Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2009 o 08:51, HumanGhost napisał:

Zależy ile masz na tym koncie dodanych kluczy z róznych rozdziałów. Dodatkowy rozdział
to dwa sloty na postać. Zresztą i tak można wykupić wiecej. Spokojnie stworzysz wszystkie
interesujące cię profesje.



Załóżmy że mam na koncie jeden klucz aktywujący ile wtedy będę mógł mieć postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po długiej przerwie wracam do Warsów i mam zapytanie - czy sens ma granie po polsku? Czy coś stracę grając w języku ojczystym, czy może tłumaczenie jest wybitne i wszystko bedzie gites?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 10:21, Kradziej napisał:

Po długiej przerwie wracam do Warsów i mam zapytanie - czy sens ma granie po polsku?
Czy coś stracę grając w języku ojczystym, czy może tłumaczenie jest wybitne i wszystko
bedzie gites?

Radzę grać po angielsku-zawsze coś z tej gry do głowy wpadnie i zaszpanujesz w szkole, różnego typu fora tematyczne też podają nazwy po angielsku, a więc będziesz ustawiony "na starcie", no i zawsze, jak czegoś nie będziesz wiedzieć/rozumieć, to wciśniesz prawy ctrl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 10:33, RAVvy napisał:

> Po długiej przerwie wracam do Warsów i mam zapytanie - czy sens ma granie po polsku?

> Czy coś stracę grając w języku ojczystym, czy może tłumaczenie jest wybitne i wszystko

> bedzie gites?
Radzę grać po angielsku-zawsze coś z tej gry do głowy wpadnie i zaszpanujesz w szkole,
różnego typu fora tematyczne też podają nazwy po angielsku, a więc będziesz ustawiony
"na starcie", no i zawsze, jak czegoś nie będziesz wiedzieć/rozumieć, to wciśniesz prawy
ctrl.


Chyba że zna się angielski, nawet podstawowo :). Ja próbowałem gry po angielsku, nie wiem, jakoś bardziej mnie ciągnie polska wersja, a skille i tak kojarzę z angielskiego, tak samo jak inskrypcje, mody, runy, itepe... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 10:21, Kradziej napisał:

Po długiej przerwie wracam do Warsów i mam zapytanie - czy sens ma granie po polsku?
Czy coś stracę grając w języku ojczystym, czy może tłumaczenie jest wybitne i wszystko
bedzie gites?


Łatwiej ogarniesz grę pykając po angielsku- jeśli tylko Twój angielski Ci na to pozwala graj w oryginalnej wersji. Polskie tłumaczenie jest w miarę, chociaż rażą niekonsekwencje i błędy oraz czasem śmieszne tłumaczenia. Granie po angielsku ułatwi Ci też np handel, będziesz wiedział o czym oni na trade chacie gadają ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 11:58, Budo napisał:

Polskie tłumaczenie jest w miarę, chociaż rażą niekonsekwencje
i błędy oraz czasem śmieszne tłumaczenia


Prawda - wczoraj w quest logu wynikało, że jakaś postać jest meżczyzną, a w rzeczywistości była to kubieta :)
Dzięki ludzie - będe w takim razie grał po angielsku (wspomnę o tym, że jakoś MMO in PL do mnie nie przemawia ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.01.2009 o 13:00, Kradziej napisał:

Dzięki ludzie - będe w takim razie grał po angielsku (wspomnę o tym, że jakoś MMO in
PL do mnie nie przemawia ;))


Aargh! GW to nie MMO...

BTW Ja też ci radzę grać w wersji angielskiej, bo w większości lepszych gildii wymagają angielskich nazw, no i też dlatego, dlaczego Budo powiedział, że nie będziesz wiedział o co chodzi na trejd czacie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 14:06, trutututu napisał:

Aargh! GW to nie MMO...

Wpierw zapoznaj sie z owym skrotem i dowiedz sie co on dokladnie znaczy. Olomagato w topicu czy GW to pelnoprawne MMO wszystko lopatologicznie wylozyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 15:36, Master J napisał:

Ile plus minus w propie można wyjść za mapkę?


nie rozumiem pytania O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 15:36, Master J napisał:

Ile plus minus w propie można wyjść za mapkę?

Też nie do końca rozumiem pytania, ale chodzi ci o mini-mapkę którą się otwiera przez kliknięcie "u", o kompas, który standardowo masz w prawym górnym rogu, czy też o dużą mapę Tyrii ? I o co chodzi z tym plusem i minusem ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 14:06, trutututu napisał:

Aargh! GW to nie MMO...


A niby co? Massive Singleplayer Online? Wkurza mnie, że ludzie się czepiają takich bzdur. ANet sobie wymyśliła CORPG i teraz sobie pewnie plują w brodę za ten debilizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o robienie carto i przewidywaną nadwyżkę do 100% odkrytej mapy. Tak jak np w fac możemy mieć około (plus minus ^^) 102,5% dzięki bugowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy przenosząc się po przejściu Fac do Propa traci się możliwość wykonywania części początkowych questów.
Jak wiadomo po eksporcie Propa zaczyna się w Lwich Wrotach. Co i zadaniami z Askalonu na ten przykład.
Pytam bo po powrocie do Askalonu nie widzę żadnych wykrzykników nad głowami NPCów a wędrując i farmiąc eventowe itemki znalazłem takie dziwne rzeczy jak "Złamany Flet Gwen - Gwen''s Broken Flute " czy " Znak Aidana - Mark of Aidan ". Gniją w plecaki i tylko miejsce zajmują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w Proph jest na tyle dużo nadwyżki, by bez problemu wycisnąć 100% Carto (jakieś 3%, może nawet więcej - trza by przeglądnąć wiki). zapewniam, że o wiele gorzej jest w Factions i NF :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah a faca i nf mam za sobą ^^ Mimo wszystko wolałem tamte kontynenty do carto bo tutaj niekiedy trzeba robić całą misje dla głupiego skrawka. No cóż taki urok carto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 17:37, Master J napisał:

Hah a faca i nf mam za sobą ^^ Mimo wszystko wolałem tamte kontynenty do carto bo tutaj
niekiedy trzeba robić całą misje dla głupiego skrawka. No cóż taki urok carto ;)

Więc robi carto... więc ja mam takie pytanie do Ciebie/reszty, czy opłaca się używać jakiś programów do wypełnienai całej mapy, bo osobiście mam 89,9% mapki, i już teraz nie wiem gdzie biegać żeby ją odkryć ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.01.2009 o 17:27, Quire napisał:

Jak wiadomo po eksporcie Propa zaczyna się w Lwich Wrotach. Co i zadaniami z Askalonu
na ten przykład.

nic, nie możesz ich wykonywać,

Dnia 04.01.2009 o 17:27, Quire napisał:

Pytam bo po powrocie do Askalonu nie widzę żadnych wykrzykników nad głowami NPCów a wędrując
i farmiąc eventowe itemki znalazłem takie dziwne rzeczy jak "Złamany Flet Gwen - Gwen''s
Broken Flute " czy " Znak Aidana - Mark of Aidan ". Gniją w plecaki i tylko miejsce zajmują.

wywalaj, do niczego Ci się nie przydadzą.


Yanek12 -> texmod + Cartography Made Easy. tak, to jest bezpieczne. tak, to jest legalne. tak, można to ściągnąć. szukaj informacji na oficjalnej wiki:
http://wiki.guildwars.com/wiki/Main_Page

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować