Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2008 o 12:55, kamil E napisał:

True, true xP Nie wiecie jak mona dostać się w to miejsce, gdzie można wymienić te talizmany? Bo kolejny raz przechodzic misji mi się nie chce ;/


Innej możłiwości jak przejście misji nie ma. Zresztą itemki endgame''owe z Prophecies są według mnie jednymi z najbrzydszych. Sam żałuję, że wymieniłem talizman na tarczę dla Paragona zamiast sprzedać. Teraz leży w storage i zajmuje miejsce, bo wstyd z takim paskudztwem iśc do ludzi. ;]
Jeśłi nie zależy Ci na czyms konkretnym to lepiej sprzedać talizman i kupić sobie coś fajniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy przynajmniej wzięliście ten talizman. Ja nie wziąłem ani talizmanu z Propha, ani z Nightfalla, a przechodzić misji tak mi się nie chce...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 15:47, rick90 napisał:

Wy przynajmniej wzięliście ten talizman. Ja nie wziąłem ani talizmanu z Propha, ani z Nightfalla, a przechodzić misji tak mi się nie chce...;/


W przypadku Nightfalla to chyba zaden problem. 15 minut roboty i masz misje z głowy. To chyba najprostsza ostatnia misja ze wszystkich. Dlatego też endgame''owe itemki z N nie są zbyt drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrej polskiej gildii, mam wszystkie kampanie, pvp praktycznie nie gram prócz JQ do wbijania fame i elite zaishen. Nick w grz: Thunder Derwish, ale prosiłbym o pisanie wpierw na forum bo GW nie siedzę często. Piszę w tym temacie, bo w temacie o gildiach mało kto się pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 16:22, MasterHeroes napisał:

Szukam dobrej polskiej gildii, mam wszystkie kampanie, pvp praktycznie nie gram prócz
JQ do wbijania fame i elite zaishen. Nick w grz: Thunder Derwish, ale prosiłbym o pisanie
wpierw na forum bo GW nie siedzę często. Piszę w tym temacie, bo w temacie o gildiach
mało kto się pokazuje.


http://gw.secondorder.org/
Polecam i zapraszam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jak kto woli, mi się endgame itemy z propha podobają i mimo, że mam storage pełen różnych rzadkich broni o często z nimi ganiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 16:55, Budo napisał:

Jak kto woli, mi się endgame itemy z propha podobają i mimo, że mam storage pełen różnych rzadkich broni o często z nimi ganiam.


Według mnie sa paskudne. Tarcze to szczyt bezguścia. Kanciaste i zwaliste. Zrobione bez pomysłu na odczep, tylko po to żeby wyrównac dysproporcje w końcówkach rozdziałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 17:38, HumanGhost napisał:

Według mnie sa paskudne. Tarcze to szczyt bezguścia. Kanciaste i zwaliste. Zrobione bez
pomysłu na odczep, tylko po to żeby wyrównac dysproporcje w końcówkach rozdziałów.


Zgadzam się z przedmówcą. Podoba mi się właściwie tylko topór, a poza tym nic. Mogli się bardziej postarac, spodziewałem się czegoś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 18:54, zajacisko napisał:

A jak z końcowymi itemkami: różdżki i kostury?


A jakbyś tak sprecyzował pytanie? Co "jak"? Z której końcówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy.
Stworzyłem sobie drugą postać. Zwykłego muła który to ma trzymać śmieci co to się nie mieszczą w inwentarzu głównej postaci. I tu mam problem bo nie wiem jak/nie mogę przekazać przedmiotów:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 20:27, zajacisko napisał:

> A jakbyś tak sprecyzował pytanie? Co "jak"? Z której końcówki?
Tzn. Wygląd, bonusy, wymagania.

Proszę (wiki.guildwars.com)
Proph http://wiki.guildwars.com/wiki/Deldrimor_Talisman
Facu http://wiki.guildwars.com/wiki/Amulet_of_the_Mists
NF http://wiki.guildwars.com/wiki/Book_of_Secrets
EotN http://wiki.guildwars.com/wiki/Droknar%27s_Key
P.S Musisz klikac w ten spis Artisans, Adepts, Chests, odnopśnie NF jest od razu podane.

@Quire
Wykup dostęp tą postacią do skrzynki Xunlai i wrzuć tam. Skrzynka jest na konto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwyczajnie poprzez Xunlai Chest.

@ Edit: dobra nie widziałem całego postu Bjutiego, sorry za tego niepotrzebnego w sumie posta. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Quire Jeżeli jesteś w pre-Searing, to żeby mieć dostęp do skrzynki Xunlai, musisz go opuścić. Jeżeli na razie nie chcesz tego robić musisz skorzystać z pomocy zaufanej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie: kupił ktoś BMP w RPGshop.com.pl ? bo koledze po tym jak kupił tam BMP włamano sie na konto i do dzisija mimo listu do ANET nie odzyskał konta, czy to możliwe że to prezz RPGshop.com.pl ? słyszeliscie o podobnych sytuacjach ? i jeszcze jedno:

chciałby ktoś sie ze mną zamienić ? chce zamienić 110 ecto na 110 z keyow albo spredac po 5k/ea, jacys chetni ? jak tak to gg na GS, na gg podam moj IDG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 21:10, The Assassin napisał:

a ja mam pytanie: kupił ktoś BMP w RPGshop.com.pl ?

Ja kupowałem i konto trzyma się znakomicie. Kolega widocznie musiał jakiś błąd popelnić. Z tego co mi wiadomo parę osób kupowało przez ten serwis i o kradzieżach nie slyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 21:13, wip_01 napisał:

> a ja mam pytanie: kupił ktoś BMP w RPGshop.com.pl ?
Ja kupowałem i konto trzyma się znakomicie. Kolega widocznie musiał jakiś błąd popelnić.
Z tego co mi wiadomo parę osób kupowało przez ten serwis i o kradzieżach nie slyszałem.


ok, dzieki, czyli kolega nie popelnil zadnego bledu tylko miał pecha:( ale mam nadzieiej ze niedlugo sie pojawi w grze na swoim koncie, a ja moge juz mam nadzieje bezpiecznie kupić BMP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować