Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie


Heh, zobaczcie na ludzików z top 100 żuków... to chyba po prostu ludzie, którzy mieli farta i w dodatku 3 super żuki w rajdzie :O
Ja nie wykręciłem nigdy więcej niż ~450 000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 20:20, Budo napisał:


Heh, zobaczcie na ludzików z top 100 żuków... to chyba po prostu ludzie, którzy mieli
farta i w dodatku 3 super żuki w rajdzie :O
Ja nie wykręciłem nigdy więcej niż ~450 000

Ludzie co są na liście mieli niezłego farta z wypadaniem skilli 6 i 8 w tych boxach:P Ja chyba raz byłem, bo nie wiadomo sąd przybyło mi 400g w eq a nie miałem nic :]
A tak poza tym: Komuś się udało sprzedać celestial oxa za przyzwoitą cenę? W piątek przed 10 koleś kupił za 100k mamy dzisiaj niedzielę a ja nie mogę sprzedać go za 30 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach

Popyt podaż. W piątek ox był towarem trudno dostępnym a z każdą godziną ich ilość jest większa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 20:35, Rzezim napisał:

>ciach

Popyt podaż. W piątek ox był towarem trudno dostępnym a z każdą godziną ich ilość jest
większa.

Wiem na czym to polega, uczyli mnie o tym na geografii 2 lata temu :) Przez dużą rozbieżność cen źle idzie. Włączam odpowiednie okienko z opcją z innymi dysami i ceny są różne. Ludzie chcą za niego jeszcze 100k z Fr. a jakiś jankes chciał ode mnie kupić za 8 -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 20:20, Budo napisał:


Heh, zobaczcie na ludzików z top 100 ?uków... to chyba po prostu ludzie, którzy mieli
farta i w dodatku 3 super ?uki w rajdzie :O
Ja nie wykreci3em nigdy wiecej ni? ~450 000

Mi sie wydaje, ze kluczem do zdobycia tych 475k punktow bylo startowanie w momencie, gdy event dopiero co sie zaczal i ludzie albo jeszcze nie ogarniali zuczkow i mozna bylo sobie spokojnie jechac, albo po prostu malo bylo chetnych, co tez pozwolilo w miare swobodnie grac i liczyc na lud szczescia objawiajacy sie w 3 superzukach pod rzad. Moj rekord:

20090201214403

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Twoja teoria się nie zgadza za bardzo, bo żuki już były x razy i ludzie wiedzą od dawna jak jechać :)
A chętnych było sporo od początku eventu... ale dzisiaj byłem świadkiem jak gość miał 4 superżuki na wyścig i wynik ok 450 000, ja miałem dwa i byłem drugi, dosłownie zaraz za nim. Więc same super żuki sprawy nie załatwią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 22:34, Budo napisał:

/.../

Twoja teoria się nie zgadza za bardzo, bo żuki już były x razy i ludzie wiedzą od dawna
jak jechać :)
A chętnych było sporo od początku eventu... ale dzisiaj byłem świadkiem jak gość miał
4 superżuki na wyścig i wynik ok 450 000, ja miałem dwa i byłem drugi, dosłownie zaraz
za nim. Więc same super żuki sprawy nie załatwią...

No to nie wiem jakim cudem mozna nabic tyle punktow. W tym wyscigu na screenie w jaskini dostalem superzuka, potem w zagrodzie kolejnego i wrogow wyminalem o pol mapy (co widac zreszta po wynikach). Staralem sie skracac trase maksymalnie jak sie tylko da i brac paczki, ktore mi sie oplaca. Wiecej skill nr8 mi sie nie uaktywnil, ale z raz przynajmniej poprzedzilem echem 1 skill. Mysle, ze gdybym mial jeszcze jednego zuka wynik bylby o ~10k wyzszy, a i tak by to nie wystarczylo. Chcialbym zobaczyc taki wyscig, gdzie ktos wykreca 480pkt. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na guru jest poradnik tworzony przez tego Yuri Sayuri czy jak mu tam (ten znany haxor co zawsze pierwszy na liście ;p). Opisane kiedy używać 1 i 3 skilla, które paczki brać itd. Ale najmniejszy lag albo knockdown i szansy na top raczej nie ma. W temacie z tym poradnikiem był filmik, chyba 480k używając raz echo i dzięki temu dwa SRB (tak, dwa w całym wyścigu wystarczyły, ale żadnego kd nie miał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już o żuczkach mowa... To właśnie zabrakło mi 2k pkt do top100 T_T Na cały wyścig jeden SRB, jedno echo (użyte chyba do skilla nr1) i tyle. Nie mam pojęcia od czego to zależy. Chyba trzeba liczyć na niezłego farta i tyle. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 00:07, KrzychoCJ napisał:

Gdzieś na guru jest poradnik tworzony przez tego Yuri Sayuri czy jak mu tam (ten znany
haxor co zawsze pierwszy na liście ;p). Opisane kiedy używać 1 i 3 skilla, które paczki
brać itd. Ale najmniejszy lag albo knockdown i szansy na top raczej nie ma. W temacie
z tym poradnikiem był filmik, chyba 480k używając raz echo i dzięki temu dwa SRB (tak,
dwa w całym wyścigu wystarczyły, ale żadnego kd nie miał).

Kurde, ze tez wczesniej o tym nie napisales. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do czego służy wytrych, czyżby zastępował klucze do skrzyń? ( patrząc na cenę, powinien być "wielokrotnego" użycia) Dobrze myślę, czy jestem w błędzie?

I jeszcze jedno: Zaraz po wyjściu z "treningowego" Askalonu, po tym mini PvP (heh, wygraliśmy 10 do 0, miłe doświadczenie, jednak trochę stresujące, biorąc pod uwagę, że próbuję zrobić survivora dla mojej postaci, więc unikam PvP do 20 levelu ;P) i pokonaniu popielca, pojawiłem się w starym Askalonie, stał tam przy moście jakiś wojownik (nie zdążyłem przeczytać imienia nawet) z misją dla mnie. Niestety zanim do niego dobiegłem ktoś z tymczasowego teamu już wbiegł do miasta i mnie też przeniosło. Po wyjściu już go tam nie było. Czy coś ważnego straciłem? Mogę jeszcze jakoś dostać tego questa, czy już bezpowrotnie przepadł?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No to teraz mówisz o poradniku, jak się event kończy? ;]
ehh, btw oprócz skilla i superżuków i fuksa musisz jeszcze mieć brak lagów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 06:21, RavenSoul napisał:

Do czego służy wytrych, czyżby zastępował klucze do skrzyń? ( patrząc na cenę, powinien
być "wielokrotnego" użycia) Dobrze myślę, czy jestem w błędzie?


Tak, ale szansa na zachowanie wytrychu przy użyciu jest zmienna- większa w normal mode, i większa jak masz wysoki tytuł trasure hunter i lucky. Co więcej, w hard mode skrzynie mozna otwierać tylko wytrychami.

>Mogę jeszcze jakoś dostać tego questa, czy już bezpowrotnie przepadł?

Dnia 02.02.2009 o 06:21, RavenSoul napisał:

Pozdrawiam


Nic specjalnego, powinieneś mieć tego questa- chyba chodziło, żeby pogadać z Tydusem.
btw robisz surva w askalonie? No to gl hf, nie bierz runa do droks po zbroję, bo tam się ginie w jednym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 07:22, Budo napisał:

Tak, ale szansa na zachowanie wytrychu przy użyciu jest zmienna- większa w normal mode,
i większa jak masz wysoki tytuł trasure hunter i lucky. Co więcej, w hard mode skrzynie
mozna otwierać tylko wytrychami.


ehh, jak tak to na razie nie inwestuję, bo jak na moje fundusze za drogi a i dropy jakieś takie...nijakie

Dnia 02.02.2009 o 07:22, Budo napisał:


Dnia 02.02.2009 o 07:22, Budo napisał:

btw robisz surva w askalonie? No to gl hf, nie bierz runa do droks po zbroję, bo tam
się ginie w jednym momencie.


No już gdzieś słyszałem, że Kampania Prophecies nie sprzyja temu tytułowi, w Elonie zrobiłem bez problemu.
Właściwie już pół drogi za mną i na razie nie było ciężko ( Necro/Monk MM ) plus fire imp (z million edition) zadający w granicach 30- 50 DMG. Obawiam się jedynie zespołowych: obrony murów i tego drugiego z placu Piken, więc jeszcze pobiegam po okolicy tak do 12- 13 levelu. W każdym bądź razie dzięki za ostrzeżenie, bo już się zastanawiałem nad nowym pancerzem ( na razie mam Krytan 30, 5+ i jakąś marną laskę) ^_^

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Ostatni sobie zainstalowałem Guild:Factions Wars wersje trial (14 dni-10 godzin). I bardzo mi się spodobała i chciałbym kupić pełną wersje, tylko że właśnie nie wiem jaką bo z tego co widziałem to są różne:
Guild Wars
Guild Wars Nightfall
Guild Wars: Eye of the North (o ile sie nie mylę to chyba to jest dodatek więc odpada)
Guild Wars: Factions
Którą byście mogli mi polecić, bo sam nie wiem na jaką się zdecydować. Proszę o pomoc.
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 10:53, Piotrek589 napisał:

Witam!
Ostatni sobie zainstalowałem Guild:Factions Wars wersje trial (14 dni-10 godzin).

Z jakiej stronki można ją pobrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=41524&pid=1
Nawet nie wiesz jak przypięte posty pomagają :)
Sand Ghost===> Ponoć w każdej "pełnej wersji" jest klucz trialowy, ja nie mam -_-
Jeden z gramowiczów wystawił ich parę, bodajże do Factions: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=62&pid=47610 Popróbuj, któryś powinien wejść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 07:18, Budo napisał:

/.../

No to teraz mówisz o poradniku, jak się event kończy? ;]

Dopiero wczoraj poruszyliście temat żuków i ich toplisty. ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ale przedtem się męczyliśmy cały weekend z grą ;P
Anyway, ja tam swoją taktykę opracowałem małą, zarówno kiedy używać skilli, jak i które i kiedy paczki zbierać. I w 90% wyścigów mam podium, ale wyniki niestety kiepskie, rekord 456 000.

Piotrek589---> brałbym Nightfall z wielu względów, eye of the North to tylko dodatek, wymaga którejś z pozostałych części, żeby chodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde no,otworzyłem chyba z 200 wróżb i ani jednego mini celestial oxa :( Wiem, że szansa jest równa 0,33 % ale mógłby częściej wypadać.No ale trudno, event jeszcze do 21 więc może jeszcze się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować