14:00, Varo napisał:

Czyli nie tylko ja zauważyłem, że nie mamy drinka xD No cóż, czyli wychodzi na to, że
GW to sama praca swoją postacią :) Czyli ciekawie :))

Baaardzo ciekawie. Musimy sobie razem powalczyć z potworami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okey, GW już na moim dysku. Teraz tylko ograć, ale jaką profesję wybrać?

Waham się między wojownikiem, zabójcą, a łowcą. Słyszałem, że wojownik nie jest zbyt, hmm dobry. Za to łowca z zabójcą są całkiem nieźli. Ale sam nie wiem kogo wziąć. A może jakiegoś mesmera, elementalistę czy mnicha zabrać? Sam nie wiem, jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 22:27, Chaotizz napisał:

Okey, GW już na moim dysku. Teraz tylko ograć, ale jaką profesję wybrać?

Waham się między wojownikiem, zabójcą, a łowcą. Słyszałem, że wojownik nie jest zbyt,
hmm dobry. Za to łowca z zabójcą są całkiem nieźli. Ale sam nie wiem kogo wziąć. A może
jakiegoś mesmera, elementalistę czy mnicha zabrać? Sam nie wiem, jakieś rady?

Polecam mesmera. Oryginalna postac, w sam raz na poczatek. Inni moga wydziwiac, ale wierz mi na slowo, nie ma to jak moc iluzji w polaczeniu z dominacja. Poza tym sam fakt wykorzystywania mocy wroga przeciwko jemu samemu przemawia sam za siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku mesmer, a potem dowiesz się, że możesz wybrać drugą profesję, polecam elementalistę :) Teraz tylko trzeba bić levele, a potem grać z innymi gramowiczami, powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałbyś problemy z zebraniem ekipy na jakąś misję to przenieś się na amerykański dysktrykt. Tam zawsze i wszędzie są ludzie we wszystkich lokacjach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 22:27, Chaotizz napisał:

Waham się między wojownikiem, zabójcą, a łowcą. Słyszałem, że wojownik nie jest zbyt,
hmm dobry. Za to łowca z zabójcą są całkiem nieźli.


Głupota panie. Każda profka jest inna, niektóre niedoceniane, ale żadna nie jest słabsza od innych na tyle, żeby mówić, że nie jest dobra. Zabójca i woj są do czego innego po prostu i inaczej walczą. Nie wiem w jakiej kampanii zaczynasz- jak w factions to NIE bierz ele i mesmera, te postacie zostały wybitnie tam skrzywdzone ze skillami :/

Aha, nie słuchaj gothicsheepa, primo dominacji z iluzją się najczęściej nie miesza (albo iluzja, albo dominaja), a druga sprawa, że mesmerem gra się cieżko i jest to klasa niewdzięczna na pve. Jedynie dla wybitnych entuzjastów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować