Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 30.07.2008 o 16:04, Pablo Querte napisał:

Jakiej książeczce O_o?

Czapla jak wyżej potwierdził ma słabą pamięć w granicach lat dwóch ;D A wypis komend jest na karcie na której jest rysunek klawiatury z wyszczególnieniem przycisków używanych w grze. Chyba dają to do Platyny, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trapi mnie problem związany z GW. Otóż co jakiś czas gra wiesza się i jedynym wyjściem jest Ctrl + Alt + Del. Dzisiaj już 3 gra mi się zawiesiła. Raz zaraz po utworzeniu postaci w czasie wczytywania, a potem już w normalnej rozgrywce. Co do listy komend to instrukcji pisało tylko jak się używa i o tym, że reszta jest na stronie głównej Guild Wars oraz w pudełku na specjalnej kartce. Szkoda tylko, że jej nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Trapi mnie problem związany z GW. Otóż co jakiś czas gra wiesza się i jedynym wyjściem

Dnia 30.07.2008 o 18:09, Pablo Querte napisał:

jest Ctrl + Alt + Del. Dzisiaj już 3 gra mi się zawiesiła. Raz zaraz po utworzeniu postaci
w czasie wczytywania, a potem już w normalnej rozgrywce.
Co do listy komend to instrukcji
pisało tylko jak się używa i o tym, że reszta jest na stronie głównej Guild Wars oraz
w pudełku na specjalnej kartce. Szkoda tylko, że jej nie ma ;)

A zmieniałeś coś w kompie? I czy gw wczesniej działało poprawnie czy jest tak od początku(nie wiem ile w to grasz), podaj specyfikacje kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 21:59, Pablo Querte napisał:

Gram od dzisiaj. AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5000+ 2.61 GHz, 2GB RAM, NVIDIA
Ge Force 8600 GT 256 RAM.

Vista czy Xpek. Standardowo zainstaluj nowe sterowniki do karty graficznej, póżniej przeinstaluj DirectXa i narazie tyle. Jesli to Vista może być trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 21:59, Pablo Querte napisał:

Gram od dzisiaj. AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5000+ 2.61 GHz, 2GB RAM, NVIDIA
Ge Force 8600 GT 256 RAM.

Wina dwujajowego Athlona.
Wymuszaj na procesie Gw.exe pracę tylko na jednym rdzeniu. Ctrl+alt+del, zakładka Procesy, p-klik na Gw.exe, Ustaw koligację... i odznaczasz CPU1. Działa, tylko trzeba to robić po każdorazowym włączeniu GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 18:09, Pablo Querte napisał:

Trapi mnie problem związany z GW. Otóż co jakiś czas gra wiesza się i jedynym wyjściem
jest Ctrl + Alt + Del. Dzisiaj już 3 gra mi się zawiesiła. Raz zaraz po utworzeniu postaci
w czasie wczytywania, a potem już w normalnej rozgrywce. Co do listy komend to instrukcji
pisało tylko jak się używa i o tym, że reszta jest na stronie głównej Guild Wars oraz
w pudełku na specjalnej kartce. Szkoda tylko, że jej nie ma ;)

A masz zainstalowanego Dual Core Optimazera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 15:46, Kolumb22 napisał:

/.../

*Skąd*
Klucz trialowy musi Ci ktoś udostępnić, ktoś kto kupił wersję pudełkową, ale mozesz zajrzeć w Nocne Marki tam chyba 2 noce temu ktoś kody podawał, moze tamte sprawdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jaka komende trzeba wpisac zeby gra sciagnela mi wszystkie pliki a, nie tylko lokacji do ktorych wchodze? Wiem ze bylo juz w tym temacie takie pytanie ale nie moge go znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 19:10, KonLee napisał:

Witam. Jaka komende trzeba wpisac zeby gra sciagnela mi wszystkie pliki a, nie tylko
lokacji do ktorych wchodze? Wiem ze bylo juz w tym temacie takie pytanie ale nie moge
go znalezc.

Dopisujesz do skrotu komendę -image a po skonczeniu ściągania ją usuwasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Zainstalowałem dziś GW:Faction Triala z Cdaction,i mnie jedna rzecz męczy,że po każdej zmianie obszaru ściąga mi się z netu po 5000,7000 plików.Czy jeśli kupie pełna wersję,problem zniknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 20:30, Misio Rysio napisał:

Witam! Zainstalowałem dziś GW:Faction Triala z Cdaction,i mnie jedna rzecz męczy,że po
każdej zmianie obszaru ściąga mi się z netu po 5000,7000 plików.Czy jeśli kupie pełna
wersję,problem zniknie?


Nie wiem.
Ale mam pytanie, ile będzie ras w GW 2? (lol) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 20:30, Misio Rysio napisał:

Witam! Zainstalowałem dziś GW:Faction Triala z Cdaction,i mnie jedna rzecz męczy,że po
każdej zmianie obszaru ściąga mi się z netu po 5000,7000 plików.Czy jeśli kupie pełna
wersję,problem zniknie?

Post bezpośrednio nad twoim zawiera rozwiązanie. Parametr -image do skrótu na pulpicie.
Po prostu zainstalowałeś klienta w dość starej wersji i gra pomiędzy loadingami ściąga sobie wszystkie uaktualnienia, które się do dnia dzisiejszego ukazały.

Budep>> dwadzieścia cztery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie już kilka dni i nawet podstawowy pancerz kupuję ! :) Najbardziej w grze, a raczej graczach denerwuje mnie fakt, że co poniektórym rodzice nie dali słownika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 21:15, Pablo Querte napisał:

Gram sobie już kilka dni i nawet podstawowy pancerz kupuję ! :) Najbardziej w grze, a
raczej graczach denerwuje mnie fakt, że co poniektórym rodzice nie dali słownika...

To nie pisz z nimi. ;D W sumie, na każdym kroku czyha taki człowiek. Trzeba się z tym pogodzić i tyle. Ja też gram kilka dni, i jest dobrze. Dostałem się od jakiejś słabej gildii nawet. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie dziwię się, gra przeznaczona od lat dwunastu, a tu w grze wulgaryzm, że aż żal na niego patrzeć. Ja jednak ignoruję takich i nie zwracam uwagi na nich, bo mają po prostu brak kultury. Jednak ja radziłbym nie kupować pancerza w klasztorze shing jea, ale trochę później (około 8 level) w zatoce tsumei. Jednak twój wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować