Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Mam 14 level, a to mi i tak nie pomoże w pewnym queście - Porwany Syn. Na początku trzeba wybić tych gości z szkarłatnej czaszki czy jakoś tak i już wtedy, nawet z drużyną nie potrafię wybić połowy z nich :/ Ma ktoś jakieś rady związane z tym jak przejść ten quest, bo rady mi się przydadzą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno podstawą jest to aby nie brać na siebie całej grupy do wybicia tylko wywabiać po kilku członków grupy.
Nie wiem jak wygląda tam sytuacja ale na pewno tego musisz spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś wykonałem ten quest, tyle razy zginąłem z drużyną, że pokazał się czerwony trójkącik, a na nim -60%, lol xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 09:13, Varo napisał:

Jakoś wykonałem ten quest, tyle razy zginąłem z drużyną, że pokazał się czerwony trójkącik,
a na nim -60%, lol xD


-60% oznacza -60% HP i Energii, przy każdej śmierci twoje hp spada ci o 15%, możesz to ''zneutralizować'' wybijając moby lub wchodząc do miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.07.2008 o 09:16, Pernia napisał:


-60% oznacza -60% HP i Energii, przy każdej śmierci twoje hp spada ci o 15%, możesz to
''zneutralizować'' wybijając moby lub wchodząc do miasta.


Jędząc miętowy cukierek z eventu można zlikwidowac całą karę za śmierć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Z tym questem tak jest, to przedsmak tego co Cię czeka w prawdziwym factions, poza tutorialem ;]
Czasem tak bywa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 09:21, godryk napisał:


>
> -60% oznacza -60% HP i Energii, przy każdej śmierci twoje hp spada ci o 15%, możesz
to
> ''zneutralizować'' wybijając moby lub wchodząc do miasta.

Jędząc miętowy cukierek z eventu można zlikwidowac całą karę za śmierć

Muszę spróbować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde i kolejne pytanie - ciągle zbierałem kości, aż chyba mam ich z 30 sztuk. Teraz komu przydałby się ten surowiec na zrobienie zbroi ? Mi coś świata, że do stworzenia pancerza nekromanty.
Budo - Mam nadzieję, że teraz nie będę za każdą misję mieć -60% ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 08:23, Varo napisał:

Mam 14 level, a to mi i tak nie pomoże w pewnym queście - Porwany Syn. Na początku trzeba
wybić tych gości z szkarłatnej czaszki czy jakoś tak i już wtedy, nawet z drużyną nie
potrafię wybić połowy z nich :/ Ma ktoś jakieś rady związane z tym jak przejść ten quest,
bo rady mi się przydadzą ...


Oj, nie uważało się jak Master Togo lurować uczył ;]
Lurowanie (wyciąganie mniejszej liczby wrogów z większej grupy), to w tej grze podstawa. Bez tego ani rusz w wielu momentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 10:46, Varo napisał:

Nigdy specjalnie się nie bawiłem w encyklopedie, toteż tu nie zajrzałem. Dzięki :)


Wiki to podstawa gracza. Są aż trzy (oficjalna wiki, pvxwiki i ta stara, nieoficjalna). Można tam znaleźć odpowiedzi na większość pytań nt gry ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 10:46, Varo napisał:

Nigdy specjalnie się nie bawiłem w encyklopedie, toteż tu nie zajrzałem. Dzięki :)


Zwabiaj mooby w grupach do bezpiecznego miejsca i tam je wal.
I podaj nick, to moge pomoc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Walgierz - Może tego nie powiedziałem, ale sam nigdzie się nie ruszam (oprócz miast). Tak więc nawet ja z sześcioosobową drużyną nić nie zdziałałem przeciwko bandziorom czaszki, dlatego też się pytałem o sposób pokonania tych ludzi :)
@Budo - Nie chciałem wcześniej nikogo urazić lub obrazić, ale muszę to powiedzieć - nie znam angielskiego za dobrze ;D
@Budep - Mr Varo, nie trudno się domyślić ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 11:23, Varo napisał:

@Walgierz - Może tego nie powiedziałem, ale sam nigdzie się nie ruszam (oprócz
miast). Tak więc nawet ja z sześcioosobową drużyną nić nie zdziałałem przeciwko bandziorom
czaszki, dlatego też się pytałem o sposób pokonania tych ludzi :)


No lurowanie to właśnie ten sposób ;)
Za pomocą łuku wyciągasz mniejszą grupkę na drużynę ustawioną kawałek dalej - łatwiej poradzić sobie z 4-6 przeciwnikami, niż z 20 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 14:23, burczynski napisał:

/ciach/

A co było niekonkretnego w mej odpowiedzi? W linku masz nawet podane jakie przedmioty możesz otrzymać, za ile Klasztornych Kredytów i u kogo/gdzie, więc... ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować