Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2008 o 09:12, Master J napisał:

Jak się mam tu dostać? Bo żadnego "kręciolka" z teleportem nie widzę.


W Ruinach Sahlaji (chyba tak to się pisze, pamięć ma zawodna ;)) jest misja, w której dostajesz się tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 09:12, Master J napisał:

/ciach/

Zanim jednak wejdziesz do tej lokacji radzę dobrze przeczytać to co ma do powiedzenia NPC, który Cię tam wpuści - dzięki temu nie zadasz kolejnego pytania w stylu: Jak mam pokonać te Maddened Spirty (czy jak się one tam zwą) - nic im nie mogę zrobić... Pomocy. ;>

walgierz - łuk o maksymalnych obrażeniach: 14-28 - R U sure? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sry że tak troche wyjęte z kontekstu, ale mam pytanko. Czy jest możliwe pogranie w triala GW? Wiem że jest potrzebny client GW i Trial Key. Wie ktoś może jak się zaopatrzyć w ten 14 dniowy Trial Key? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 11:31, dizzy1942 napisał:

/ciach/

Google -> forum GW -> wchodzisz na nie, znajdujesz odpowiedni temat i prosisz w nim o trial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 11:33, lukasz11111 napisał:

O co chodzi z tym Vanquisher''em? Pisze że trzeba zabić daną liczbę wrogów, ale ogólnie,
czy w pojedynczym wyjściu na mepe?


Za jednym podejściem wyciąć wszystkie stworki z danej lokacji. Vańkować można tylko na HM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 11:34, Adham napisał:

> O co chodzi z tym Vanquisher''em? Pisze że trzeba zabić daną liczbę wrogów, ale
ogólnie,
> czy w pojedynczym wyjściu na mepe?

Za jednym podejś

ciem wyciąć wszystkie stworki z danej lokacji. Vańkować można tylko na

Dnia 05.08.2008 o 11:34, Adham napisał:

HM.


HM, czyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 12:00, lukasz11111 napisał:

> > O co chodzi z tym Vanquisher''em? Pisze że trzeba zabić daną liczbę wrogów,
ale
> ogólnie,
> > czy w pojedynczym wyjściu na mepe?
>
> Za jednym podejś
ciem wyciąć wszystkie stworki z danej lokacji. Vańkować można tylko na
> HM.

HM, czyli?



Trzeba wyciąć potwory na danej lokacji - wszystkie. Można to robić tylko na HM, tzn. na Hard Mode, trybie zaawansowanym. On jest dostepny jak przejdziesz daną kampanie jedną postacią, później dla innych postaci w tej kampani gdzie przeszedles gre, jest dostepny od 20 lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę się wam pochwalić, że wczoraj skończyłem tytuł protectora canthy dla mojej mesmerki, a dziś udało mi się po długich i ciężkich odblokować na tym koncie TA ^^. Tyle się męczyłem żeby nie mieć w teamie newbie/leecherów...

Czas na zmiany w buildzie, widziałem rangera biegającego ze skillem elementalisty na zadawanie dodatkowych obrażeń od ognia. Heh, powrót do GW :D

20080805124841

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 23:21, walgierz napisał:

Kup od jakiegoś gracza łuk o maksymalnych obrażeniach: 14-28


Oczywiście 15-28.
Gupi walgierz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak uaktywnić ten tytuł co zbiera się PD 1440tys i masz tytuł. Ostatni mi się to udało ale nie pamiętam jak. A samo jakoś nie chce się "odpalić" Wcisnąłem H i narazie nic o tym tytule nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 19:26, Lord Andre 1 napisał:

Jak uaktywnić ten tytuł co zbiera się PD 1440tys i masz tytuł. Ostatni mi się to udało
ale nie pamiętam jak. A samo jakoś nie chce się "odpalić" Wcisnąłem H i narazie nic o
tym tytule nie ma.


H, potem zakładka tytuły i wybierasz to, co ma kratkę przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kurde, czyli muszę ulepszac łuk. Myślałem, że są lepsze łuki z większymi obrażeniami.

15-28 to standart.
Ale nie ma czegoś takiego jak najlepszy łuk. Bo w zależności od buildu modowanie łuku może być najróżniejsze. Zasadniczo ważny jest req (najlepiej 9), max dmg i mod do obrażeń 15^50. Reszta to kwestia potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 23:03, lukasz11111 napisał:

Nadaje się do czegoś?

Do gry? Jak na początek to dobry, posiada max dmg. i jest dobrze ;). Dorzuć +30hp i insc. ,,Siła i Honor'' i wtedy będzie jeszcze lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 23:04, loytartoreto napisał:

> Nadaje się do czegoś?
Do gry? Jak na początek to dobry, posiada max dmg. i jest dobrze ;). Dorzuć +30hp i insc.
,,Siła i Honor'' i wtedy będzie jeszcze lepiej.


A właśnie. Jak można zamienić części łuku, lub np. wydobyć wszystko co się w niego wpakowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 23:08, lukasz11111 napisał:

A właśnie. Jak można zamienić części łuku, lub np. wydobyć wszystko co się w niego wpakowało?

Żeby coś wpakować to trzeba mieć jakąś część ulepszającą kliknąć dwukrotnie najechać na broń/armor i bach. Żeby wydobywać z niego upy trzeba użyć takiego czegoś jak ,,Specjalistyczny zestawu do odzyskiwania surowców'''' (dostępny u kupca). Ale wtedy istnieje 50%, że zniszczysz item. No chyba, że użyjesz ,,Doskonałego zestawu do odzyskiwania surowców''''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować