Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2006 o 11:27, DragonLord napisał:

Klucze dodajesz z ekranu logowania (Create new account or Add new Key).

Ale ze mnie noob!Nie przeczytałem instrukcji na stronie z kluczem :P Teraz jest wszystko ok!Dodałem klucz i mam broń :) Dziękuje wszystkim za pomoc :D
Spotkałem sie w grze z poglądem,że dla assasinki dobry był by monk jako 2 profesja.Co Wy na to?Jeżeli ktoś ma drugą klase dla swojej postaci to poprosiłbym o napisanie jakie to połączenie ma dobre i złe strony.
BTW:qmpel z gildii wziął jako 2 klase dla As ritualistke.Dobre połączenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 11:07, DragonLord napisał:

U mnie pisze, że o 12 "nieudana próba doręczenia - odbiorca nieobecny", ciekawe jakim cudem,
nie było żadnego telefonu, a w domu zawsze ktoś jest. A jak u Ciebie, już ją masz?


Ja nadal nie mam, nie zanosi się na to, żebym dostał. Starałem się dodzwonić do Masterlinka, ale nie udaje się. Na ich stronie nie mogę znaleźć godzin pracy. U mnie w domu nie działa domofon więc muszę co chwila latać do okna jeśli usłyszę jakiś odgłos, więc moge przeoczyć. No i ciągle mam "paczka odebrana przez kuriera WAW" - jeśli waw to powinienem już mieć, bo w Warszawie mieszkam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 11:29, Jarzy napisał:

> Klucze dodajesz z ekranu logowania (Create new account or Add new Key).
Ale ze mnie noob!Nie przeczytałem instrukcji na stronie z kluczem :P


... tia. a teraz przeczytaj sobie swojego posta zz wczoraj: "No żesz w morde! (...) CDP zrobiło mie w balona!! (...) Oszukali mnie?". ehhhh oszukali cie ze hej, nie ma co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 11:39, D2T napisał:

... tia. a teraz przeczytaj sobie swojego posta zz wczoraj: "No żesz w morde! (...) CDP zrobiło
mie w balona!! (...) Oszukali mnie?". ehhhh oszukali cie ze hej, nie ma co...

Mój błąd.Fakt!Oddaje honor CDP!Myślałem,że od razu będe miał dostęp do tych broni.
Czy są już jakieś poradniki paropos farmienia nowymi klasami?Pomyśleć tylko ile poradników teraz szlag trafił!Wchodze sobie na stronke z GW gdzie jest 10 stron poradników i przynajmniej połowa z tego już sie nie nadaje!Heh :) Miłoe,że łucznicy teraz mają szanse w SF,bo ja mam super łuczniczke :D Śmiesznie można teraz oznaczać nowe klasy jeśli idzie o skróty np.ass/mo :P Nie będe tłumaczył to znaczy "ass",bo chyba każdy wie ;)
Nadal działa farmienie ettinów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde,zapomniałem dodać w poprzednim poście:czy ceny zielonych przedmiotów w SF poszły już w góre?Czy w SF można dostać zielone dla nowych klas?Gdzie nzajde "świeży" cennik zielonych przedmiotów o ile wyszedł nowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:O
SPOILER

Bez komentarza:
http://www.guildwarsguru.com/forum/showthread.php?t=3020737

A może jednak coś napiszę.....ludzie z gwg już skończyli grę ;) Żeby zdobyć zbroje 15k z canthy TRZEBA przejść grę. Na miejscu są do zdobycia zielone zbroje (od collectorów za item który wypada z bossa) Mamy parę nowych petów (phoenix, final heaven) Pojawiają się napisy końcowe od Anetu. Aha i za każdym razem jak chcemy się dostać w miejsce z tym wszystkim trzeba zabić głownego bossa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 12:29, Latniak napisał:

zielone zbroje (od collectorów za item który
wypada z bossa)

]
Oczywiście chodzi o zielone bronie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 12:29, Latniak napisał:

A może jednak coś napiszę.....ludzie z gwg już skończyli grę ;) Żeby zdobyć zbroje 15k z canthy
TRZEBA przejść grę. Na miejscu są do zdobycia zielone zbroje (od collectorów za item który
wypada z bossa) Mamy parę nowych petów (phoenix, final heaven) Pojawiają się napisy końcowe
od Anetu. Aha i za każdym razem jak chcemy się dostać w miejsce z tym wszystkim trzeba zabić
głownego bossa.

Nowe zwierzaki to phoenix albo final heaven?Co to ma być?Miło,że są nowe zilone dla postaci.MNie chyba dłużej zajmie przejście FActions.Ale nie przeszkadza mi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozna przejsć grę i przejsć grę. Fabuła pewnie jakos szczególnie długa nie jest, ale jakby chciał robic absolutnie wszystko to juzpewnie trocheczasu zajmuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qrde, albo ta gra ma taki lipny instalator albo mam coś z kompem. Wkładam cd1, jest download, potem się instaluje i prosi o cd2. No więc wkładam cd2 i jest przycisk OK - wciskam i w tym momencie na okienku instalatora pojawia się napis "brak odpowiedzi" i nic się nie dzieje dalej. Najgorsze jest to, że tego procesu nie mozna przerwać. Już 3 razy resetowałem system, czy ktoś może mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 16:50, Galadin napisał:

Qrde, albo ta gra ma taki lipny instalator albo mam coś z kompem. Wkładam cd1, jest download,
potem się instaluje i prosi o cd2. No więc wkładam cd2 i jest przycisk OK - wciskam i w tym
momencie na okienku instalatora pojawia się napis "brak odpowiedzi" i nic się nie dzieje dalej.
Najgorsze jest to, że tego procesu nie mozna przerwać. Już 3 razy resetowałem system, czy ktoś
może mi pomóc?



wiesz mozesz miec problem albo z drugo plyta albo niestety z cdromem lub dvd ja osobiscie mialem pare razy ten problem wkladalem jakas plyte i zawiecha brak odpowiedzi dopiero po wyjeciu plyty mozna przerwac dizlanie inaczej zawiecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instalator nie wymaga naciskania ok - powinien automatycznie kontynuować po włożeniu płyty. Skoro tego nie robi, to znaczy, ze nie może wykryć nośnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 23:24, Piotrbov napisał:

2. Czy jak wyjdzie się z tej początkowej wyspy to będzie można do niej wrócić?


mozna, bo wyspa jest w tym samym czasie co gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: warto kupić Guild Wars: Factions????Czytam recenje i wydaje mi się,według opisów, że jest fajna......A co Wy możecie mi doradzić??????Fajna jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 23:24, Piotrbov napisał:

1.Gdzie można znaleźć w Cancie gościa od Signet of Capture?

W centrum miasta (drugim outpoście nia kontynencie, na północ od pierweszego outpostu czyli początowym outpoście dla postaci importowanych z Kryty) możesz po prostu kupić od babki sprzedającej skille.

re:ciaputek

Dnia 29.04.2006 o 23:24, Piotrbov napisał:

Mam pytanie: warto kupić Guild Wars: Factions????Czytam recenje i wydaje mi się,według opisów,
że jest fajna......A co Wy możecie mi doradzić??????Fajna jest???

Nawet bardzo fajna, IMO fajniejsza od podstawki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 15:59, Jarzy napisał:

Poszukuje mapy do Factions albo przynajmniej początkowych rejonów,bo troche trudno znaleźć
mi inne miasta


Jakbym miał skaner to bym ci zeskanował plakat z mapą do tej krainy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> re:ciaputek

Dnia 30.04.2006 o 01:54, Słupek napisał:

> Mam pytanie: warto kupić Guild Wars: Factions????Czytam recenje i wydaje mi się,według
opisów,
> że jest fajna......A co Wy możecie mi doradzić??????Fajna jest???
>
Nawet bardzo fajna, IMO fajniejsza od podstawki :]


To kupuje.Gdyby trzeba było płacic abonament, to bym wogóle nie brał.Dzięki za odp. Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować