Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2008 o 21:55, SaraterWarrior napisał:

Znowu walczyłem 3 razy i same nooby grały. Lecą na pałe healerzy i mesmerzy podają na 1 tytanie i zostaje sam :/

Ciekawe jak się tam w ogóle dostali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Powiem Ci, że dużo z MOX''em nie grałem, ale zapodałem mu build, którego sam używam na ab i dawał sobie z nim radę. Wydaje mi się, że dobrze umie korzystać z enchantów, np Mystic Regeneration, Mystic Vigor, Faithfull Intervention (rzuca na siebie przed bitwą i stara się mieć na sobie), Vital Boon. Do tego kilka ataków i koniecznie Conviction- hero będzie trzymał na sobie cały czas, co da mu +24 armora i mamy ładnego tanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że głupie mam pytanie, ale - Czy Eye of the north wymaga jakiejś poprzedniej części guild wars czy jest takie samo jak każda część ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 20:14, Varo napisał:

Wiem, że głupie mam pytanie, ale - Czy Eye of the north wymaga jakiejś poprzedniej części
guild wars czy jest takie samo jak każda część ?


Ech, tak ciężko jest przeczytać przypięty post i linki w nim zawarte...?
Tak, EotN wymaga jednej, dowolnej kampanii. Nie tworzy się te żpostaci bezpośrednio do EotN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 10:32, Budo napisał:


Kupuję nowy armor dla woja i nie wiem, który wziąć... Elite Suxon, czy Ancient... normalnie
mam dylemat :/


IMO to żaden ;P Są do tyłeczka :P Ale gdybyś juz bardzo chciał, to weź Elite Suxon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


cholera, no wiem, że w Ancient wygląda się jak niedorobiony faraon, ale przynajmniej armor jest oryginalny i rzadko spotykany :P
No i byłby dużo tańszy niż żółwi... sam nie wiem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO ancient można fajnie połączyć z łapkami Destroyer (zbroja nie wychodzi na ramię), do tego jakieś nakrycie głowy zamiast tego obleśnego hełmu (blindfold jest jak znalazł) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś widziałem(chyba w tym temacie) że ktoś połączył elite luxon i dread mask całość pomalował na zielono i mu wyszła upiorna żaba więc może taki zestaw cie zadowoli^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zbieram na elite kurz sprzedając zkeye :D. Wyszło mi, że po 28 dniach będę mieć kasę na zbroję+składaniki+black dyes. A może ktoś wie gdzie mogę farmić forsę w prop, fc, nf? Nie mam skili z gwena, więc uw odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

elite kurzick na czarno to największe nieporozumienie jakie może być (prawie jak czarny norn dla warka), wygląda obrzydliwie. polecam kombinację żółty + pomarańczowy, dostajemy piękny, złoty kolor za... 2k? IMO lepiej sprawdzić najpierw tańsze kolory, niż wywalać kasę na czarne farby, które sprawią, że zbroja będzie brzydka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No właśnie hełm to główna zaleta tego armoru! xD
Mam już stone gauntlets, powinny ładnie z ancient się prezentować razem... to będzie armor do młotów.

elite luxon i dread mask..? hmmmm no nie wiem jeszcze jak to rozwiążę, ale wrzuce screeny finalnego efektu xD

Azrathe---> dokładnie z tymi kolorami... tak samo jak elite luxon warkowy na czarno.... wygląda jak fioletowy, tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 11:09, Budo napisał:


cholera, no wiem, że w Ancient wygląda się jak niedorobiony faraon, ale przynajmniej
armor jest oryginalny i rzadko spotykany :P
No i byłby dużo tańszy niż żółwi... sam nie wiem xD


Najlepiej kup Silver Eagle armor ^^
Ale z wyżej podanych propozycji doradzałbym ci zestaw Azrathela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.10.2008 o 11:19, Budo napisał:

elite luxon i dread mask..? hmmmm no nie wiem jeszcze jak to rozwiążę, ale wrzuce screeny
finalnego efektu xD


z ciekawych połączeń to pamiętam jeszcze Asuran dla necro połączony z dread mask, wszystko pomalowane na biało. wyglądało oszałamiająco, aż miałem ochotę zrobić sobie necro tylko dla tego połączenia ;] ot, ciekawostka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak bym miał wybierać spośród tych dwóch, to wybrałbym jednak Elite Luxon.
Mimo to jestem zwolennikiem klasycznego stylu, więc dla mnie istnieje tylko Elite Kurzick silver dyed.
Nie przeszkadza mi zupełnie to, że wiele osób w tym biega - dla mnie to jest najładniejszy armor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

primeval ma połowa warów, druga połowa ma kurzick :/

Już wybrałem, jak widać wszystkim na złość xD
Ancient na czarno- myślałem, że będzie lepiej wyglądać, chyba przemaluję na biało...

a w obsi cały czas nie biegam, zależnie od broni, bo dla każdej mam inny armor...

20081018121830

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 12:19, Budo napisał:

Już wybrałem, jak widać wszystkim na złość xD

Imo Elite Luxon jest ładniejszy (dlatego go mam ;p). Ancient mi się nigdy nie podobał, ale co kto lubi.

Dnia 18.10.2008 o 12:19, Budo napisał:

zależnie od broni, bo dla każdej mam inny armor...

Widzę, że ty kasy nie masz na co wydawać. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować