Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Cinus a dowiedziałeś się w końcu skąd gość w pre miał treasure huntera r2? :)))

Moim zdaniem takie coś pochodzi z jednego źródła, tak samo jak IDSy w pre czy inne tego typu podobne rzeczy... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 21:21, Wojman napisał:

Powinienes dobrze wiedziec, ze hamstwa na forum nie znosimy. Degrad -1

Powinienes dobrze wiedziec, ze chamstwo pisze sie przez "ch", podobnie jak pare innych tworczych slow.


Po za tym, jaką profesję doradzalibyście początkującemu graczowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 21:08, Pirxpl napisał:

A to najnowsza część.
I chyba najwiecej ludzi w nią gra:)


Ee... Przepraszam, może ze mną jest coś nei tak (po tym, co dzisiaj robiłem mogę mieć mózg w stanie off...) , ale od kiedy Factions jest najnowszą częścią Guild Wars?...


@demrenfaris
- echh... nie chcę być niemiły, ale to pytanie pojawiało się tutaj n-kroć razy, przewiń kilka(naście) stron w tył i znajdź odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 21:55, demrenfaris napisał:

Po za tym, jaką profesję doradzalibyście początkującemu graczowi?

Cóż, generalnie coś o wyborze profesji jest w FAQ do którego link jest w przypiętym poście, jednak dodam od siebie, że przeważnie ludzie zaczynają od wojownika lub elementalisty, a także od zabójcy (mylonego często z zabujcom) czy też derwisza (rasa dominująca w zacnym mieście zwanym Kamadanem). Osobiście odradzam jedynie mesmera (ze względu na to, że gra nim wymaga dobrej znajomości gry) i monka (bo po porażce to monki są najczęściej obarczane winą :P). I to tyle... Aha, pouczanie moderatora to skandal. Takie rzeczy załatwia się przez formularz. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 21:58, Mr.M napisał:

Ee... Przepraszam, może ze mną jest coś nei tak (po tym, co dzisiaj robiłem mogę mieć
mózg w stanie off...) , ale od kiedy Factions jest najnowszą częścią Guild Wars?...

Chodziło mu o kupno Nightfall. Czyta się poprzednie posty, czyta ;) Po częsci NF jest najnowszą, ale kampanią, wiec po częsci racje ma :)
Jednak ja też nie polecam NF na początek, tylko Proph.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.08.2008 o 22:00, Kukowsky napisał:

Cóż, generalnie coś o wyborze profesji jest w FAQ do którego link jest w przypiętym poście,
jednak dodam od siebie, że przeważnie ludzie zaczynają od wojownika lub elementalisty,
a także od zabójcy (mylonego często z zabujcom) czy też derwisza (rasa dominująca w zacnym
mieście zwanym Kamadanem). Osobiście odradzam jedynie mesmera (ze względu na to, że gra
nim wymaga dobrej znajomości gry) i monka (bo po porażce to monki są najczęściej obarczane
winą :P). I to tyle... Aha, pouczanie moderatora to skandal. Takie rzeczy załatwia się
przez formularz. :/

Przepraszam. Oczywiście odniosę się do Twoich zaleceń dotyczących wybrania profesji. Co do formularza, masz rację. Mam nadzieję, że o ile to możliwie, nie zostałeś urażony moim szczeniackim zachowaniem. Nie jestem usprawiedliwiony nawet tym, że Panu Moderatorowi nie chce się przepuszczać posta przez Worda lub nie ma on funduszy na naukę ortografii. Przepraszam jeszcze raz. Czy jest szansa, że kiedykolwiek wybaczysz mi tę fatalną pomyłkę, która mogła skończyć się tragicznie?

Z poważaniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 22:03, demrenfaris napisał:

Nie jestem usprawiedliwiony nawet tym, że Panu Moderatorowi nie chce się przepuszczać posta przez Worda lub nie ma on funduszy na naukę ortografii.


Daruj sobie złośliwość. Nikomu nie zaimponujesz, a jakoś nie wierzę, że nigdy literówki nie zrobiłeś, mistrzu ortografii. Koniec offtopa, bo skończą się żarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 21:58, Mr.M napisał:

> A to najnowsza część.
> I chyba najwiecej ludzi w nią gra:)

Ee... Przepraszam, może ze mną jest coś nei tak (po tym, co dzisiaj robiłem mogę mieć
mózg w stanie off...) , ale od kiedy Factions jest najnowszą częścią Guild Wars?...


@demrenfaris
- echh... nie chcę być niemiły, ale to pytanie pojawiało się tutaj n-kroć
razy, przewiń kilka(naście) stron w tył i znajdź odpowiedź...

JA mówiłem o Nightfall.Najnowszy jest Oko Pólnocy:)Czy coś takiego:)I jeszcze wyjaśnienie dla pro gamerów-wiem,że to jedyny nie samodzielny dodatek:)(Oko polnocy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się, że ukończyłem wątek fabularny w Guild Wars: Prophecies (wszystkie bonusy i zadania dodatkowe, które znalazłem). Tylko teraz mam dylemat. Zaczynać grać w Guild Wars: Factions czy pokręcić się jeszcze po Tyrii, pozdobywać tytuły, elitarne umiejętności ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 22:45, Bakter Naktacz napisał:

Pochwalę się, że ukończyłem wątek fabularny w Guild Wars: Prophecies (wszystkie bonusy
i zadania dodatkowe, które znalazłem). Tylko teraz mam dylemat. Zaczynać grać w Guild
Wars: Factions czy pokręcić się jeszcze po Tyrii, pozdobywać tytuły, elitarne umiejętności
? :P


Zacznij Facton. Pokręcić się możesz w międzyczasie. A nabijanie tytułów jest nudne, więc fabułą to fajna odskocznia od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 22:45, Bakter Naktacz napisał:

Tylko teraz mam dylemat. Zaczynać grać w Guild
Wars: Factions czy pokręcić się jeszcze po Tyrii, pozdobywać tytuły, elitarne umiejętności
? :P

Jedno drugiemu przecież nie wadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 22:45, Bakter Naktacz napisał:

Pochwalę się, że ukończyłem wątek fabularny w Guild Wars: Prophecies (wszystkie bonusy
i zadania dodatkowe, które znalazłem). Tylko teraz mam dylemat. Zaczynać grać w Guild
Wars: Factions czy pokręcić się jeszcze po Tyrii, pozdobywać tytuły, elitarne umiejętności
? :P

Jeśli tylko Ci się chce, to możesz się pokusić o zdobycie Tyrian Cartographera i Skill Huntera. Z Vanquishem sobie raczej nie poradzisz, jeśli nie masz umiejętności z innych kampanii. To samo się tyczy misji na Hard Modzie. Proponuję zakupić kolejną kampanię (niekoniecznie Factions. Pamiętaj, że w Nightfallu są Herosi, którzy się bardzo przydają :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 21:40, patrYX93 napisał:

Cinus a dowiedziałeś się w końcu skąd gość w pre miał treasure huntera r2? :)))


Tak :)
http://wiki.guildwars.com/wiki/Treasure_Hunter#Acquisition

"During Easter 2007 and 2008, Golden Eggs would randomly drop from slain enemies. For each Golden Egg picked up, one point was added to this title''s progress. It should be noted that the point was only added if the Golden Egg was picked up while still assigned to your character. This is the reason why this title can be acquired in Prophecies pre-Searing despite the absence of any high-end chests."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 22:53, walgierz napisał:

Zacznij Facton. Pokręcić się możesz w międzyczasie. A nabijanie tytułów jest nudne, więc
fabułą to fajna odskocznia od tego.


Może i rzeczywiście. Przechodząc fabułę będę miał co robić, a tytuły przyjdą same. :P

Belegdil - Co do Tyrian Cartographer''a, to może się pokuszę, ale jest to chyba długie i żmudne. Niestety będę grał w Factions, bo tą kampanie już zakupiłem, a na Nightfall''a czas przyjdzie później. Wiem, że są tam bohaterowie, którzy są pomocni, no ale nic. Bez nich też sobie poradziłem. :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


gratulacje! :D
zaczynaj Factions, to będzie potężna dawka emocji po nuuuudnym i dłuuuugaśnym Proph ;]
jak napisał Krejt, walgierz i Belegdil, w międzyczasie możesz nabijać tytuły - grając normalnie zdobędziesz trochę kasy, dzięki której bezstresowo i powolutku nabijesz Skill Huntera (bardzo sympatyczny tytuł, uwielbiam łapać elitki :D), możesz też robić cartographera.
ale fabuła Factions przede wszystkim, będzie trudniejsza, szybsza i bardziej skondensowana ;] powinna Ci się spodobać, skoro jesteś już bardziej doświadczonym graczem i nie będą Cię ciągle zabijać ;]

kurka, chyba zacząłem być miły... -_-"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda ja od razu zacząłem od Factions... Przez triala w CDA!
I może mi ktoś wytłumaczyć (krótko, ale konkretnie) o co chodzi z monkiem 55HP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:Mo/any_55hp_Solo_Monk

This build is often called a "55 Monk" because of its low health -- only 55 hp. The low health makes Protective Spirit reduce all received damage to 5hp per hit; an amount easily countered by health regeneration (many variations use Shielding Hands or Shield of Absorption to reduce that damage to 0).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 23:21, Azrathel napisał:


http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:Mo/any_55hp_Solo_Monk

This build is often called a "55 Monk" because of its low health -- only 55 hp. The
low health makes Protective Spirit reduce all received damage to 5hp per hit; an amount
easily countered by health regeneration (many variations use Shielding Hands or Shield
of Absorption to reduce that damage to 0).

Eee... na polski można? Naprawdę tylko nieco skille zaczaiłem. Jaki sprzęt należy posiadać do takiego buildu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.08.2008 o 23:25, Kerberos napisał:

Eee... na polski można? Naprawdę tylko nieco skille zaczaiłem. Jaki sprzęt należy posiadać
do takiego buildu?


nie można. chcąc grać w GW trzeba znać angielski, żeby móc korzystać z gwwiki i pvx. to nie traktat filozoficzny, podstawowa znajomość języka wystarczy. wszystkie informacje znajdziesz w linku, który podałem. czas na samodzielność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 23:29, Azrathel napisał:


> Eee... na polski można? Naprawdę tylko nieco skille zaczaiłem. Jaki sprzęt należy
posiadać
> do takiego buildu?

nie można. chcąc grać w GW trzeba znać angielski, żeby móc korzystać z gwwiki i pvx.
to nie traktat filozoficzny, podstawowa znajomość języka wystarczy. wszystkie informacje
znajdziesz w linku, który podałem. czas na samodzielność.

Zgryźliwa odpowiedź...
No cóż... Rozgryzę to jakoś - thx za link.
Branoc wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować