Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 03.10.2008 o 13:31, boogie85 napisał:

A poszukałeś w we własnym pudełku z grą? Niby skąd mamy te triale? Są dodawane do pełnej
wersji GW. Geez


W Platynie nie dodają trialowych kluczy.

BTW teraz się szykuje co najmniej 10 postów które będą nas prosić o triala których autorem będzie wiadomy osobnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 19:36, RAVvy napisał:

Ściągnąłem sobie texmoda, mape canthy.tpf. Klikam na wielki folder, daje gw.exe. Potem
output format JPG. Daje packagemod i klikam run, Pojawia się komunikat SHIT HAPPENED:
D''OH? Wie ktoś o co chodzi?

Prawdopodobnie autorzy Guild Wars poradzili sobie już z oszustwami za pomocą tego moda. Co akurat mnie cieszy. Komunikat dość jednoznacznie pokazuje, że autor "moda" (bo modem to nie jest, lecz cheatem) sprawdzał w swoim kodzie czy jego założenia odnośnie wewnętrznej struktury gry są prawdziwe. Najwyraźniej już nie są.

Nie powiem, że mnie mocno zraniło gdy pewien znajomy koleś, który używał różnistych sposobów na ułatwienie sobie gry został po prostu nieodwołalnie zbanowany przez A-net. A miał gostek 3 kampanie i dodatek oraz 8 mocno "wypasionych" tytułami postaci. Teraz musi znowu wydać te 250 zł na kolejny pakiecik, albo poszukać możliwości oszukiwania w innych grach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 15:18, Olamagato napisał:

> Ściągnąłem sobie texmoda, mape canthy.tpf. Klikam na wielki folder, daje gw.exe.
Potem
> output format JPG. Daje packagemod i klikam run, Pojawia się komunikat SHIT HAPPENED:

> D''OH? Wie ktoś o co chodzi?
Prawdopodobnie autorzy Guild Wars poradzili sobie już z oszustwami za pomocą tego moda.
Co akurat mnie cieszy. Komunikat dość jednoznacznie pokazuje, że autor "moda" (bo modem
to nie jest, lecz cheatem) sprawdzał w swoim kodzie czy jego założenia odnośnie wewnętrznej
struktury gry są prawdziwe. Najwyraźniej już nie są.

Nie powiem, że mnie mocno zraniło gdy pewien znajomy koleś, który używał różnistych sposobów
na ułatwienie sobie gry został po prostu nieodwołalnie zbanowany przez A-net. A miał
gostek 3 kampanie i dodatek oraz 8 mocno "wypasionych" tytułami postaci. Teraz musi znowu
wydać te 250 zł na kolejny pakiecik, albo poszukać możliwości oszukiwania w innych grach.
:)

Mogę się mylić, ale z tego co czytałem wynika, że temod jest legslny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 15:18, Olamagato napisał:

Prawdopodobnie autorzy Guild Wars poradzili sobie już z oszustwami za pomocą tego moda.
Co akurat mnie cieszy. Komunikat dość jednoznacznie pokazuje, że autor "moda" (bo modem
to nie jest, lecz cheatem) sprawdzał w swoim kodzie czy jego założenia odnośnie wewnętrznej
struktury gry są prawdziwe. Najwyraźniej już nie są.


mod to mod, na oficjalnej wiki jest napisane, że ANet nie ma nic przeciwko używaniu programów typu TexMod. warunkiem jest jednak to, że gdy coś się spieprzy (crash gry czy inne tego typu problemy) NIE można się zwrócić do pomocy technicznej, bo modów używa się na własną odpowiedzialność.

RAVvy -> też kilka razy miałem takie komunikaty, sprawdź, czy odpalasz dobry plik (rozszerzenie .tpf) z właściwego folderu.

loytartoreto -> sry, no bonus - Cartographer to jeden z najbardziej denerwujących tytułów w grze, trzeba czasami po trzy razy próbować odkryć jakiś obszar, zanim się uda. widzę, że jeszcze długa droga przed tobą, każdy, nawet najmniejszy kawałeczek będziesz musiał odkryć, 'zapas' w Factions jest naprawdę niewielki - ja się męczyłem srogo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj akurat stara metoda tj. przyklejamy się do ścian wokół nieodkrytego miejsca. Btw potem będzie jeszcze ciekawiej przynajmniej ja tak miałem^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 17:22, Azrathel napisał:

widzę, że jeszcze długa droga przed tobą, każdy,

Mam 98,3%, ale jak patrzę na tą mapę to jakoś nie mogę sobie wyobrazić jak ja zrobię te 1,7% ;P.
Dobra idę dalej się męczyć, fanks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje nerwów. Ja się wstrzymam i zadowolę moim skromnym 60% w Tyrii i 60% Kintaju. Poza tym wolę tytuł za wspieranie Luksonów z rangą 12. Na razie mam 2... Długa droga przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 19:11, Grinczar napisał:

Gratuluje nerwów. Ja się wstrzymam i zadowolę moim skromnym 60% w Tyrii i 60% Kintaju.
Poza tym wolę tytuł za wspieranie Luksonów z rangą 12. Na razie mam 2... Długa droga
przede mną.

Coś mi się wydaje, że moim wrogiem jesteś, skoro luxon z ciebie. W każdym bądź razie mi nawet wystarczyłaby ranga 5. A jeśli na prawdę zamierzasz max rangę nabić, to potwierdzam twoje ostatnie zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 19:46, Varo napisał:

Coś mi się wydaje, że moim wrogiem jesteś, skoro luxon z ciebie. W każdym bądź razie
mi nawet wystarczyłaby ranga 5. A jeśli na prawdę zamierzasz max rangę nabić, to potwierdzam
twoje ostatnie zdanie :)

Tylko szkoda, że w mojej gildii dwóch graczy jest aktywnych, a ja dziennie na nią wpłacam 10-20k uznania. Co z tego, jak na drugi dzień tego nie ma... Ale z drugiej strony jakoś nie potrafię odejść od niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 20:26, Grinczar napisał:

Tylko szkoda, że w mojej gildii dwóch graczy jest aktywnych, a ja dziennie na nią wpłacam
10-20k uznania. Co z tego, jak na drugi dzień tego nie ma... Ale z drugiej strony jakoś
nie potrafię odejść od niej.

Więc powiedz przywódcy, żeby założył mnóstwo sojuszy. W mojej gildii było to samo, aż w końcu posypały się sojusze i mamy teraz prawie 3 mln uznania, a mieliśmy co najwięcej 100k. Tobie radzę to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 18:05, loytartoreto napisał:

Dobra idę dalej się męczyć, fanks.


Powiedział korzystajac z texmoda. ;D
Cantha jest najłatwiejsza, nawet nie trzeba łazić po ścianach. Jeśli nawet z texmodem masz w niej problem to nie bierz się za inne kontynenty nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 16:08, pR0own3R napisał:

Ta gra jest nawet fajna ale ja nie grywam w MMORPG bo lubie wychodzic z domu:)

To skad wiesz że jest fajna? I druga sprawa: Jak lubisz wychodzić z domu to wychodź, nie wchodź na fora i nie psuj innym humoru :)
A pozatym Budo ma racje, w tą grę nie trzeba no-lifić (no-lifować?) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 16:08, pR0own3R napisał:

Ta gra jest nawet fajna ale ja nie grywam w MMORPG bo lubie wychodzic z domu:)


gw spokojnie na to pozwala ;]
były miesiące, gdzie grałem niemal bez przerwy, ale teraz mam czas na wszystko, gw godzinka dziennie, a czasem nawet nie i jest gitara ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować