Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2008 o 18:08, RebeliaMuppet napisał:

Niestety nie.


Niestety? Jeśli myślisz, że to dobry pomysł, to co za kłopot założyć? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 18:09, walgierz napisał:

Niestety? Jeśli myślisz, że to dobry pomysł, to co za kłopot założyć? ;]


Proponuje żebyś ty Walgierz został GM,z tego co widzę najbardziej w tej grze ogarnięty jesteś.A pomysł jest dobry dla mnie,bardziej się zżyjemy i łatwiej nam będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 18:14, Dariusss napisał:

Proponuje żebyś ty Walgierz został GM,z tego co widzę najbardziej w tej grze ogarnięty
jesteś.A pomysł jest dobry dla mnie,bardziej się zżyjemy i łatwiej nam będzie :D


GM? GM to jest Mistrz Gry, a w gildii to co najwyżej może być Lider. Z tego co wiem Walgierz ma już dobrą gildię i wątpię, żeby odszedł z niej i założył taką o jakiej ty myślisz ;) Zresztą niedawno była taka gildia ludzi z gram i z tego co pamiętam wytrzymała ze 2-3 tyg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Była gildi gramowa, było tam trochu gramowiczów. Ale ni z tego ni z owego gildia się rozpadała. Teraz wiekszosc gramowiczow siedzi w OLA, ale i tak ich tam niezbyt duzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 08:04, kamciu609 napisał:

mam 2 takie, chce ktoś jednego ? :D

Bardzo chętnie przyjmę takiego lub innego.
Jak możesz do odezwij się w grze do mnie - Bors Tyranus albo Gann Kaar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 18:14, Dariusss napisał:

Proponuje żebyś ty Walgierz został GM,z tego co widzę najbardziej w tej grze ogarnięty jesteś.A pomysł jest dobry dla mnie,bardziej się zżyjemy i łatwiej nam będzie :D


Odpada.
Jak już ktoś wspomniał, w mojej obecnej gildii jest mi bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 19:08, walgierz napisał:

> Proponuje żebyś ty Walgierz został GM,z tego co widzę najbardziej w tej grze ogarnięty
jesteś.A pomysł jest dobry dla mnie,bardziej się zżyjemy i łatwiej nam będzie :D

Odpada.
Jak już ktoś wspomniał, w mojej obecnej gildii jest mi bardzo dobrze.

Zreszta jestem pewien, ze nie chcialbys sie uzerac z kolejna masa dzieciarni w swojej ulubionej grze tylko dlatego, bo maja oni konto na gram.pl... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z GW a raczej z płytą, gdy chce zainstalować gre to pasek łączenia z arena.net nie chce dość do samego końca.
Niby żaden problem ale jak chce pograć pvp to zaczyna się już problem długich loadingów i różnorakiego ściągania plików co bardzo mnie opóźnia.

20080802201622

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 19:08, walgierz napisał:

Odpada.
Jak już ktoś wspomniał, w mojej obecnej gildii jest mi bardzo dobrze.


Też racja,nie dziwie ci się za bardzo ^^ Trochę zlamiłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 18:40, Budep napisał:

Była gildi gramowa, było tam trochu gramowiczów. Ale ni z tego ni z owego gildia się
rozpadała. Teraz wiekszosc gramowiczow siedzi w OLA, ale i tak ich tam niezbyt duzo :P

Teraz utwierdzam sie w przekonaniu, ze podarowanie Ci "ignore''a" było dobrym pomysłem. Musiałeś to mówić?
Aha, nie odpowiadaj na tego posta. A nawet jeśli odpowiesz to i tak mi to zwisa i powiewa, tak wiec od razu mowie ze na swojego posta nie oczekuj odpowiedzi. Spaliles sie w moich oczach tym postem i tyle offtopu.

@Owca
A kto by chciał? :)

@Walgierz
Czy Ty przypadkiem nie miales kiedys takiego podpisu "Nie rozdaje kasy, ale moge pomoc w grze - nick" ? Czy cos w tym stylu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małego questiona: gdzie można znaleźć jakieś dobre (nie najlepsze, ale przyzwoite) zbroje dla Elementalisty? To samo pytanie tyczy się Kosturów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 23:30, Kerberos napisał:

Mam małego questiona: gdzie można znaleźć jakieś dobre (nie najlepsze, ale przyzwoite)
zbroje dla Elementalisty? To samo pytanie tyczy się Kosturów.


Co rozumiesz przez przyzwoite? Ładny wygląd? Punkty pancerza?
http://guildwars.wikia.com/wiki/Elementalist_armor

Co do staffów/wandów/focusów- jeżeli rozpoczynasz grę- kolekcjonerzy. Gdy rozkręcisz się w świecie gry i będziesz miał kasę- zakupy od innych graczy/ aukcje na GW Guru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 23:30, Kerberos napisał:

Mam małego questiona: gdzie można znaleźć jakieś dobre (nie najlepsze, ale przyzwoite)
zbroje dla Elementalisty? To samo pytanie tyczy się Kosturów.


W wiekszych miastach są zbrojmistrze i oni robią zbroje z surowców, które wyciągasz z pancerzy i ubrań wrogów ewentualnie słabych broni; tak jest też z bronią (uzbrojenie). Na terenach do eksploracji są kolekcjonerzy, którzy za różne rzeczy wypadające z zabitych wrogów dają elementy zbroi. Musisz patrzeć też na wskaźnik pancerza zbroi i czy można dodawać inskrypcje, runy i symbole (elementy ulepszające). Im dalej tym lepsze zbroje (wyższy pancerz) dostaniesz w miastach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 23:42, Mastexx100 napisał:

> Mam małego questiona: gdzie można znaleźć jakieś dobre (nie najlepsze, ale przyzwoite)

> zbroje dla Elementalisty? To samo pytanie tyczy się Kosturów.

Co rozumiesz przez przyzwoite? Ładny wygląd? Punkty pancerza?
http://guildwars.wikia.com/wiki/Elementalist_armor

Co do staffów/wandów/focusów- jeżeli rozpoczynasz grę- kolekcjonerzy. Gdy rozkręcisz
się w świecie gry i będziesz miał kasę- zakupy od innych graczy/ aukcje na GW Guru.


Dzięki - pomogło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować