Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2008 o 18:56, Kolumb95 napisał:

Aha, A wiadomo do którego levela są qesty i jaki jest najwyższy level, który można osiągnąć
w tej grze?

Przede wszystkim porzuć wszelkie wyobrażenia o typowych MMO, gdzie do awansu potrzebne jest tylko tłuczenie mobów a questy to odkrywcze "zabij 150 mrocznych wilków". W GW cały czas podążasz ścieżką fabuły jak w tradycyjnych grach cRPG, tyle tylko że zamiast teamu kontrolowanego przez komputer masz do dyspozycji żywych graczy. Oczywiście jest możliwość przechodzenia gry solo (ale nie myl tego z singleplayer), niemniej jednak ucieka ci wtedy połowa radochy - zwłaszcza gdy już trafisz do fajnej gildii i zżyjesz się z zaprzyjaźnionymi graczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Defy Pain na pve nie jest przesadzone, zaś na pvp przeważnie stanowi stratę elita... wyjątkiem jest ab, ale co to jest to wszyscy wiedzą. Hamstorm i te sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Polecam wątek- Guild wars polskie gildie, lub forum guildwars.pl i szukanie gildii tam, w dużym dziale rekrutacyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że Krejt zapomniałeś powiedzieć, że tak naprawdę z innymi graczami podczas fabuły grasz tylko w cooperativach bądź w trudniejszych questach... chociaż większość da się przejść z Henchami oraz Hero ;P. A w gildiach bardzo często ludziom się nie chce pomagać (może nie zawsze tak jest, ale ja ogólnie tak miałem w gildiach, których byłem... nawet miałem własną, ale gracze też nie byli skłonni do pomocy... przez co gracze leavovali z gildii :()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 20:15, garrick napisał:

A w gildiach bardzo często ludziom się nie chce pomagać
(może nie zawsze tak jest, ale ja ogólnie tak miałem w gildiach, których byłem... nawet
miałem własną, ale gracze też nie byli skłonni do pomocy... przez co gracze leavovali
z gildii :()

O tym nie wspominałem, bo akurat zawsze byłem w fajnych gildiach, gdzie ludzie pomagali sobie wzajemnie bez jęczenia i wcale nie od wielkiego dzwonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam zamierzam kupic guild wars wraz z dodatakami ale nie jestesm pewien więc waracam się do dośwaidczonych graczy mam pytanie słyszałem ze można pobrać trial key i wtedy zobaczć jak to jest z tym guild-em ale jest jeden problem nigdzie nie moge znaleś tego keya z angielkim u mnie tez nie zabardzo więć prosze o pomoc czy kotś może pomóc mi znaleść jakiś tial key proszeeeeeeee ! Zgóry dzęki za pomoć jak coś prosze pisać na mój meil somi1988017@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 22:00, czarny somi napisał:

Witam zamierzam kupic guild wars wraz z dodatakami ale nie jestesm pewien więc waracam
się do dośwaidczonych graczy mam pytanie słyszałem ze można pobrać trial key i wtedy
zobaczć jak to jest z tym guild-em ale jest jeden problem nigdzie nie moge znaleś tego
keya z angielkim u mnie tez nie zabardzo więć prosze o pomoc czy kotś może pomóc mi znaleść
jakiś tial key proszeeeeeeee ! Zgóry dzęki za pomoć jak coś prosze pisać na mój meil
somi1988017@wp.pl


Yyy... Słownik języka polskiego i wszelkie książki z tej dziedziny... Na to triali nie trzeba...

A tak jeśli chodzi o temat... O triale jako takie ciężko, zwłaszcza te z sieci. Musisz poprosić kogoś, kto posiada grę. Zazwyczaj dołączane są do nich buddy keys, a być może ktoś ich nie wykorzystał i jest gotów się nimi podzielić.

Choć w takich przypadkach (jak powyższy) dodatkową grę uważałbym za zgubną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej odpowiedzcie mi jasno.W Kuźni Droknara mogę mieć najlepsze zbroje dla Warriora czy później jeszcze są lepsze.Boję się że stracę kupę kasy a później okaże się że są jeszcze lepsze.Nie chodzi mi o żadne elitki i takie tam,takie dla prostych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


nie zaczynaj posta od ''ej'', to niegrzeczne.

tak, w Droks masz możliwość zakupu zbroi z maksymalną możliwą wartością pancerza dla każdej klasy (czyli 80 dla warka). lepszych statów mieć już mieć nie będziesz, możesz tylko poprawić wygląd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 22:47, AngryAppleJuice napisał:

Ej odpowiedzcie mi jasno.W Kuźni Droknara mogę mieć najlepsze zbroje dla Warriora czy
później jeszcze są lepsze.Boję się że stracę kupę kasy a później okaże się że są jeszcze
lepsze.Nie chodzi mi o żadne elitki i takie tam,takie dla prostych ludzi.

Tak, tam można kupić maxymalny armor w kampani. Oczywiscie jeżeli nie jest mowa o elitkach. Jednak one są tak samo dobre, tylko ze ciut droższa i są w innych miejscach. Ale nie licząc nich to tam są maxymalne pancerze dla każdej z klas z Prophecies.
Azra mnie ubiegł! ;<

@lukas...
Znajdź sobie porządną gildię i naucz sie pisać zgodnie z zasadmi języka polskiego. Przycisk "Odpowiedzz" też istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 22:49, Azrathel napisał:

tak, w Droks masz możliwość zakupu zbroi z maksymalną możliwą wartością pancerza dla
każdej klasy (czyli 80 dla warka). lepszych statów mieć już mieć nie będziesz, możesz
tylko poprawić wygląd :)


Dzięki za pomoc,zaraz będę wykuwać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że takowy przycisk istnieje.

Gildie mam. Ale sojusz w tych sprawach lepszy. Niestety jedyny ziomek który mi pomagał rozpracowuje teraz EOTN. Więc nie może mi pomóc. Trzeba chyba cierpliwie poczekać.

I nie czepiaj się mojego polskiego. Wiem, że angielski lepszy, ale w ojczystym też trzeba pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 23:06, lukasz11111 napisał:

Wiem, że takowy przycisk istnieje.

Gildie mam. Ale sojusz w tych sprawach lepszy. Niestety jedyny ziomek który mi pomagał
rozpracowuje teraz EOTN. Więc nie może mi pomóc. Trzeba chyba cierpliwie poczekać.

I nie czepiaj się mojego polskiego. Wiem, że angielski lepszy, ale w ojczystym też trzeba
pisać.

Ja z uwagi że mi się nudzi mógłbym ci teraz(jesli odpiszesz w jakieś 10minut ze swoim nickiem) pomóc z riverside o ile nadal aktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 23:17, lukasz11111 napisał:

Aktualne. Mój nick to Sarater Warrior. Mam tam czekać czy co?

Nie możesz czekać tutaj a ja zrobie bonus i dam ci screena k? Napisze zaraz w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
gram od jakiegoś czasu w GW ale codziennie uczę się czegoś nowego...więc, czy ktoś może mi napisać prosto i po polsku, nie odsyłając do wiki co to znaczy nerfić/znerfić oraz famić/farmić? I dlaczego wszyscy się rozczulają nad faktem "znerfienia Ursana", dlaczego to jest takie straszne albo (wg innych) takie cudne?
Z góry serdecznie dziękuję!


PS informacje na wiki nic mi nie mówią, więc jeszcze raz proszę bez linków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować