Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2009 o 21:00, Budo napisał:

Sprawdzaj na wiki pod hasłem Nicholas the Traveler- masz zawsze jego położenie i co aktualnie
zbiera. Teraz bolt of linen, bo szyje kocyk dla profesora, a jest

Spoiler

trochę na północ
od Yak''s Bend, przy wejściu do Iron Horse Mine.


Rozumiem, ta lokacja jest tez w Tyrii? Jak sie po polsku nazywa bolt of linen i gdzie to dropi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 21:34, Daronn_Darker napisał:

/.../
Używanie googli nie boli + słownik języka ang.

Uzywanie googli przyspiesza efekt cieplarniany, jest to udowodnione naukowo. Mimo wszystko nadal czekam na odpowiedz pytania zadanego powyzej.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Tak, Tyria, północne Dreszczogóry. Linen to chyba len, dropi u handlarzy rzadkich materiałów i losowo z ludzkich wrogów ubranych w szmaty (ale czekać aż dropie z kogoś to się nie opłaca).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 21:49, Budo napisał:

/.../

Tak, Tyria, północne Dreszczogóry. Linen to chyba len, dropi u handlarzy rzadkich materiałów
i losowo z ludzkich wrogów ubranych w szmaty (ale czekać aż dropie z kogoś to się nie
opłaca).


u handlarza wczoraj było nie do kupienia, trzeba dać 400g za sztukę i kupować od innych graczy w Yak''s Bend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 18:59, Budo napisał:

/.../

No nie wiem czy tylko, Elemental tyż czerwony i może ładnie wyglądać, tylko nie wiem
jaki duży będzie. Ja sobie sprawię Nian chyba ^^

Widzialem Nian, uderzajaco podobny do Temple Guardiana. Ludzie zachwycaja sie nim raczej na wyrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ten Nicholas the Traveler to pozostanie na stałe w Ascalonie czy po evencie wróci do Pre-Ascalonu jako Nicholas Sandford ??. I jeszcze jedno pytanie co jaki czas można dostawać prezenty od niego, co tydzień czy codziennie ??.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 00:22, Generalis_Calisius napisał:

A ten Nicholas the Traveler to pozostanie na stałe w Ascalonie czy po evencie wróci do
Pre-Ascalonu jako Nicholas Sandford ??. I jeszcze jedno pytanie co jaki czas można dostawać
prezenty od niego, co tydzień czy codziennie ??.

Nicholas the Traveler został dodany na stałe,
ale nie koniecznie do Ascalonu - jak wskazuje jego przydomek.
Co tydzień (w niedzielę o północy) zmienia miejsce swojego pobytu i tym samym zbiera inne rzeczy.
Prezentów można od niego dostać 5 tygodniowo (na konto).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 22:43, Azra napisał:

trzeba dać 400g za sztukę i kupować od innych graczy w Yak''s Bend.

Uno: dlaczego akurat w Yak`s Bend - wszak kupić to można od graczy w każdym mieście czy outpoście.
Dos: dlaczego akurat trzeba kupić? Można równie dobrze wycraftować u każdego Artisana dając mu 5 Plant Fibres i płacąc 200gp za sztukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2009 o 07:47, Pajonk78 napisał:

Uno: dlaczego akurat w Yak`s Bend - wszak kupić to można od graczy w każdym mieście czy
outpoście.


Jak chce się kupić graty dla Nicholasa, to najlepiej szukać ofert w najbliższym outpoście (czyli teraz Yak''s Bend), a nie w Camp Hojanu ;]

Dnia 30.04.2009 o 07:47, Pajonk78 napisał:

Dos: dlaczego akurat trzeba kupić? Można równie dobrze wycraftować u każdego Artisana
dając mu 5 Plant Fibres i płacąc 200gp za sztukę.


Tyż prawda, nie wiem czy akurat za tyle tylko. Ja tam miałem 40 sztuk w plecaku szczęśliwie ;]
Przydadzą się te wszystkie śmieci zbierane przez miesiące gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2009 o 08:12, Budo napisał:

Jak chce się kupić graty dla Nicholasa, to najlepiej szukać ofert w najbliższym outpoście
(czyli teraz Yak''s Bend), a nie w Camp Hojanu ;]

Akurat gdziekolwiek indziej ludzie mogą chętniej to sprzedać, gdyż mogą nie mieć Propa i nie jest im to potrzebne. ;)

Dnia 30.04.2009 o 08:12, Budo napisał:

Tyż prawda, nie wiem czy akurat za tyle tylko.

Dokładnie za tyle: ja miałem tylko 8 sztuk i pozostałe 7 zdobyłem właśnie dzięki Artisanowi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 00:22, Generalis_Calisius napisał:

A ten Nicholas the Traveler to pozostanie na stałe w Ascalonie czy po evencie wróci do
Pre-Ascalonu jako Nicholas Sandford ??. I jeszcze jedno pytanie co jaki czas można dostawać
prezenty od niego, co tydzień czy codziennie ??.



Pamiętaj, że pre-askalon przedstawia wydarzenia na kilka lat przed właściwymi wydarzeniami w Tyrii przedstawionymi dalej w fabule. Nicolas Sandford nadal rezyduje w pre, nic się nie zmieniło. The Traveler to ta sama osoba, tylko ciut starsza, wszak od pre minęło parę lat.


Co do bolt of Linen to wczorajsze zrobienie Konsulatu na HM dało mi 14 sztuk z samego dropu. Dodatkowo warto się poznęcac nad kaftanikami Korunan, Jade''ów lub AmFah. Materiał bezproblemowo dostepny i w sumie craftowanie nie oplaca się zbytnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2009 o 09:07, GBoogie napisał:

Co do bolt of Linen to wczorajsze zrobienie Konsulatu na HM dało mi 14 sztuk z samego
dropu. Dodatkowo warto się poznęcac nad kaftanikami Korunan, Jade''ów lub AmFah. Materiał
bezproblemowo dostepny i w sumie craftowanie nie oplaca się zbytnio


Nie do końca, niektórzy nie mają na to czasu. Bez sensu bić amfahów i liczyć, że akurat coś wypadnie, skoro możesz iść do artisana i sobie zrobić w parę minut. A materiał wcale super powszechny nie jest, bo już parę dni temu nie było nic u tradera ;]
Także, jak ktoś nie ma czasu, to albo kupuje od graczy, albo idzie sobie wycraftować i wsio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2009 o 09:14, Budo napisał:

Nie do końca, niektórzy nie mają na to czasu. Bez sensu bić amfahów i liczyć, że akurat
coś wypadnie, skoro możesz iść do artisana i sobie zrobić w parę minut. A materiał wcale
super powszechny nie jest, bo już parę dni temu nie było nic u tradera ;]
Także, jak ktoś nie ma czasu, to albo kupuje od graczy, albo idzie sobie wycraftować
i wsio.



W moim przypadku wystarczyło 20 min by zebrać ilość podobną do wymaganej, nie potrzebowałem ich, same dropnęły, ja chciałem zrobić misję. Co do gwałtownego wykupu, to powiem tak: ludzie są głupi, nie zastanowią się co zrobić, a bezmyślnie idą po najmniejszej linii oporu. Pierwszego dnia gdy niedostepny był zarówno linen jak i plant fibres ludzie kupowali materiał po 1k od sztuki! Nieistitne byłoze mają tydzień na zebranie materiałów, nie istotne że przy 15k te 5 prezentów mocno traci na wartości. Podczas gdy wystarczy zrobić sobie jakąś określoną misję lub questa, po co zabijać moby bez celu, nie lepiej wykonac coś co wisi w questlogu przy okazji? Jest ku temu doskonały czas, Consulate Docks wisza jako Zaishen Mission, a tam materiały i zbrojki dropią jak wściekłe. Nie zawsze, ba IMO zazwyczaj, farm nie jest najlepszym rozwiązaniem. Coż ludzi przyzwyczaili się już, że jak wychodzić z miasta i zrobić przerwę w hadlowaniu, to tylko na farm czy inny speed clear.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2009 o 07:47, Pajonk78 napisał:

> trzeba dać 400g za sztukę i kupować od innych graczy w Yak''s Bend.
Uno: dlaczego akurat w Yak`s Bend - wszak kupić to można od graczy w każdym mieście czy
outpoście.
Dos: dlaczego akurat trzeba kupić? Można równie dobrze wycraftować u każdego Artisana
dając mu 5 Plant Fibres i płacąc 200gp za sztukę.

naprawdę mam Ci odpowiedzieć, czy tylko chciałeś się do czegoś przyczepić? eot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę głupie pytanie. Gdzie jest jakiś dobry farm, żeby szybko kasę nazbierać? Trza mi jej troche, a do tej pory nie farmiłem w ogóle i nie wiem co i jak? Może mi ktoś coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



http://pvx.wikia.com/wiki/Main_Page

great working farming builds i jedziesz.
skompletuj skille, wyposażenie, przeczytaj o farmspotach i możesz trzepać kasę.
do farmu najlepiej nadają się monki (wszelkiego rodzaju wariacje w stylu 55hp, 600hp + bonder), ele (raptorki wiodą prym) i siny (farm ecto w Underworld).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zacząłem bawić się w swojego rodzaju "hycla" zwerzaków w GW i od razu nasuwa mi się jedno pytanie, na które nawet po lekturze GW Wiki nie mogę znaleźć odpowiedzi, mianowicie: skoro oddam już zwierzaka do meneżerii to już nie mogę mieć go przy sobie? Może trochę głupie pytanie, ale przecież to znaczy, że aby znowu brać zwierzaka ze sobą w teren muszę go ponownie zdobyć. Aha, i jeszcze jedno - skoro oddam już zwierzaka powiedzmy na x-poziomie to na zawsze będzie miał już ten x-poziom (chodzi mi o pokazywanie różnych jego odmian przez Wynn''a, na tym placyku)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować