Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2008 o 22:19, Varo napisał:

Szczerze nie dziwię się, gra przeznaczona od lat dwunastu, a tu w grze wulgaryzm, że
aż żal na niego patrzeć. Ja jednak ignoruję takich i nie zwracam uwagi na nich, bo mają
po prostu brak kultury. Jednak ja radziłbym nie kupować pancerza w klasztorze shing
jea, ale trochę później (około 8 level) w zatoce tsumei. Jednak twój wybór :)

Ja dopiero kupuje taki podstawowy dla Elementalisty co u każdego kupca chyba jest ;) W Prophie oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E, właśnie, w ogóle zapomniałem i chyba "wyjechałem" z tematu. Dlaczego ? Ponieważ nie spytałem jaką masz część, jeśli factions, to wiedz, ze ja jestem elementalistą na levelu 16 i mogę ci co nieco doradzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 22:29, Varo napisał:

E, właśnie, w ogóle zapomniałem i chyba "wyjechałem" z tematu. Dlaczego ? Ponieważ nie
spytałem jaką masz część, jeśli factions, to wiedz, ze ja jestem elementalistą na levelu
16 i mogę ci co nieco doradzić ;)

Factions jeszcze nie mam, ale kupię jak przejdę Propha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 21:15, Pablo Querte napisał:

Gram sobie już kilka dni i nawet podstawowy pancerz kupuję ! :) Najbardziej w grze, a
raczej graczach denerwuje mnie fakt, że co poniektórym rodzice nie dali słownika...


Wyłącz Local Chat i po sprawie. Ewentualnie wchodź na disy inne niż polskie ;] Ja local mam tylko w GH włączony :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dochodzą mnie słuchy,że Ursan ma dostać nerfa :/ Czy ktoś to potwierdził z AN?Kolo,który mi powiedział o nmożliwym nerfie twierdził,że wszyscy tak mówią na Forum(fajnie jest mówić wszystkich,gdy nie zna się nawet 1/3 :/).Miejmy nadzieję,że AN nie tknie Ursana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, skoro już mówisz o mnie to nie mów "kolo" tylko po nicku... A co do nerfa, sporo osób tu tak pisało (i nie wszyscy, tylko "na forum" powiedziałem :P)... i jakoś cieszyli się z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 07:27, HumanGhost napisał:

Co to komu przeszkadza?


Ursan przeszkadza. Sprawia, że gra staje się prymitywna momentami. Zobacz na DoA, dawniej była to lokacja, gdzie trzeba było pokombinować z buildami, teraz jest 6xursan 10/8, 2xMo :(
Ja nie mówię, żeby zrobić z Ursana nieprzydatny skill, ale trzeba go trochę ograniczyć. Skille pve z Gwen rozwaliły cały balans wcześniejszy, są zwyczajnie zbyt potężne.
Z drugiej strony ma być też ponoc buff/nerf elitek - oczywiście różnie to może być, ale przydałby się buff wielu elitów, dziś praktycznie nieużywanych (każda klasa takie ma, ośmielę się stwierdzić, że większość).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2008 o 21:15, Pablo Querte napisał:

Gram sobie już kilka dni i nawet podstawowy pancerz kupuję ! :) Najbardziej w grze, a
raczej graczach denerwuje mnie fakt, że co poniektórym rodzice nie dali słownika...


Pamiętaj, żeby nie grać na polskich dystryktach. Możesz też filtrować chat, np wyłączyć lolcal, trade itd..

walgierz---> chodzą takie słuchy, ale co z tego wyjdzie to się okaże. Ale z elitem Second Wind to już chyba sprawa jest beznadziejna xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 08:03, walgierz napisał:

> Co to komu przeszkadza?

Ursan przeszkadza. Sprawia, że gra staje się prymitywna momentami. Zobacz na DoA, dawniej
była to lokacja, gdzie trzeba było pokombinować z buildami, teraz jest 6xursan 10/8,
2xMo :(
Ja nie mówię, żeby zrobić z Ursana nieprzydatny skill, ale trzeba go trochę ograniczyć.
Skille pve z Gwen rozwaliły cały balans wcześniejszy, są zwyczajnie zbyt potężne.
Z drugiej strony ma być też ponoc buff/nerf elitek - oczywiście różnie to może być, ale
przydałby się buff wielu elitów, dziś praktycznie nieużywanych (każda klasa takie ma,
ośmielę się stwierdzić, że większość).

zgadzam sie ;) ja nie uzywam ursana.. bo to dla mnie NUDA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 02:39, Jarzy napisał:

Miejmy nadzieję,że AN nie tknie Ursana


A ja mam nadzieję, że tknie. I oby to był nerf porządny, bo mam dość tego, że siłę gracza określa poziom Norn Ranku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
No dobra,to Ty :) Mały offtop-wbijaj sie do Nosferatu.Pisze tutaj,bo nie mogę Cie znaleźć w grze.

Walgierz->oj zgadzam sie co do elitek.Ele ma pare kipeskawych np.w magii powietrza,którą ostatnio ulubiłem :) Jedyna sensowna to Invoke Lightning.Reszta jest lipna albo daje zmęczenie :/ Niech mi nie nerfią Ursana,bo muszę jakoś vanquishery i guardiany porobić ;)

Cinus->uszło to mojej uwadze :P Niech mnie ugryzą z tym "taktycznym stosowaniem Ursana" :/ Pewnie zrobią dłuższy czas odnowy albo coś w stylu,że będzie się dostawać mniej energii,gdy sie atakuje i jest atakowanym.Dzięki temu Ursan będzie znacznie krótszy.Wszystko chcą kurde człowiekowi zabrać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 08:03, walgierz napisał:

Ursan przeszkadza. Sprawia, że gra staje się prymitywna momentami. Zobacz na DoA, dawniej była to lokacja, gdzie trzeba było pokombinować z buildami, teraz jest 6xursan 10/8, 2xMo :(


Ale wczesniej DoA to była lokacja, gdzie połowa graczy nie miała szansy zagrać, bo albo ich profesja była "bezużyteczna", albo nie mieli tylu godzin na siedzenie przed kompem. Według mnie to już bardziej do Ursana grę psują consy. Takie sterydy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 13:47, HumanGhost napisał:

Ale wczesniej DoA to była lokacja, gdzie połowa graczy nie miała szansy zagrać, bo albo ich profesja była "bezużyteczna", albo nie mieli tylu godzin na siedzenie przed kompem.
Według mnie to już bardziej do Ursana grę psują consy. Takie sterydy.


Ja nie mówię o zrobieniu z Ursana crapowatego skilla - zaznaczyłem to. Ale jest przepakowany maksymalnie.
Poza tym ludzi, którzy nie mogli znaleźć swoją klasą teamu na DoA jest mi żal. Żal bo mają kiepską gildię. Nie wyobrażam sobie, żeby komuś odmówić wypadu, bo ma profesję, która nie mieści się w stereotypowym podejściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka.Mam taki dylemat czy kupić Guild Wara.Nie wiem czy to łatwo to ogarnę te cenniki i różne takie.Grałem trochę w triala,nawet spoko gra.Tylko ja nie lubię brać się za grę dopuki nikt mi nie pomoże zrobić build dobry.Tak myślę że będę jak już grał warriorem.Więc czy ktoś mógłby mi jakoś doradzić w jakich broniach się rozwijać,jaką klasę dodatkową wybrać itp.I takie jeszcze mam pytanko czy łatwo drużynę znaleść czy trzeba się jakoś wysilać żeby wytłumaczyć o co mi kaman.Bardzo bym prosił o pomoc,bo gra wygląda zachęcająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 16:55, EmoDarius napisał:

Siemka.Mam taki dylemat czy kupić Guild Wara.Nie wiem czy to łatwo to ogarnę te cenniki
i różne takie.Grałem trochę w triala,nawet spoko gra.Tylko ja nie lubię brać się za grę
dopuki nikt mi nie pomoże zrobić build dobry.Tak myślę że będę jak już grał warriorem.Więc
czy ktoś mógłby mi jakoś doradzić w jakich broniach się rozwijać,jaką klasę dodatkową
wybrać itp.I takie jeszcze mam pytanko czy łatwo drużynę znaleść czy trzeba się jakoś
wysilać żeby wytłumaczyć o co mi kaman.Bardzo bym prosił o pomoc,bo gra wygląda zachęcająco.


Jeśli lubisz gry tego typu, to jak najbardziej kupuj. Co do Woja rozwijaj się w mieczach. Dodatkowa klasa dla warka to szczerze mówiac nie wiem jaka. Może nekromanta, zabójca ?

Dnia 01.08.2008 o 16:55, EmoDarius napisał:

wybrać itp.I takie jeszcze mam pytanko czy łatwo drużynę znaleść czy trzeba się jakoś
wysilać żeby wytłumaczyć o co mi kaman.Bardzo bym prosił o pomoc,bo gra wygląda zachęcająco.


całą drużynę graczy czy najemników ? jeśli graczy to jest trochę tych "kumatych", ale troszkę trza poszukac. Jak mało osób gra wtedy wiadomo, jest najciężej ich poszukac. Jeśli najemnicy idziesz i ich wybierasz. Też dośc pomagaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 19:29, loytartoreto napisał:

I od razu w głowie mej powstało pytanie, da się zmienić wygląd interfejsu?

Da sie się, są mody zmieniające wygląd. Do odpalenia chyba przez TexModa. Gdzies nawet na gw.pl był wątek o legalności tychże modów, wiec istnieją takie na pewno, tylko trzeba poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować