Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 19.10.2008 o 09:13, trutututu napisał:

A no to może inaczej sie zapytam. Która profesja jest najlepsza do wykonywania fabuły
(najlepiej NF)?


Każda- derwisz i patron mają w nf najwięcej skilli, za to nie mają ich w poprzednich kampaniach. Mesmer jest nieco skrzywdzony, jeśli chodzi o skille, ale i tak da się grać. Ogólnie- lubisz warka, to bierz warka, nie ma problemu.

Budep---> stary, myślałem, że tego już w przedskzolu uczą..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 00:32, ony Dzekson napisał:

zabójca (assasin)- generalnie z samymi sztyletami nie jest groźny. jego ataki opierają
się na combo czyli kombinacjach skilli które następując po sobie potrafią szybko wyeliminować
wroga.

Troche mi to nie pasi, bo zeby zrobic prawdziwe askowe combo trzeba do tego sztyletow. ;P

Dnia 19.10.2008 o 00:32, ony Dzekson napisał:

Zwykle wygląda to tak, że po udanej kombinacji ciosów assasin cofa się i czeka
na ponowne załadowanie skilli i energii.

Oj, polemizowalbym, szczegolnie, ze gram teraz na Moebiusie + Death Blossom, ktorymi to skillami mozna ciagle spamowac. A ene nie brakuje, uwierz mi. Majac Critical Strikes na poziomie 13 punktow, a do tego Critical Eye w buildzie oraz obowiazkowo sztylety z zealousem, energi wraca czesto wiecej niz koszt samego skilla. ;]

Dnia 19.10.2008 o 00:32, ony Dzekson napisał:

Potrafi on błyskawicznie teleportować się do
wrogów (shadow step) [frontline]

Ta, Critical Agillity, Critical Defence, Critical Eye i jazda z Shadow Stepem. :D

Wojman, wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 10:10, gothicsheep napisał:

Troche mi to nie pasi, bo zeby zrobic prawdziwe askowe combo trzeba do tego sztyletow.
;P


No tak, ale jemu chodziło o obrażenia gołymi sztyletami, bez skilli... woja to po 1-2 klepiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/...ciach.../

OMG! Ty chyba liczyć nie potrafisz... 1000 x 1000 =1.000.000, wiesz jak to sie liczy? piszesz 1 i dodajesz te zera...
Ale dobra to nie temat o matematyce.

Budo
- dobra chyba jednak powrócę do woja, tzn. zrobiłem sobie jakiegoś i jest na 6 lvlu i teraz pytanie do Ciebie. Zrobić z niego tanka który będzie miał bardzo dużo życia i praktycznie same runy obronne, czy robić takiego który atakuje, baaardzo dużo, ale ma mało życia? A i z jaką bronią chodzić (ja najbardziej lubię miecze)? Ale głównie wojów widzę z toporkami, to już sam nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ciebie ale mnie nie kręcą gry w których lvl i itemy robi wszystko za ciebie. "mam 350 lvl i aksa +20 i cie jade noobie" Nie wiesz nic o tej grze, piszesz, że to typowa klikanina 1,2,3. Składając build pewnie brałbyś te z największym dmg no i sobie klikał tak jak to opisałeś. Bardzooo daleko byś zaszedł. Szczególnie na PvP. A na PvP od razu postać ma 20lvl. Dla ciebie to skandal, 20 lvl to koniec gry, bo masz maksymalny poziom i to bez grania.

Graj w tibię, tam chyba nie ma limitu leveli a więc zaspokoi twoje żądania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 10:48, trutututu napisał:

Budo - dobra chyba jednak powrócę do woja, tzn. zrobiłem sobie jakiegoś i jest na
6 lvlu i teraz pytanie do Ciebie. Zrobić z niego tanka który będzie miał bardzo dużo
życia i praktycznie same runy obronne, czy robić takiego który atakuje, baaardzo dużo,
ale ma mało życia? A i z jaką bronią chodzić (ja najbardziej lubię miecze)? Ale głównie
wojów widzę z toporkami, to już sam nie wiem.


Większość warków biega z mieczami.
Moja rada - ani tank (marnotrawstwo potencjału), ani 55hp warek (;P).
Tank (taki naprawdę od trzymania na sobie masy mobów) przydaje się tylko sporadycznie, i to pod koniec fabuły każdej kampanii, ewentualnie w niektórych HM misjach/vańkach.
Ja gram warkiem z runką superior na hełmie (-75hp), superior absorption na klacie, vigorem na biodrach, minor siłą na rękach, minor taktyką na nogach. Jako insygnia mam 4x Sentinel''s i Stonefist na rękach.
Bonusy do HP idą z broni i tarczy (+60).
Pewnie, że da się to lepiej złożyć, ale nie bardzej uniwersalnie. Przeszedłem tym warkiem wszystkie kampanie, zrobiłem Legendary Vanquishera, więc najgorszy nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 11:10, KrzychoCJ napisał:

Nie wiem jak ciebie ale mnie nie kręcą gry w których lvl i itemy robi wszystko za ciebie.


Daj sobie spokój. Po co komentować wypowiedź kogoś, kto mówi o czymś, o czym pojęcia bladego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jakiego fajnego buga właśnie miałem. Przez bramę w Sunspear Great Hall widać było krajobraz Kourny a nie Istan. I to z obu stron. Wyglądało jak namalowany obraz . :-)

20081019115402

20081019115429

20081019115445

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jak będziesz kupował pierwszy max armor to się zastanowisz nad kompozycją. Ja polecam coś takiego:
- hełm na siłę,
- runka major dla broni, której używasz (majory są tanie i nie zabierają dużo życia, w razie czego możesz bez tracenia forsy przerobić armor z miecza na topór, czy młot),
- runka minor na siłę,
- runka superior absorption,
- superior vigor,
- runka vitae,
- insygnia sentinel (mus).

Ja w swoim woju olewam taktykę zupełnie, uważam, że to niepotrzebny atrybut dla standardowego pve, jak i pvp woja. ale jak koniecznie chcesz mieć, to wrzuc minor taktykę zamiast vitae i gra muzyka.

bronie- sundering, 15^50, fortitude
tarcza- -5(20%), fortitude

I masz ładny sprzęt dla woja :)

ps. koszt niektórych rzeczy jest dość wysoki, np sentinele teraz stoją po 2,2k za sztukę, a potrzeba 5... to samo sup vigor. Ale warto, nawet jak nie stać Cię na starcie na cały sprzęcior, to dokupuj w miarę gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojman, wiem że to nie miejsce na rozstrzyganie takich konfliktów, ale śmiać mi się chce jak zobaczyłem tego bana od Ciebie na koncie ony Dzekson. Po pierwsze ani na tym nie dostałem choćby degrada a na tamtym nie trollowałem. Na tym forum bywam rzadko, rzadziej niż kiedyś - prawie w ogóle. Nie interesują mnie tutejsze spory ani cokolwiek. Założyłem sobie nowe konto, z tego korzystać nie zamierzałem. Jednak w tym przypadku muszę.

W każdym bądź razie, dalej rozdawaj sobie bany na prawo i lewo wszystkim wg swojego widzimisię, bez konkretnej przyczyny.

HumanGhost
To ja znam ciekawszą rzecz, nie bug ale w sumie miłą :) w jednej z lokacji w NFie - crystal overlook w desolacji, można zobaczyć pewien posąg który znajduje się w prophie. Mając obie kampanie można się stamtąd przetransportować właśnie do propha. Szkoda że to tylko taki myk, bo powinni już dawno dać możliwość swobodnego przemieszczania się między kampaniami a nie za każdym razem łazić do stolic. Jednak AN w wielu sprawach ma nas głęboko w poważaniu :P

EDIT
Co do Wojmana, mam nadzieje że to tylko jakiś nieśmieszny żart moderatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po (bardzo) długiej przerwie ponownie włączyłem GW. Otwieram ekwipunek i ku mojemu zdziwieniu pojawił się tam prezent. Zupełnie zapomniałem, że minął rok odkąd założyłem konto w GW. Otwieram prezent, a tu... Jungle Troll. No po prostu zajefajnie, nie mogłem trafić lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:)
standard, na moim ukochanym, odpicowanych wareczku miałem Temple Guardiana, a na elku, którego wyzywałem od łamag i oferm... Bone Dragona :P

Wojman -> gl & hf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 14:06, Budo napisał:

Ja też miałem trolla, ale dawno temu. A poza tym nie martw się, otwierałem już z 5 czy
6 prezentów, same białe :P


Coś mi się zdaje, że następny prezent otworzę w GW2. Na Nightfallu minie mi już rok, a jeszcze nie przeszedłem kampanii. Znalezienie party nawet na angielskich dystyktach nie jest łatwe, a wszystkie moje gildie były... no cóż, powiedzmy, że nie zbyt były pomocne. Przez to nie mam zbytniej motywacji do gry w GW, tak jak powiedzmy Ty. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

U mnie na odwrót, opuściłem gildię i teraz dopiero mam motywację- zabrałem się z powrotem za ab, klepię protectora, skill huntera, kończę questy i ogólnie krzątam się xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech a ja mam pytanie: Skąd wziąć tą zbroję Ancient (ta faraona)? Oby nie stamtąd skąd myślę... Bo już nie wiem jaką kupić, a to latanie w zwykłej zbroi Sun Spearsów już mi sie znudziło.

rick - no idź na Amerykański tak jak Ci HumanGhost radzi. Ja też zawsze chodze na amerykańskie i nie zdarzyło mi się, aby ktoś nie chciał do party.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 17:41, trutututu napisał:

Ech a ja mam pytanie: Skąd wziąć tą zbroję Ancient (ta faraona)? Oby nie stamtąd skąd
myślę... Bo już nie wiem jaką kupić, a to latanie w zwykłej zbroi Sun Spearsów już mi
sie znudziło.

Ancient armor znajduje się w Bone Palace w the Desolation.

Dnia 19.10.2008 o 17:41, trutututu napisał:

rick - no idź na Amerykański tak jak Ci HumanGhost radzi. Ja też zawsze chodze na amerykańskie
i nie zdarzyło mi się, aby ktoś nie chciał do party.

Z amerykanami różnie bywa i ich pomoc jest dla mnie ostatecznością. Prędzej zgłosiłbym się do Niemiaszków, bo z nimi zawsze udawało mi się misję zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 17:43, Earthshaker napisał:

Prędzej zgłosiłbym się do Niemiaszków, bo z nimi zawsze udawało mi się misję zrobić.


Można i tak. Aczkolwiek kiedy robiłem misje z Niemcami to żaden nie pisał po angielsku. Nie wiem, nie potrafią czy jak? ;]
Natomiast odradzam Francuzów. Nie zamierzam generalizować, ale na "ileśtam" prób zrobienia czegokolwiek z ta nacją żadna nie skończyła się pozytywnie. Jak nie leaverzy to leacherzy, jak nie nooby to monki aggrujące wszystko w okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować