Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2009 o 21:29, kpiska napisał:

Mam pytanie odnosnie Xunlai Tournament House:
co oznacza liczba wnawiasie np (Q.P. 24) ?
z góry dziekuje


To oznacza, że tyle dana postać, bądź gildia zebrała 24 punkty kwalifikacyjne podczas gier rankingowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zarejestrowałem sie w xulani house potwierdziłem rejesracje i mi wyskakuje ze hasło lub login jest nieprawidlowe a wszystko podaje dobrze. Co jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 14:47, 1096 napisał:

zarejestrowałem sie w xulani house potwierdziłem rejesracje i mi wyskakuje ze hasło lub
login jest nieprawidlowe a wszystko podaje dobrze. Co jest ?


Pamiętaj, że login to mail, który podałeś. Ten mail może być inny (a nawet powinien) niż ten, który jest loginem do gry. Podobnie rzecz się ma z hasłem - hasło do Xunlai i hasło do gry powinny być inne (i tak zapewne zrobiłeś).
Podsumowując - sprawdź, czy wpisujesz odpowiedni login i odpowiednie hasło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się coś zrobić, jak założyło się konto na nieistniejący email? Jak klikam żeby zmienić email to nic się nie dzieje(w grze) a założyć takiego nie da się :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalogowałem się na swoje konto na stronie ncsoftu i otrzymałem takie pytanie: Do you have a Dungeon Runners™ retail box serial code that you wish to use? O co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki dziwny problem z GW. Robie sobie misje, chcialem chyba wcisnac przycisk "start", zeby przejsc na pulpit, palec uderzyl nie o ten klawisz co mial i gra sie zawiesza, obraz sie nie porusza, myszka nie reaguje, muzyka z foobara gra (to dowod na to, ze komputer sie nie zawiesil). Mysle, ze wcisnalem ctrl i shift (razem), ale nie jestem pewny. Zdarzylo mi sie to juz chyba 4 raz, bardzo wkurzajace to jest, poniewaz trzeba restartowac komputer i po misji. Jak zaradzic problemowi?
Drugim problemem jest to, ze w gornych rogach, po wlaczeniu gry, pokazuje mi sie: po prawej stronie w gornym rogu czas (zegar) z duzymi pogrubionymi zoltymi cyframi, a po drugiej stronie FPS i pokazuje FPS taka sama czcionka. Nie wiem czym to jest spowodowne, wiem, ze mialem cos takie w3 jakies 2 lata temu przed patchem, albo po, jzu nie pamietam, w kazdym razie: jest to bardzo denerwujace i nie wiem jak sie tego pozbyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jeśli chodzi o restart kompa- po ponownym zalogowaniu powinieneś mieć opcję reconnect, gdzie dołączasz do misji, czy bitwy pvp, którą przegrałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 23:24, Ksar666 napisał:

Drugim problemem jest to, ze w gornych rogach, po wlaczeniu gry, pokazuje mi sie: po
prawej stronie w gornym rogu czas (zegar) z duzymi pogrubionymi zoltymi cyframi, a po
drugiej stronie FPS i pokazuje FPS taka sama czcionka. Nie wiem czym to jest spowodowne,
wiem, ze mialem cos takie w3 jakies 2 lata temu przed patchem, albo po, jzu nie pamietam,
w kazdym razie: jest to bardzo denerwujace i nie wiem jak sie tego pozbyc.



To grafika z XFire. Nie ma nic wspólnego z GW i pojawi się w każdej kompatybilnej grze. Skonfiguruj X''a lub go wyłącz przed uruchomieniem gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 23:30, Budo napisał:

Jeśli chodzi o restart kompa- po ponownym zalogowaniu powinieneś mieć opcję reconnect,
gdzie dołączasz do misji, czy bitwy pvp, którą przegrałeś.

Niestety, ale nie powrocilo mnie do misji, w koncu jak skoro czlonkow juz nie bylo?

Boogie
Xfire? Mowisz o czasie i FPS''ie czy o zacinaniu sie obrazu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 23:24, Ksar666 napisał:

Mam taki dziwny problem z GW. Robie sobie misje, chcialem chyba wcisnac przycisk "start",
zeby przejsc na pulpit, palec uderzyl nie o ten klawisz co mial i gra sie zawiesza, obraz
sie nie porusza, myszka nie reaguje, muzyka z foobara gra (to dowod na to, ze komputer
sie nie zawiesil). Mysle, ze wcisnalem ctrl i shift (razem), ale nie jestem pewny. Zdarzylo
mi sie to juz chyba 4 raz, bardzo wkurzajace to jest, poniewaz trzeba restartowac komputer
i po misji. Jak zaradzic problemowi?

Panel sterowania => Opcje regionalne i językowe; Zakładka: Języki-> Szczegóły i usuń polski (214). Można wyłączyć tego typu kombinacje, ale nie wiem gdzie to się robiło...

A co do drugiego problemu to może być coś w ustawieniach karty graficznej(tego dobrze nie wiem), często widziałem u znajomych(na innych grach), że podobne napisy mieli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 00:11, Niewiernus napisał:

Panel sterowania => Opcje regionalne i językowe; Zakładka: Języki-> Szczegóły i
usuń polski (214). Można wyłączyć tego typu kombinacje, ale nie wiem gdzie to się robiło...
A co do drugiego problemu to może być coś w ustawieniach karty graficznej(tego dobrze
nie wiem), często widziałem u znajomych(na innych grach), że podobne napisy mieli....

Z tego co zrozumialem, to te napisy robi Xfire. A co mi da usuniecie polski (214)? Przeciez zacinanie sie grafiki chyba nie jest spowodowane zmiana jezykow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo komenda pod skrótem l. ctrl+ Shift przełącza ci style pisania. Mamy 214(maszynopis czyli na "z" jest "y" i takie tam) i programisty(ten właściwy). GW nie obsługuje ich w pełni tego skrótu i dlatego masz ścinkę GW, więc to było do 1 pytania :P Dlatego ja wyłączyłem sobie te skróty i usunąłem 214. Sam miałem ten problem.....

A co do drugiego to XFire może to robić, lecz go już nie mam, więc nie wiem :P
Albo reinstalacja albo w któreś ustawienie na ogólnych zmieniłeś(w co wątpię) bądź automatycznie(zrobiło ci ci psikusa) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Przeszedłem się własnie do miejsca, w którym kiełkuje pierwszy Sylvari ;]
Fajnie to wygląda, duży już jest skubany xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 12:44, Valentino_S_A napisał:

o co chodzi z tym Sylvari ? :D ostatnio nie ma czasu grać w GW a co dopiero na forum
wchodzić ;) dlatego teraz czytam i nie wiem o co kaman z tym :P



Sylvari to jedna z nowych grywalnych ras w GW 2. To jest jakby krzyżówka rośliny z człowiekiem. Zostaną stworzone przez centaura Ventariego, a pierwszego rosnącego Sylvari można zobaczyć na Ventari''s Island.

http://wiki.guildwars.com/wiki/Sylvari <-- więcej tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No jak widać ważny skoro będzie ojcem nowej rasy (razem z Ronanem). Póki co nie wiadomo, ale może odegra jakąś rolę w gw2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować