Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Ja piernicze... To już mam więcej miejsca w schowku -_-
...No dobra, niby jedno okienko gratisowe, ale ofc jeszcze będę musiał śledzić stronę aby wywiedzieć się co i jak, bo jakby dali każdemu za darmo tylko za żywota to by się im coś stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 08:16, kapistar1 napisał:

Ja piernicze... To już mam więcej miejsca w schowku -_-
...No dobra, niby jedno okienko gratisowe, ale ofc jeszcze będę musiał śledzić stronę
aby wywiedzieć się co i jak, bo jakby dali każdemu za darmo tylko za żywota to by się
im coś stało.


Wiesz ty nie masz,a ja ma dużo wolnego i to mnie... denerwuje :P
Dobry jest ten czekoladowy drop? Trochę mi się tego przyda ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 10:02, Budo napisał:

A dropi już w ogóle czekolada i jajka?
Ten update kwietniowy chyba mi się nie spodoba...

Wypadał już wczoraj, kiedy grałem gdzieś między 23 a północą.
Mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 10:19, Ichibanboshi-kun napisał:

Może wymieni się ktoś o dobrym sercu jajca za króliki? Bo ja zwykle bawię się na pvp,
wiec mi toto nie potrzebne a kicajców do titla chcę


Jajka też dają do titla chyba (sprawdź).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 07:03, L33T napisał:

Pay pay pay yay!


Genieralnie te zmiany okręśliłbym jako i wilk syty i owca cała.
Dodatkowy miejsce na armory i na broń to fajny pomysł. Powiększenie skrzynki w sumie też choć cena slotu sprawia, że ludzie nadal (a raczej zdecydowana większość) będą raczej decydować się na zakup nowej kampanii w celach mułowania niż dodatkowego slotu w skrzynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 21:12, Isildur napisał:

A dają coś te króliki i jajka??

Jeszcze zauważyłem że drop jajka daje 1 punkt do treasure huntera. Można nabić nie wydając kasy :)
Poza tym jajka dają +1 do sweet przy użyciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2009 o 16:55, Lord_Sebuuu_10 napisał:

Czy dobrze wybrałem?


pewnie. na pvx są sprawdzone i w miarę skuteczne buildy, IMO to wielka pomoc dla początkującego - nie będzie latał z byle czym na pasku a potem płakał, że go zabijają :)
korzystaj na razie z nich, kiedy nabierzesz wprawy to sam będziesz sobie składał buildy w zależności od potrzeb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2009 o 21:09, SaraterWarrior napisał:

Jakie buty ( oprócz obski, kóre są nawet fajne ) pasują do setu female warrior glad+vabbian?
Ja jakoś nie mogę się zdecydować...


łączenie armorów ssie w każdym przypadku, wszystkie kombinacje są IMO tragiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 21:12, Azra napisał:


> Jakie buty ( oprócz obski, kóre są nawet fajne ) pasują do setu female warrior glad+vabbian?

> Ja jakoś nie mogę się zdecydować...

łączenie armorów ssie w każdym przypadku, wszystkie kombinacje są IMO tragiczne.


Aha, czyli ty biegasz z jedną częścią armora :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2009 o 21:09, SaraterWarrior napisał:

Jakie buty ( oprócz obski, kóre są nawet fajne ) pasują do setu female warrior glad+vabbian?

Vabbiany, primeval, kurz elite.

Azra ---> A taki mix jak kolega podaje widziałeś kiedyś? Coś mi się wydaje że nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2009 o 23:05, Buhahahahaha napisał:

Aha, czyli ty biegasz z jedną częścią armora :P


jak każdy wammo ;]

Master -> czemu Ci się tak wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was prośbę o radę. Otóż postanowiłem, że zacznę runnować Bramę Szaleństwa (oczywiście z oczywistego powodu - kasa, co raz więcej ludzi szuka tam runnera). Żeby była większa ścisłość: robię to elementalistką discwayem (Searing Flames + 3 necro Discord przy czym członkowie teamu nie afkują tylko walczą).
Opanowałem większość misji oprócz kilku elementów: bonusa i dwóch bossów: Shiro i Licza. I teraz zmierzam do swojej prośby, gdy zamknę te portale i przychodzi czas na bonus: co wtedy zrobić? Bloknąć hero skille leczące, aby zniszczyć miniony i iść zrobić bonus potem zabić Shiro i Licza? Czy zostawić miniony? Ogółem prosiłbym o dokładne opisanie tego elementu tej misji jeśli ktoś potrafi, z góry dzięki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 21:12, Azra napisał:

łączenie armorów ssie w każdym przypadku, wszystkie kombinacje są IMO tragiczne.

Pod warunkiem, że mówisz o elitach. Łączenia zwykłych armorów wychodzą całkiem nieźle. Po prostu elitarne są przekombinowane i nie pasuje do nich nic z poza zestawu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Bo Vabbian, Glad, Chaos Gloves i jakieś buty dla wara to ostatni krzyk mody i pewnie on myśli, że to mega-wysublimowane i eleganckie ;]
Jak dla mnie to tanie, jak obsi i bandana dla monka.
Wolę też oryginalne zestawy, mało która mieszanka mi się podoba- chociaż np widziałem rangera ze zbroją Ancient i tylko kirysem Primeval (wiecie, bez tego płaszcza). Muszę przyznać, że wygladało ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować