Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Czy jak od roku nie grałem na moim koncie w GW(nawet loginu i hasła nie pamiętam) to czy mogę mój kod do tej gry sprzedać? Albo jakoś zrobić by był "wolny"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 00:35, 4YoU napisał:

Czy jak od roku nie grałem na moim koncie w GW(nawet loginu i hasła nie pamiętam) to
czy mogę mój kod do tej gry sprzedać? Albo jakoś zrobić by był "wolny"?


Nie i nie. Kod jest jednorazowego użytku. Raz użyjesz i możesz o nim zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 00:47, SaraterWarrior napisał:

> Czy jak od roku nie grałem na moim koncie w GW(nawet loginu i hasła nie pamiętam)
to
> czy mogę mój kod do tej gry sprzedać? Albo jakoś zrobić by był "wolny"?

Nie i nie. Kod jest jednorazowego użytku. Raz użyjesz i możesz o nim zapomnieć.


Jak to? tylko jedno konto można mieć na jeden cdkey? omg to nie można mieć jak w diablo? (porównanie troche kiepskie, wiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 01:12, Piwomaniak napisał:

Jak to? tylko jedno konto można mieć na jeden cdkey? omg to nie można mieć jak w diablo? (porównanie troche kiepskie, wiem).


Jeden cd key = jedno konto. Co w tym dziwnego? Porównanie do Diablo nawet nie kiepskie, tylko bardzo kiepskie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 00:35, 4YoU napisał:

Czy jak od roku nie grałem na moim koncie w GW(nawet loginu i hasła nie pamiętam) to
czy mogę mój kod do tej gry sprzedać? Albo jakoś zrobić by był "wolny"?


możesz co najwyżej sprzedać konto, ale w tym celu MUSISZ sobie przypomnieć hasło i login.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 07:25, HumanGhost napisał:

Jeden cd key = jedno konto. Co w tym dziwnego? Porównanie do Diablo nawet nie kiepskie,
tylko bardzo kiepskie. ;]


A nawet 2...3...4... cd keye, jeśli chce się mieć kolejne kampanie na jednym koncie. :) I też po aktywacji tracą znaczenie te cd keye i są na stałe związane z danym kontem.

--> 4YoU
Co do odzyskania konta to czarno to widzę. ;) Jeśli masz nadal cd key możesz pisać jakieś maile do AN (pewnie jakiś skan numeru aktywującego konto się przyda...) i liczyć, że ich BOK odpisze. Najlepiej by było jakbyś sobie login przypomniał, wtedy raczej nie będzie aż takiego problemu. A tak... I wish u luck. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 00:35, 4YoU napisał:

Czy jak od roku nie grałem na moim koncie w GW(nawet loginu i hasła nie pamiętam) to
czy mogę mój kod do tej gry sprzedać? Albo jakoś zrobić by był "wolny"?


Jak nie pamiętasz loginu i hasła, to jeśli masz zachowane wszystkie rachunki za Guild Warsy i klucze aktywacyjne, to jest szansa, że ten login i hasło odzyskasz i tylko wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś posta. Po pierwsze, Spawning Power nie ignoruje armor celu, tak więc na hm to tylko łaskocze wrogów, dps bombera jest w większości od Death Novy, a ta ma większy dmg u main necro. Po drugie, przy Fiendach mówiłem o zwykłym MM BEZ Death Novy, jako armia, która robi dps z ataków, a w tym żaden Rt go nie prześcignie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 07:25, HumanGhost napisał:

> Jak to? tylko jedno konto można mieć na jeden cdkey? omg to nie można mieć jak w
diablo? (porównanie troche kiepskie, wiem).

Jeden cd key = jedno konto. Co w tym dziwnego? Porównanie do Diablo nawet nie kiepskie,
tylko bardzo kiepskie. ;]


Hmm może i lepiej, ludzie bardziej będą sie bać zbanowania. :D ja takim szkodnikiem w tych grach nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Forumowiczów pokonał Rotscale''a na HM?Planuje niedługo zająć się nim w ramach vanqa Tyrii i zastanawiam się czy da mu radę zwykły Sab Way+henche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 12:37, Jarzy napisał:

Czy ktoś z Forumowiczów pokonał Rotscale''a na HM?Planuje niedługo zająć się nim w ramach vanqa Tyrii i zastanawiam się czy da mu radę zwykły Sab Way+henche.


Mnie się udało zjechac to bydle do 1/3 HP i straciłem cierpliwość. Za długo to szło. Subway to nie jest chyba najlepszy pomysł na tego smoka. Dałem sobie spokój, bo szkoda naerwów. ;]
Ale życze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 17:26, KinggAdek napisał:

Dajcie link do triala i klucza ,chcę pograć zanim kupię ,o ile kupię ;).Z góry dzięki.


Nie ma czegoś takiego jak trial. Jest klucz trialowy, dzięki któremu możesz pograć kilka godzin w pełną wersję danej kampanii. Ale klucze nie są ogólnodostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 12:13, DragonLord napisał:

Nie zrozumiałeś posta. Po pierwsze, Spawning Power nie ignoruje armor celu, tak więc
na hm to tylko łaskocze wrogów, dps bombera jest w większości od Death Novy, a ta ma
większy dmg u main necro. Po drugie, przy Fiendach mówiłem o zwykłym MM BEZ Death Novy,
jako armia, która robi dps z ataków, a w tym żaden Rt go nie prześcignie.


...a tak z ciekawosci: cos jeszcze oprócz NIEKTORYCH SKILLÓW (generujacych shadow damage - a dokladnie 12 skillow: 5 z blooda, 5 z curses i 2 z death) u Necro ignoruje armora?...

P.S chyba ze liczymy wszystkie skille typu "steal life"...ale Rt tez ma conieco do powiedzenia w tej kwestii :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 17:51, walgierz napisał:

> Dajcie link do triala i klucza ,chcę pograć zanim kupię ,o ile kupię ;).Z góry dzięki.


Nie ma czegoś takiego jak trial. Jest klucz trialowy, dzięki któremu możesz pograć kilka
godzin w pełną wersję danej kampanii. Ale klucze nie są ogólnodostępne.


Jak go zdobyć? bo nie kupię w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2008 o 18:37, KinggAdek napisał:

Jak go zdobyć? bo nie kupię w ciemno.


możesz albo popytać na forach, czy ktoś nie ma kodu trialowego do odstąpienia, albo przegrzebać listę kodów z któregoś numeru CD-Action, w którym dawali triale do Factions. tak czy inaczej, życzę powodzenia, bo o taki kluczyk może być trudno ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 19:37, RAVvy napisał:

Mam ten numer CDA, nie ma kodu jest tylko płytka. Jak się dowiesz o co chodzi z tym kodem
to mogę ci tego triala odstąpić ;)


Kod jest na płytce..
tzn. w zawartosci plyty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować