Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Koniec z tym. Twoja głupota mnie przerosła. Specjalny skill nie oznacza elitki! Specjalny skill do danego buildu na UW - nie będę Ci już odpowiadał ,po prostu żenua. Np. Monk nie ruszy się bez Prot Spirita na farmie 55/SS. Dlatego nazwałem ten skill specjalnym dla buildu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy patron to dobra postać ?? Bo gram nim w kampanie i przeszedłem już spory kawałek i w sumie wydaje się słaby, hity nie wali za duże a te jego czary wspomagające nie są za dobre :P i wydaje mi się że nic do drużyny nie wnosi i że poradziła by se równie dobrze be zemnie (mówię o drużynie złożonej z hero i npc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 15:36, masterHADES napisał:

Mam pytanie czy patron to dobra postać ??


Dobra. Tak jak każda inna klasa. Paragonem przeszedłem wszystkie kampanie i gra mi się nim bardzo dobrze. Jeśli nie pasuje Ci gra tą klasą to spróbuj innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 15:27, Farmer Widomo napisał:

Koniec z tym. Twoja głupota mnie przerosła. Specjalny skill nie oznacza elitki! Specjalny
skill do danego buildu na UW - nie będę Ci już odpowiadał ,po prostu żenua. Np. Monk
nie ruszy się bez Prot Spirita na farmie 55/SS. Dlatego nazwałem ten skill specjalnym
dla buildu.


Ja też mam zamiar skończyć i wiem że "specjalny" nie oznacza elitki. Bo w tych buildach rzadko są elitki.

BTW: czy w factions zdobywa się umiejętności przez questy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 15:53, HumanGhost napisał:

> Mam pytanie czy patron to dobra postać ??

Dobra. Tak jak każda inna klasa. Paragonem przeszedłem wszystkie kampanie i gra mi się
nim bardzo dobrze. Jeśli nie pasuje Ci gra tą klasą to spróbuj innej.


jeszcze jedno pytanko, można farmić patronem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 15:56, masterHADES napisał:

jeszcze jedno pytanko, można farmić patronem ??


Można. Buildy są na Wiki. Ale od razu Ci powiem, że Paragon to najgorsza psotać do farmienia. Jeśli myślisz o farmie to zrób sobie Elemka, Monka albo Asska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 16:11, SaraterWarrior napisał:

Szkoda. Chyba trzeba kupić... albo robić zadania w krycie :)

A co Ci dadzą zadania w Krycie jeżeli nie dostaniesz tam skilli z Faca? Oprócz kupna jest jeszcze jeden sposób. Otóż nabijasz punkty balthazara (na Random Team, Allience Battle itp) potem u Kapłana Balthazara wykupujesz za 1k pkt skill, bądź za 3k pkt elite skill, a potem kupujesz zależny od profesji tom i odplokowujesz go sobie na postaci. Wychodzi oszczędniej kiedy kupno umiejętności kosztuke 1k a tomy chodzą w granicach 500g (te normalne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 18:44, Kalejdoskop86 napisał:

Jak ma się GW do Visty? Bo na moim szybkim, nowym PC będzie właśnie Vista. :)


Śmiga pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 18:43, wip_01 napisał:

> Szkoda. Chyba trzeba kupić... albo robić zadania w krycie :)
A co Ci dadzą zadania w Krycie jeżeli nie dostaniesz tam skilli z Faca? Oprócz kupna
jest jeszcze jeden sposób. Otóż nabijasz punkty balthazara (na Random Team, Allience
Battle itp) potem u Kapłana Balthazara wykupujesz za 1k pkt skill, bądź za 3k pkt elite
skill, a potem kupujesz zależny od profesji tom i odplokowujesz go sobie na postaci.
Wychodzi oszczędniej kiedy kupno umiejętności kosztuke 1k a tomy chodzą w granicach 500g
(te normalne).


Ja jeszcze żadnych skili nie kupowałem. Chyba trzeba spróbować. I po co walczyć na arenie, jak na luzie 6K nabiłem w AB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 19:05, Człowiek Drzwi napisał:

Ila mam czasu na zapalenie tych przeklętych latarni w twierdzy burz,z 10 razy to robię i jakos nie moge.


Jakieś trzydzieści sekund, albo mniej. To sie da spokojnie wykonać w pojedynkę. Tylko nie biegnij jak głupi z jedną pochodnią do obu latarni. Przy obu latarniach jest pochodnia. Weź coś do biegania, jeden skill.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 19:27, HumanGhost napisał:

Jakieś trzydzieści sekund, albo mniej. To sie da spokojnie wykonać w pojedynkę. Tylko
nie biegnij jak głupi z jedną pochodnią do obu latarni. Przy obu latarniach jest pochodnia.
Weź coś do biegania, jeden skill.


Tak robiłem i mi nie brało to za tego wykonane po zapaleniu latarni :/ arobiłem to w mniej niż 20 sekund i co jest frustrujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to najlepiej zapalać te latarnie z drugą osobą, po zakończeniu filmiku jedne biegnie do jednej latarni a drugi do drugiej, prosta sprawa. No chyba, ze grasz z najemnikami, to współczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 19:32, Lord Andre 1 napisał:

No to najlepiej zapalać te latarnie z drugą osobą, po zakończeniu filmiku jedne biegnie
do jednej latarni a drugi do drugiej, prosta sprawa. No chyba, ze grasz z najemnikami,
to współczuje.


Tylko że niektórzy są tak tępi że tłumacze jak dziecku neo biegnij w lewo i zapal latarnie,to nie on idzie w ostatniej chwili potworka klepać :/ i tak nie raz było.A jak dobrze to zrobię to będzie zahaczone jakoś że dobrze zrobiłem,bo tak jeszcze potwierdzenia nie miałem,a później czekać te 20-25 minut na final bossa mi się nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować