Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2008 o 00:38, SaraterWarrior napisał:

Czuje się spełniony. Miałem z loota Fiery Dragon Sowrd ( perf, req. 8 ), kupiłem sobie
( za łącznie około 10K ) Templar Armor. Super dzień. Mam na koncie 3K, nazbieram jeszcze
9 i oddaje do skrzynki. Może za kilka lat kupie sobie obsi armor.

Zrobiłeś sobie pamiętnik z tematu ogólnego? Od tego jest GS :P Fiery Dragon Sword perf q8? Daj screen, nie wierzę. Perfect miecz to taki który ma jest 15^50 (+15%damage when health is more than 50%) 20/20 (+2-% Armor Penetration chance 20%) i +30hp (+30 hp), chyba dobre zapamiętałem. Więc dlatego proszę o skrin. Obsi kupują tylko ludzie którzy nie mają co z kasą robic, ani to piękne ani najlepsze (w większości nieładne).
btw: Guru - Guild Wars Guru Auctions (wpisz w google).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 00:46, wip_01 napisał:

Perfect miecz to taki który ma jest 15^50 (+15%damage when
health is more than 50%) 20/20 (+2-% Armor Penetration chance 20%) i +30hp (+30 hp),
chyba dobre zapamiętałem.


Nie w przypadku FDS, on ma zawsze niewymienialny Fiery Sword Hilt, więc zamiast penetracji pancerza jest obrażenia od ognia. Poza tym to co podałeś, to najpopularniejszy (nie znaczy najlepszy bo takiej nie ma, wszystko zależy od buildu oczywiście) przykład perfect miecza, co oznacza tylko tyle, że ma max dmg, i najlepsze możliwe wartości dla upów i inskrypcji/bonusów (w zależności gdzie wypadł). Przy czym ten schemat który wymieniłeś utarł się powszechnie jako perfect, bo swego czasu sundering i fortitude były najdroższymi upami wartymi po kilkadziesiąt tyś i nieźle windowały ceny broni w górę. Czyli ekonomia, nie użyteczność miała decydujący głos ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś podać link do strony, na której można uzupełniać dane na temat swojej postaci w GW? Zakładałem tam konto parę miesięcy temu i nie pamiętam co to za strona była -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 10:34, SaraterWarrior napisał:

No wisz, może kiedyś nie będe miał co robić z kasą. Narazie mam wolne 24K. Jeszcze 50
i mam kasę na obsi.

Akurat w obsdianie to priorytet maja materiały, a te 75k to pikuś w stosunku to ceny np tych 120 ecto które są potrzebne. A pozatym masz czas, weź zastanów się czy aby na pewno Obsidian cię kręci, uwierz mi. Kase zbieraj ale na 100% i tak zmienisz obiekt zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojoj! Muszę Cie zmiartwić bo 75k to ledwie malutki ułamek tego co musisz nazbierać. Obsi chodzi teraz (tak myślę) koło 800-900k (nie bić ,dawno nie grałem w GW). Ponieważ do tego do chodzi ecto (4,5k-6k/ea). A tak na marginesie - pomyśl - jakby obsi kosztowało te marne 75k to każdy by je miał. Nieprawdaż? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 11:30, Farmer Widomo napisał:

Ojoj! Muszę Cie zmiartwić bo 75k to ledwie malutki ułamek tego co musisz nazbierać. Obsi
chodzi teraz (tak myślę) koło 800-900k (nie bić ,dawno nie grałem w GW). Ponieważ do
tego do chodzi ecto (4,5k-6k/ea). A tak na marginesie - pomyśl - jakby obsi kosztowało
te marne 75k to każdy by je miał. Nieprawdaż? :)


800K? &5 + materiały, które można samemu nazbierać. W 3 lata spoko.

-> do oczu wipa:

Obsi mi się nie podoba. Wole tamplar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 11:30, Farmer Widomo napisał:

A tak na marginesie - pomyśl - jakby obsi kosztowało
te marne 75k to każdy by je miał. Nieprawdaż? :)


Albo i nie, bo kupno obsi straciłoby jeden z najważniejszych powodów - chęć posiadania najdroższego armora w grze. Bo nie ukrywajmy, nie jest to tak wspaniały armor, żeby każdy uważał go za najładniejszy w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie bomba. Sam nazbierasz materiały? A masz specjalne buildy do UW i FoW? :) Tylko tam wypadają Ecto i Obsidian Shardy.

vBoguSv ---> Ano pomyłka. Ale na pewno pasuje tu stwierdzenie "Każdy mógłby je mieć" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tam buildy. Każdy build będzie dobry. Trzeba tylko perfekcyjnie umieć nim grać. A poza tym na PVX na pewno coś się znajdzie.

BTW: ba cały obsi set trzeba dokładnie 882600gp ( jeśli ceny materiałów sie nie zmienią ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 13:25, SaraterWarrior napisał:

A tam buildy. Każdy build będzie dobry. Trzeba tylko perfekcyjnie umieć nim grać.


oO Sorry, czyli mówisz, że buildy niemają znaczenia, to tylko przypadkowy zlepek skilli w losowej kolejności, bo każdym można grać świetnie?...
Sorry, ale muszę cię rozczarować - dobry build to podstawa dobrej gry, bez tego ani rusz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry ma być twoim zdaniem a nie kogoś innego. Samemu można sobie ułożyć dobry build bo dobry to taki, który tobie odpowiada. Oczywiście nie musicie się ze mną zgadzać ( wiem, że się nie zgadzacie ) bo to tylko moje zdanie. Ale dobry gracz z każdym buildem wszędzie sobie poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 14:32, SaraterWarrior napisał:

Dobry ma być twoim zdaniem a nie kogoś innego. Samemu można sobie ułożyć dobry build
bo dobry to taki, który tobie odpowiada. Oczywiście nie musicie się ze mną zgadzać (
wiem, że się nie zgadzacie ) bo to tylko moje zdanie. Ale dobry gracz z każdym buildem
wszędzie sobie poradzi.



to za 2 lata lecisz z Flara, Fire Attunement i Fire ballem na solo DoA, ( wierze ze juz wtedy bedziesz profesjonalnym graczem) i pokazesz mi jak mozna sobie poradzic BEZ DOBREGO BUILDU. Czekam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dla Ciebie pewną lekturę to przeczytania. Jesteś dobry? To idź Ebon Dust Aura Volley''em na UW .Nawet jakiś pr0 ,wypas gracz omg wtF , hax00red sobie nie poradzi. Zrozum. Nie ma takiej możliwości. Przeczytaj sobie co to jest:

Underworld - http://guildwars.wikia.com/wiki/UW

Na takie lokajce trzeba mieć specjalnie skonstruowane buildy żeby przeżyć. W UW są takie mobki ,które nazywają się Bladed Aatxe. Zadaję 300 dmg dla postaci z niskim armorem. Czyli dwa hity i padasz jeśli nie masz SPECJALNEGO skilla (np. Prot Spirit). Aatxy mają 1150 HP. Proszę Cię - nie pisz następnego posta , bo mi też się nie chce pisać.

Masz tu naprzykład jeden z buildów którym można pokonać większość mobów w UW.

http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:Team_-_55/SS

Jeszcze raz powtarzam ,nie ma takiego gracza który sobie poradzi z Aatxami bez specjalnego buildu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 13:25, SaraterWarrior napisał:

A tam buildy. Każdy build będzie dobry. Trzeba tylko perfekcyjnie umieć nim grać. A poza
tym na PVX na pewno coś się znajdzie.


Lol. Bez buildu, nic nie ździalas,nawet jak dobrze grasz.

Dnia 18.08.2008 o 13:25, SaraterWarrior napisał:


BTW: ba cały obsi set trzeba dokładnie 882600gp ( jeśli ceny materiałów sie nie zmienią
).


Zmienia :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Dam na youtube :]


-> Farmer Widomo

I proszę mi tu nie pisać, że prot spirit to jest specjalny skill, bo jakoś w wielu buildach jest.

W sumie z tego co mówisz wynika, że warkiem nie mam co iść bo od razu sie leży. Coś ten monk za dobry w porównaniu do warka czy elemka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować