Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2009 o 14:31, Mithrandir200 napisał:

Jak dla mnie fabuła zaskakująca, sporo zwrotów akcji


Oo

>raz nawet się trochę wzruszyłem.

oO

Dnia 28.03.2009 o 14:31, Mithrandir200 napisał:

A mordy dla klas core są w F i NF IMHO okropne, przynajmniej dla facetów.


Dlaczego? Taki klimat, afrykański, imo jest ok.

Dnia 28.03.2009 o 14:31, Mithrandir200 napisał:

I nie mów, że wyżej wymienione przeze mnie zbroje dla wojaka Ci się nie podobają, bo nie uwierzę


Elite Platemail jest denny, chociaż sam mam jednego z czasów propha. Templar jest ok, ale został on dodany później i dlatego jest fajny. Ogólnie proph nie błyszczy pod względem zbroi.

Dnia 28.03.2009 o 14:31, Mithrandir200 napisał:

A zwierzaki mi się bardzo podobają, na pewno lepsze niż te z NF(flamingi! Hieny!
Fuj!).


Wg mnie proph ma najsłabsze zwierzęta- bo najzwyklejsze i najstarsze, wszystkie się już opatrzyły. Mi się tylko stalker podoba. Za to w innych cześciach jest dużo lepiej, np lwy, tygrysy, białe tygrysy, orły, hieny (!), szczury, żurawie, krokodyle, iguany... wieksza różnorodność, do wyboru do koloru. A hiena wymiata, wara mi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jak dla mnie fabuła zaskakująca, sporo zwrotów akcji,
Ta najpierw bijemy polpielce, potem mroczne krasnale, potem lśniące ostrze, potem opończę a na końcu mursaaty....rzeczywiście trochę zwrotów jest ^^
>raz nawet się trochę wzruszyłem.
Jak Gwen była taka biedna zagubiona bo flet zgubiła czy jak zabili twojego najlepszego przyjaciela Rurika? Ja płakałem jak dowiedziałem się na UW że matka Gwen nie żyje i ta biedna dziewczynka musi sama szukać swojego fletu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 15:44, Master J napisał:

Ta najpierw bijemy polpielce, potem mroczne krasnale, potem lśniące ostrze, potem opończę
a na końcu mursaaty....rzeczywiście trochę zwrotów jest ^^


A Tytany? ;P
A ja mam kolejny problem... nie wiem jaki pet dla wara- w grę wchodzi Jahai Rat, Raven oraz Hyena ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 17:17, Budo napisał:

A ja mam kolejny problem... nie wiem jaki pet dla wara- w grę wchodzi Jahai Rat, Raven
oraz Hyena ^^


A nie masz feniksa(najlepiej rainbow) lub Jingle Beara ? Ale z tych to IMO Raven.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 15:44, Master J napisał:

>Jak dla mnie fabuła zaskakująca, sporo zwrotów akcji,
Ta najpierw bijemy polpielce, potem mroczne krasnale, potem lśniące ostrze, potem opończę
a na końcu mursaaty....rzeczywiście trochę zwrotów jest ^^


Ta, i jeszcze węże i te metalowe(?) "cosie" na pustyni.

@Budo: Orzełki są spoko, tygrysy też, ale te lwy takie jakieś wychudzone. Najlepsze pety bezapelacyjnie w GWEN, chociaż Black Bear najpraktyczniejszy. Na moim rangerze jako ostatniego miałem orzełka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 18:30, Mithrandir200 napisał:

Najlepsze pety bezapelacyjnie w GWEN (...)


Ja bym się kłócił :) IMO najlepsze pety to Black Moa (z fc) oraz Black Widow (do złapania w UW).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 18:37, Prince07 napisał:

> Najlepsze pety bezapelacyjnie w GWEN (...)

Ja bym się kłócił :) IMO najlepsze pety to Black Moa (z fc) oraz Black Widow (do złapania
w UW).


Mi chodziło o ogół zwierzaczków z całej części, nie o konkretne pety. Ale masz rację co do Moa, black i white są piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 19:24, kapistar1 napisał:

Hmm tak BTW do tych co opowiadają o fabule Propha - wiecie, że jest taka pr0 opcja jak
Spoiler? Przydaje się, srsly.

Wierzysz w pr0? Ja niestety nie ,bo nie ma czegoś takiego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Orła nie chcę, Kruk jak już.
A Black Bear jest właśnie najmniej praktycznym petem, przez swój dziwny skill, który zajmuje dużo czasu, a z tego co wiadomo nic nie robi. Czarny Niedźwiedź ma mniejszy dps niż inne pety przez to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam pewien problem ze zmianą e-maila.

Otóż zmieniłem e-mail na inny i potwierdziłem wiadomość na nowym adresie, ale na starym nie. Teraz próbowałem powtórzyć operację i pojawia się zonk. Na stary e-mail przychodzi list z potwierdzeniem, ale na nowym nie ma go. Próbowałem kilka razy, ale nadal nic. Co zrobić? :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się na zakupem GW. Przeczytałem różne teksty, ale nie znalazłem odpowiedzi na może i głupie pytanie. Czy w GW mogę eksplorować świat nie wykonując żadnych misji? Czy mogę sobie po prostu pójść w świat i pozabijać to co znajdę? I czy mogę do tego celu zebrać innych ludzi? Nigdy nie grałem w żadną internetową grę, więc wolę się zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 22:24, Kuboo PL napisał:

Zastanawiam się na zakupem GW. Przeczytałem różne teksty, ale nie znalazłem odpowiedzi
na może i głupie pytanie. Czy w GW mogę eksplorować świat nie wykonując żadnych misji?


Nie jest to możliwe. Świat gw nie jest otwarty, do wielu miejsc nie ma dostępu dopóki nie popchniesz fabuły.

Dnia 28.03.2009 o 22:24, Kuboo PL napisał:

Czy mogę sobie po prostu pójść w świat i pozabijać to co znajdę? I czy mogę do tego celu
zebrać innych ludzi? Nigdy nie grałem w żadną internetową grę, więc wolę się zapytać.


Możesz zbierać ludzi w miastach i potem wychodzić z nimi w party- ale oprócz Twojego party poza miastem nie spotkasz innych graczy- gra tworzy kopię lokacji dla każdego party wychodzącego z miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 22:55, Menisk napisał:

Ile na niego czekasz?

5 dni bodaj.

Dnia 28.03.2009 o 22:55, Menisk napisał:

Ja jak zmieniałem to z onetu czekałem parę godzin, na gmaila zajęło to chwile. Ja innego
wytłumaczenia nie widzę....

1-wszy nieudany raz przyszło w kilka godzin, a teraz nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 23:11, Kuboo PL napisał:

A co będzie jeżeli ukończę fabułę? Pozostanie tylko PvP?


Nie, jest wiele miejsc do gry w które fabuła Cię nie zaprowadzi- jak choćby lochy, elitarne misje, gra w hard mode (czyli wyższy poziom trudności), pvp różnej maści (łącznie chyba z 10 rodzajów), zabawa w eventach, łowienie tytułów, wypady z gildią. Zawsze jest co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 23:11, Kuboo PL napisał:

A co będzie jeżeli ukończę fabułę? Pozostanie tylko PvP?

cisnę w GW już 1500 godzin a pvp nawet kijem nie tknąłem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować