Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2008 o 21:12, nieszczescie napisał:

> > Cze czy ktoś wie gdzie można znaleźć spis emotikon do Guild Warsa ?
> Tak, ale szukać też nie zaszkodzi :P Jedna kopie masz tu http://wiki.guildwars.com/wiki/Emote

> drugą na kartce dodanej do pudełka z grą (ta gdzie jest klawiatura).

W Platynie już tej karty nie ma ;]


ale za to idzie ją ładnie wydrukować z GuildWars.pl :D mam ją zawsze na biurku ^_^ Jej pomoc jest nieoceniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 22:17, lukasz11111 napisał:

Kto umie zrobić misje bonusową w Dunes of Despair? Robiłem 13 razy i nie mogę zaliczyć
bonusu.



Musicie podzielic się na 2 grupy...
Jedna grupa broni ducha a druga idzie zabic chyba 3 bossów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 22:49, lukasz11111 napisał:

Wiem, robiliśmy tak, ale nic nie wychodzi. Pomożesz?



Nie wiele bym pomógł bo sam nie wiem jak to z tymi bossami. Zawsze zostaje przy duchu.
A jeśli doszliście jak zrobic bonus to cóż... powodzenia. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 22:53, kavior15 napisał:

> Wiem, robiliśmy tak, ale nic nie wychodzi. Pomożesz?


Nie wiele bym pomógł bo sam nie wiem jak to z tymi bossami. Zawsze zostaje przy duchu.
A jeśli doszliście jak zrobic bonus to cóż... powodzenia. :]


Jakbyś został przy duszku to byś pomógł ( jeśli sam wytrzymasz ). Reszta by poszła na bossów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się udała następująca taktyka (za pierwszym razem):
*team składał się z dwóch monków (prot i healer), warriora i trzech elemów (team nastawiony na damage, dobrze jest zamiast jednego elema zabrać dobrego gracza mesmera albo minion mastera)
*najpierw bronisz ducha przed falami wrogów z bossami (poczytaj na wiki ilu ich jest i skąd przychodzą, ale pewnie to już wiesz po tylu razach ;])
*w przerwach pomiędzy falami zostawiaj monka i np. elema (opcjonalne) przy duchu, a sam postaraj się wyeliminować wurmy
*wyjdź na spotkanie ostatniej fali (nie czekaj na nią przy duchu) i zaraz po zabiciu wrogów biegnij w stronę bossów (udałem się tam całym teamem, nie zostawiałem nikogo do obrony ghostly hero). Przy odrobinie szczęścia uda Ci się zabić pierwszą spawnującą się grupę forgotten (pomocny może okazać się minion master pozostawiony po drodze, który ich zatrzyma). Kolejnymi spawnującymi falami się nie przejmuj, powinieneś zdążyć zabić wszystkich bossów zanim ghostly hero zginie.

Próbuj, może w końcu Ci się uda :) Wypróbuj w razie czego taktyki podane na: http://wiki.guildwars.com/wiki/Dunes_of_despair
Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 18:03, deih napisał:

> którzy jeszcze nie mają Nightfalla.
> http://sklep.wirtus.com.pl/produkt/12594
Skorzystałem i jestem zadowolony.


Witam,
czy możesz napisać coś więcej, co jest w pudełku (jaka to jest edycja); a super byłoby jakbyś dodał zdjęcia koszulki, o ile już otrzymałeś przesyłke. Na stronie nie napisali żadnych szczegółów.
Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Tya, irytuj mnie dalej. Ze dwa tygi temu kupiłem sam klucz na allegro w tej cenie, parę dni potem wyszła ta promocja ;]

lukasz11111---> i nie zrobisz bonusa, jeśli nie pomoże Ci jakiś kumaty nekro ;]
Nienawidzę tej misji, robi się ją podstępem, na wiki powinien być opis przejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 22:17, lukasz11111 napisał:

Kto umie zrobić misje bonusową w Dunes of Despair? Robiłem 13 razy i nie mogę zaliczyć bonusu.


Bonus tu robie się oddzielnie od samej misji. Przy duchu pozostaw Mnicha żeby go leczył a reszta niech leci zabić bossów. Trzeba się streszczać tutaj. Najlepiej zrobić to z hero lub innymi graczami. Z henchami to lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 22:17, lukasz11111 napisał:

Kto umie zrobić misje bonusową w Dunes of Despair? Robiłem 13 razy i nie mogę zaliczyć
bonusu.

Jeśli masz dostęp do Hero to na NM wystarczy monk ustawiony jako bonder - wrzucasz odpowiednie bondy na Ghostly Hero, a całą drużyną od razu po otwarciu bram idziesz tłuc generałów. Taktyka sprawdzona przeze mnie osobiście, wykonana kilkukrotnie - zawsze z powodzeniem. Niestety na HM już się tak nie da i trzeba kombinować np. z Consume Corpse/Necrotic Traversal. Poza tym na GWWiki masz opisany chyba każdy sposób na bonus w tej misji, więc... poczytaj zamiast od razu pytać. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.08.2008 o 01:24, MagdalenaMM napisał:

Witam,

Witam

Dnia 12.08.2008 o 01:24, MagdalenaMM napisał:

czy możesz napisać coś więcej, co jest w pudełku (jaka to jest edycja); a super byłoby
jakbyś dodał zdjęcia koszulki, o ile już otrzymałeś przesyłke. Na stronie nie napisali
żadnych szczegółów.

Mam wrażenie , że tak wyglądała kiedyś kolekcjonerka. Oczywiście gra bardzo obszerna instrukcja połączona z opisem świata gry , karta pomocy podręcznej , trial , klucz do gry , na wpln , oraz plakat i do tego koszulka. Koszulka przedstawia postać derwiszki z kosą a pod nią nazwa gry.

Dnia 12.08.2008 o 01:24, MagdalenaMM napisał:

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja polecam spooglądać galerię w tym linku. Nie ma to jak pojęcie czego screeny się daje bądź brak umiejętności ich robienia w tym wydaniu >.<
P.S Dla niezorientowanych: 1.Factions 2.WoW (?) 3.EotN 4.EotN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 11:45, wip_01 napisał:

2.WoW (?)

Zbłądziłeś "synu" - to jest screen z GW... wczesnej wersji. Naprawdę GW miało kiedyś tak wyglądać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 11:55, Pajonk78 napisał:

Zbłądziłeś "synu" - to jest screen z GW... wczesnej wersji. Naprawdę GW miało kiedyś
tak wyglądać. :D


Ehh, a ja wciąż gdzieś na dysku mam pierwszy trailer, zrobiony właśnie na tym silniku ;) Łezka się w oku kręci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 11:55, Pajonk78 napisał:

Zbłądziłeś "synu" - to jest screen z GW... wczesnej wersji. Naprawdę GW miało kiedyś
tak wyglądać. :D

:O No to nieźle mnie zaskoczyliście z Fettem, nie spodziewałem się takiej odpowiedzi. Ale prezentuje to brak doświadczenia, gram od kiedy PL wersje wypuścili :P No nic, dzięki za poprawke na przyszłość ;)

@Fett
Czy jeżeli byś przypadkiem go znalazł mógłbyś mi go na mail (na GS) wysłać? Byłbym wdzieczny móc zobaczy historię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować