Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Ja też wszystkim dziękuję za odpowiedzi. W sumie to swieżak całkowity nie jestem, w polsce zaliczyłem całego nightfalla i przed wyjazdem za granicę oddałem konto koledze ( ironia, gdyż teraz tylko nightfalla nie umiałem zdobyć) Zainstalowałem już klienta z Eye of the North ( jak kolega walgierz trafnie zauważył, najświeższy klient i tylko parę mega dociągało, w sumie logiczne, jednak zmyliło mnie to, że dodatek wymagał którejś części, wywnioskowałem przez to, że nie ma tam klienta tylko jakiś update lokacji)
Jeszcze jedne pytanko mam. Kiedyś miałem adres stronki gdzie tak ładnie jak na guildwiki była wycena ( często aktualizowana) wszystkich bardziej znaczących itemków ( greeny, goldy itd.) można było z stamtąd szybko znaleźć prawie każdy item , ew kilka osób go sprzedających i dowiedzieć się jaka jest obecna cena itemka. Czy ktoś może ma adres tej stronki, bo za nic nie umiem jej znaleźć?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam grę Guild Wars prophecies i mam zamiar kupić sobie jeszcze którąs z kolejnych częsci.

Którą byście mi polecili ???
Ktora jest najlepsza ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Poleciłbym Ci Nightfall- dostęp do hero, nowa kampania (a nie tylko dodatek), niezła cena, sporo dobrych skilli. Przyjemna część, na pewno się nie zawiedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 20:16, Budo napisał:

/.../

Poleciłbym Ci Nightfall- dostęp do hero, nowa kampania (a nie tylko dodatek), niezła
cena, sporo dobrych skilli. Przyjemna część, na pewno się nie zawiedziesz.


...eee Co to są te Hero ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 20:19, 1096 napisał:

...eee Co to są te Hero ???

Przetłumacz hero na polski. To bohaterowie, którzy są inni niż najemnicy, po prostu ustawiasz im buildy, zmieniasz ekwipunek, szkolisz ich itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy Razah jest murzynem(może daltonistą jestem, ale się pytam):P?

Żeby nie było to uznane za spam: Coś wiadomo co do tegorocznych masek na nasz Canthan New Year(bo na necie jeszcze nie sprawdzałem, a wy wiecie wszystko):)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Razah może być równie dobrze murzynem jak i skośnym, albo białym. On jest zrodzony z Mgieł, nie wiadomo w zasadzie czym jest, ile ma lat, ani jakiej jest rasy. W każdym razie chodziło mi murzyn w sensie pomagier ;]

Z maskami nie wiadomo- niech się wysilą i zrobią jakąś fajną, nową maskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Stary, wiem jak wygląda Razah, przestań się czepiac pierdołów ><

btw już wczoraj przed 22:00 widziałem mini oxa za 80k, niektórzy to mają farta ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewien gościu pożyczył mi GW Prop. ale nie moge w niego grać, bo cośtam pisze że konto nie spełnia wymagań i mam se kupić nową ;]. Czy abym mógł grac kolo musi GW odinstalować na swoim komputerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 10:16, Wintesun napisał:

Pewien gościu pożyczył mi GW Prop. ale nie moge w niego grać, bo cośtam pisze że konto
nie spełnia wymagań i mam se kupić nową ;]. Czy abym mógł grac kolo musi GW odinstalować
na swoim komputerze?


Może pożyczył ci konto trialowe, albo sam w tym momencie grał. Odinstalowanie GW nic w tym nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować