Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Hmm ... żaden problem, ale właściwie w tej chwili nie stać mnie jest na 5k gold, najwyżesz na 2k gold jak na razie, trzeba będzie oszczędzać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy, takie nieraz są jakie bądź, a i muszę trafić na dobrego sprzedawcę, bo niektóre są nawet po 10k :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 22:33, Varo napisał:

Zależy, takie nieraz są jakie bądź, a i muszę trafić na dobrego sprzedawcę, bo niektóre
są nawet po 10k :P


Zbieraj kasę, zbieraj, 5k to nie jest dużo, a jak napisał Czapla, wiele petów jest jeszcze tańszych, mniej niż 1k kosztują. To chyba nie jest straszny wydatek ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 22:33, Varo napisał:

Zależy, takie nieraz są jakie bądź, a i muszę trafić na dobrego sprzedawcę, bo niektóre
są nawet po 10k :P


ja widzialem ktos sprzedawal dedykowana pande dzisiaj za ~600 ecto czyli 2.4kk wiec niektore minipety sa naprawde rare (rzadkie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 16:57, Pernia napisał:

Pajonk, ja rozumiem że w szkole miałeś średnią 6.0, ale możesz zrozumieć że nie wszyscy
umieją angielski, i mogą nie rozumieć wiki ?

To źle rozumiesz, gdyż...
Uno: uczyłem się w szkole z 4-ro stopniową skalą ocen - czyli od 2 do 5 - trochę wiosen na karku mam. Co za tym idzie średnia 6.0 była niemożliwa do osiągnięcia w tamtych czasach. Poza tym moja średnia zawsze oscylowała w granicy 3.6-4.0, bo nie chciało mi się nigdy przykładać do nauki. :D
Dos: w szkole podstawowej uczyłem się rosyjskiego, w technikum niemieckiego, a dziwnym trafem właśnie po angielsku porozumiewam się najlepiej. Dlaczego? Właśnie przez gry i ślęczenie nad nimi ze słownikiem w ręku: weszło w krew i nauczyłem się sam. ;) Wyobrażasz sobie, że Final Fantasy VII przeszedłem właśnie siedząc nad grą ze słownikiem? Dla chcącego nic trudnego. ;) A tłumaczenie się: "Nie znam angielskiego, więc nie dawajcie mi linków do Wiki" to czyste lenistwo, bo średnio rozgarnięta ameba jest w stanie przetłumaczyć teksty z tamtej strony przy użyciu samych internetowych translatorów. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Myślę, że po tygodniu gry kombinujesz jak to uzbierać na armor najprostszy, a nie zastanawiasz się nam minipetami ;]
Więc dajcie mu spokój, niech przydatne rzeczy kupuje, a nie pety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Outlander-pro - !k akurat nie, ale 5k to już coś jak dla mnie. Teraz wybieram się na kontynent przy 15 levelu i słyszałem, że jest tam niebezpiecznie, ale za to na pewno jest też duży zarobek z tego ;)
patrYX93 - Tak, ta oferta widać jest tania. Mi z minipetów najbardziej podobają się małe smoki oraz miniaturki asury ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 07:44, Pajonk78 napisał:

> Pajonk, ja rozumiem że w szkole miałeś średnią 6.0, ale możesz zrozumieć że nie
wszyscy
> umieją angielski, i mogą nie rozumieć wiki ?
To źle rozumiesz, gdyż...
Uno: uczyłem się w szkole z 4-ro stopniową skalą ocen - czyli od 2 do 5 - trochę wiosen
na karku mam. Co za tym idzie średnia 6.0 była niemożliwa do osiągnięcia w tamtych czasach.
Poza tym moja średnia zawsze oscylowała w granicy 3.6-4.0, bo nie chciało mi się nigdy
przykładać do nauki. :D
Dos: w szkole podstawowej uczyłem się rosyjskiego, w technikum niemieckiego, a dziwnym
trafem właśnie po angielsku porozumiewam się najlepiej. Dlaczego? Właśnie przez gry i
ślęczenie nad nimi ze słownikiem w ręku: weszło w krew i nauczyłem się sam. ;) Wyobrażasz
sobie, że Final Fantasy VII przeszedłem właśnie siedząc nad grą ze słownikiem?
Dla chcącego nic trudnego. ;) A tłumaczenie się: "Nie znam angielskiego, więc nie dawajcie
mi linków do Wiki" to czyste lenistwo, bo średnio rozgarnięta ameba jest w stanie przetłumaczyć
teksty z tamtej strony przy użyciu samych internetowych translatorów. ;P


Oj, ja nie mówię że ja Angielskiego nie rozumiem :P. A co do internetowych translatorów, to wpisując w nie tekst z wiki wyskoczy coś jak "Kali jeść, kali pić". Także ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 09:13, Pernia napisał:

A co do internetowych translatorów, to wpisując w nie tekst z wiki wyskoczy coś jak "Kali jeść, kali pić". Także ...:P

Dlatego nie wpisuje się tam całych zdań, a jeśli już to trzeba po prostu z głową podchodzić do takiego tłumaczenia. Uwierz mi, że spokojnie można to opanować - trzeba tylko jednego: nie można być leniem, który czeka na gotowe. :)
Dość OT, bo zaraz dostanę opr od modów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 08:41, Varo napisał:

patrYX93 - Tak, ta oferta widać jest tania. Mi z minipetów najbardziej podobają
się małe smoki oraz miniaturki asury ;)

Tania? za troche wiecej niz 1/4 tej kwoty mozesz miec gildie z pelnym wyposazeniem, za drugie 1/4 kwote najdrozsza zbroje w grze (co nie oznacza ze najlepsza) i dalej mozesz kupowac wszystko co drogie.
Chyba nie zrozumiałem ironii, jak była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rozpocząłem swoją przygodę z Guild Wars i ani trochę nie żałuję tych 60 zł :) W grze spotkałem się z wyrażaniem emocji, jednak nie znam komend. Byłbym bardzo wdzięczny za linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 14:16, Pablo Querte napisał:

Dzisiaj rozpocząłem swoją przygodę z Guild Wars i ani trochę nie żałuję tych 60 zł :)
W grze spotkałem się z wyrażaniem emocji, jednak nie znam komend. Byłbym bardzo wdzięczny
za linka.


Kolega ci już podał linka ale gdybyś potrzebował jakieś pomocy to napisz na moja postac której imię jest w miom GS

PS.:a tak wg. to jaka masz kampanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.07.2008 o 13:24, patrYX93 napisał:

Chyba nie zrozumiałem ironii, jak była...


Mi się wydaje, że nasz kolega nei rozumie, co to glob of ectoplasm (nie dziwię się) a twoje "2.4kk" uznał pewnie za "2.4k" z literówką :)

A swoją drogą... Mini Panda jest słodka <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 14:59, czapla56 napisał:

/.../
Oprócz tego co podał Boogie, masz też trochę komend w książeczce, która jest w pudełku
;)

Jakiej książeczce O_o?

Lord Sebuuu 10
Prophecies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Powinieneś mieć w intrukcji, chyba że kupiłeś sam kod na allegro, czy gdzieś tam, to masz gołą grę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować