Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2008 o 11:27, nieszczescie napisał:

Nie da się.


Ale da się zrobić monka 1hp.
Ja jednak naszemu koledze proponuję pograć trochę normalnie nim zacznie się zagłębiać w tajniki farmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 11:59, walgierz napisał:

> Nie da się.

Ale da się zrobić monka 1hp.
Ja jednak naszemu koledze proponuję pograć trochę normalnie nim zacznie się zagłębiać
w tajniki farmu.


Spoko, mam przegrane trochę godzinek. A to co ja chcę robić to nie jest taki poważny farm. Chcę kilku bossów zabić w Kaineg ( czy jak mu tam ). Z jadeitowego bractwa trochę złota leci. A z bossa poleciało mi raz 20 kawałków jedwabiu, a z następnego 9 odłamów jadeitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już miałem pisać że jak dla Ciebie walka to chaos to nie idź do pvp niestety już tam jesteś tak więc proponuje wrócić do pve

@Walgierz
A ja miałem derwa 1hp :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 12:44, patrYX93 napisał:

Już miałem pisać że jak dla Ciebie walka to chaos to nie idź do pvp niestety już tam
jesteś tak więc proponuje wrócić do pve

@Walgierz
A ja miałem derwa 1hp :)))

Dla mnie walka to chaos i dobrze w PvP ten chaos jest mniejszy.

Widzę, że tutaj większość to "inteligenci", dla których PvP to zabawa. Poza tym potrafią świetnie doradzać początkującemu w PvP. Najlepiej się powywyższać i pisać piękne oraz inteligentne rady w stylu: "jak się komuś nie podoba to niech nie kupuje, jak się komuś podoba to niech kupi".

W takim razie ode mnie rada też będzie (do patrYX93):
"Już miałem nie odpisywać tobie, bo masz głupi nick, ale skoro już to pisze, to napisze ci tą rade."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 19:47, Grinczar napisał:

Widzę, że tutaj większość to "inteligenci", dla których PvP to zabawa.

Ci, dla których to nie jest zabawa, powinni się leczyć.

Dnia 21.08.2008 o 19:47, Grinczar napisał:

W takim razie ode mnie rada też będzie (do patrYX93): "Już miałem nie odpisywać tobie, bo masz głupi nick, ale skoro już to pisze, to napisze ci tą rade."

Ja poradzę Ci, żebyś darował sobie takie teksty. Bo na tym forum one nie przejdą. Kubek zimnej wody i dopiero pisać posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 08:36, Azrathel napisał:

runes of vitae (+10hp) sumują się ze sobą, runes
of vigor sumują się z vitae, ale nie ze sobą (mam nadzieję, że łapiesz o co chodzi ;)).

Czy to oznacza, ze jest sens pakować tylko jedną rune ''non stacking'' do całego zestawu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 09:26, flymar napisał:

> runes of vitae (+10hp) sumują się ze sobą, runes
> of vigor sumują się z vitae, ale nie ze sobą (mam nadzieję, że łapiesz o co chodzi
;)).
Czy to oznacza, ze jest sens pakować tylko jedną rune ''non stacking'' do całego zestawu?


Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma jakiś pomysł na Mursaatów w Ice Floe na HM?Próbowałem stuknąć ten obszar,ale mnisi mursaatów sa dla mnie jakby za trudni,tzn.jeden jeszcze jakoś daje się zabić.Dwaj mnisi to już kosmos,jako,że ekipy mursaatów są zwykle dośc wyważone a te gnojki mesmerzy z Energy Surge szybko kasują mi energię :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

The developer update for this skill states that the PvP version is essentially made to remove it from use completely.

O to im chodziło, pytanie czym sobie boon zawinił? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 14:21, Budo napisał:

O to im chodziło, pytanie czym sobie boon zawinił? ;]


http://wiki.guildwars.com/wiki/ArenaNet:Developer_updates
Smiter''s Boon is a key skill in smite-heavy PvP teams that were generally overpowered and which too strongly discouraged the use of hexes and conditions. Their combination of healing, damage, and removal invalidated a lot of alternative builds within Team Arenas and has had a negative impact on GvG combat.
;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z zadanie z dodatku Factions - muszę zasadzić trzy nasiona na polach , w zadaniu jest napisane - uklęknij i zasadź nasiona, jak niby mam to zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować