Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2008 o 17:56, Yaquza napisał:

Wie ktoś jak dojść na te wyspy dzie sie zmienia zbroje bohaterom???


nie, ale wiem jak korzystać ze słownika ortograficznego :)

sprecyzuj pytanie, bo nie wiem, o co chodzi.
ewentualnie możesz też wstawić więcej znaków zapytania, ale wątpię, czy to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 17:24, RAVvy napisał:

Wziąłem questa, by dostać się z Kaineng do LA, potem od skill trainera jakiś cholernie
długi quest, polegający na przejściu chyba z 4 instantów i zabiciu jakieś typka, odebrałem
nagrodę w LA i teraz nie wiem co mam robić, podpowie ktoś :)?


Jak rozumiem chcesz dalej robić fabułę propha tak? W takim razie zasuwaj na daleki wschód aż do spalonego Ascalonu i zacznij od zera, albo możesz rzucić się z nurtem i z LA dojść do misji Gates of Kryta i cisnąć od tego momentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 17:24, RAVvy napisał:

Wziąłem questa, by dostać się z Kaineng do LA, potem od skill trainera jakiś cholernie
długi quest, polegający na przejściu chyba z 4 instantów i zabiciu jakieś typka, odebrałem
nagrodę w LA i teraz nie wiem co mam robić, podpowie ktoś :)?


To był quest poboczny, nie główny (też się kiedyś tak nabrałem). Zadanie, które musisz wziąść to: http://wiki.guildwars.com/wiki/Report_to_the_White_Mantle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 19:51, Wiksac17 napisał:

To był quest poboczny, nie główny (też się kiedyś tak nabrałem). Zadanie, które musisz
wziąść to: http://wiki.guildwars.com/wiki/Report_to_the_White_Mantle .


Sry, baardzo przepraszam Walgierza, zapomniałem zmienić podpis. Jeżeli jesteś w dobrym humorze, proszę o wykropkowanie...

EDIT: Jeez, tak się przestraszyłęm widma bolesnych konsekwencji, że przepraszając, tu też zapomniałem. To nie bezczelność - po prostu czysta nieuwaga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 18:51, Budo napisał:

> /.../

Aha, to chyba czeka mnie dłuuuga droga. Ale jakoś pocisne. Dzięki za radę.
BTW: Dzisiaj pierwszy raz miałem iść na UW, ze specjalnym buildem. Naoglądałem się filmików, jak gdzie dojść, czego i kiedy używać, lecz żeby mieć wprawę w używaniu tych skilli wyszedłem sobie z Kaineng, a tam patrze czeka na mnie M.O.X. Zupełnie zapomniałem, że jak kupiłem już wszystkie podstawki(Propa kupiłem w środę), to mogę mieć tego bohatera^^. Dawno nie miałem takiej niespodzianki.
Aha, jakby, ktoś chciał znać build to OwZUo4l5l/OAAekOrdiLQG3shBA oraz to http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:A/E_UW_Chaos_Planes_Farmer + to http://www.youtube.com/watch?v=8i-wgUBQZbA
PS:Przez miesiąc, jak gram tym sinem, zawsze pasożytowałem na kumplach z gildii, robiących hfff, a tu się nagle okazało(w dobrym czasie), że wcale nie muszę mieć bohaterów z kombinacją klasa A/R i R/A, także mogę się pochwalić, że nauczyłem się robić hfff(i to bez tego specjalnego moda, bo texmod al mi nie działa :P).
EDIT: O i jeszcze jedna osoba zdecydowała się mi pomóc-dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh. Event się kończy w zasadzie, przynajmniej dla mnie. Ciekaw jestem, co AN za tydzień wymyśli, aczkolwiek...
Oni umieją sprawić, że poprzez takie a nie inne zagranie wszyscy rzucą to, co mieli i zaczną robić to, czego wcześniej nie ruszali na poważnie - ciekawy sposób na przedłużenie rozrywki. Ja, chciałem robić dalej Factions/GWEN , a cały weekend wbijałem punkty factions... Nie ma co, takie weekendowe eventy (na taką skalę) to z ich strony bardzo dobre posunięcie :)

Pozdrawiam.
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja w sumie za dużo nie ugrałem, ale kilka razy się oddało uznanie do biurokraty, ze 6 może :)
No i zakombinowałem fajny build na młot dla warriora, wreszcie coś co dobrze działa i przeważnie nie pozwala wstać z gleby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie farmiłem, bo jak wszedłem z Kaineng i przetestowałem ten build bez glyph of switness(nie mam gwen''a :/) to ten build jest bezużyteczny-sf za szybko się konczy. Sta moje pytanie: ma ktoś jakiś build na uw dla asssa/byle co bez skilli z gwena?
PS: Itemki na halloween, to je lepiej zbierać wszystkie po trochu, czy też skupić się na jednych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 20:16, RAVvy napisał:

PS: Itemki na halloween, to je lepiej zbierać wszystkie po trochu, czy też skupić się na jednych?


To znaczy? Możesz zbierać wszystkie i sprzedawać. Ale jak chcesz nabijać jeden tytuł to zbieraj np. alkohol a słodycze i całą resztę wymieniaj na alkohol. Lub odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 07:41, HumanGhost napisał:

> PS: Itemki na halloween, to je lepiej zbierać wszystkie po trochu, czy też skupić
się na jednych?

To znaczy? Możesz zbierać wszystkie i sprzedawać. Ale jak chcesz nabijać jeden tytuł
to zbieraj np. alkohol a słodycze i całą resztę wymieniaj na alkohol. Lub odwrotnie.

Źle sformułowałem pytanie. Chodziło mi np. o Charr Carvings, glowing hearts itp. Czy lepiej zbierać wszystkiego po trochu, czy skupić się na jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 10:43, kacper422 napisał:

Dzięki. Pozdrawiam, Ciepło!

Roszerzę troche odpowiedź nieszczescia. Otóż na tej stronie masz buildy na każdą okazję, dla każdej profesji, więc jak potrzeba buildu to tam znajdziesz go na pewno. A jak nie wiesz czym można zamienić umiejętność ktrej nie masz to klikasz na nią i na nowej stronie masz wypis. Zmiejszy to troche liczbę pytań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Farmienie kilku rodzajów dropów nie ma większego sensu, bo nagrody są identyczne np. za serca i za emblematy, ale potrzebne są różne ich ilości, więc lepiej skupić na jednym wartościowszym i zebrać tego sporą ilość ;)

http://guildwars.wikia.com/wiki/Halloween_2007

Paragraf Collectors powinien rozjaśnić sprawę.
EDIT->Tia, to jest lista z tamtego roku, ale nie sądzę, by się zmieniła (znacząco).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Otóż czy wejdzie mi gra Guild Wars na mój sprzęt: Intel Pentium 4 1.7 ; 256 RAM ;
GeForce 2 MX 400/ 400 z 64 MB? Na niektórych stronach pisze że ruszy a na niektórych że nie więc sam nie wiem co mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ruszyć to ruszy, ale komfortu w grze nie będzie... grałem na podobnym sprzęcie i na minimalnych ustawieniach szło, ale przygotuj się na długie czasy wczytywania i inne niedogodności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować