Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Czy ktoś spotkał się kiedyś z takim zjawiskiem jak zasłonięcie mapy? Poczułem dzisiaj nagłą potrzebę odwiedzenia Rata Sum, jednak gdy chciałem się tam udać zauważyłem, że nie mam prawie niczego odsłoniętego z ich terenów (jedynie Umbral Grotto). Cały obszar Asurów jest po prostu zasłonięty, żadnych outpostów, żadnych odkrytych terenów, a wcześniej przecież miałem odsłonięte całe tereny u tych futrzastych milusińskich. Jakie mogą być powody takiego focha z ich strony? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Bo po co takie KMD

Dnia 09.05.2009 o 22:13, Master_J napisał:

(o rawr nie mówię bo już ssą) ma sobie robić 1337 punktów skoro może sobie zrobić 21 i wygrać.


gdy jakas gildia nie wygra mat, wtedy mowimy ze jest do dupy i ssie?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 14:35, Kukowsky napisał:

Czy ktoś spotkał się kiedyś z takim zjawiskiem jak zasłonięcie mapy? Poczułem dzisiaj
nagłą potrzebę odwiedzenia Rata Sum, jednak gdy chciałem się tam udać zauważyłem, że
nie mam prawie niczego odsłoniętego z ich terenów (jedynie Umbral Grotto). Cały obszar
Asurów jest po prostu zasłonięty, żadnych outpostów, żadnych odkrytych terenów, a wcześniej
przecież miałem odsłonięte całe tereny u tych futrzastych milusińskich. Jakie mogą być
powody takiego focha z ich strony? ;]

Mój kumpel miał tak z imperial sanctum i tą misją obok :P Jakiś niemiły bug >:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, pierwszy raz poszedlem uzyc zkey - zawsze sprzedawałem - na 11 kluczy wyleciały mi 2 knigi norm dla zabójcy, 1 elite tome dla monka i reszta to firewater i brule. Dobry wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 18:20, Ichibanboshi-kun napisał:

Hehe, pierwszy raz poszedlem uzyc zkey - zawsze sprzedawałem - na 11 kluczy wyleciały
mi 2 knigi norm dla zabójcy, 1 elite tome dla monka i reszta to firewater i brule. Dobry
wynik?


nie ^^
ale nie martw się, na 200 użytych kluczy tylko raz trafiłem na wartościowy przedmiot (draconic aegis, poszła za 100k) - było parę elite tomów, dużo crapowatych goldów, morze wódki i góry ciastek. ot, życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 18:28, Azra napisał:

nie ^^
ale nie martw się, na 200 użytych kluczy tylko raz trafiłem na wartościowy przedmiot
(draconic aegis, poszła za 100k) - było parę elite tomów, dużo crapowatych goldów, morze
wódki i góry ciastek. ot, życie.

Hehehe, dobrze ze te klucze z punktów turniejowych były, a nie z pkt. Baltazara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 14:35, Kukowsky napisał:

Jakie mogą być powody takiego focha z ich strony? ;]


Bunt klienta gry, zamulenie kompa, niedoczytanie jakichś plików, wlazłeś przypadkiem nie na tą postać co trzeba? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 18:20, Ichibanboshi-kun napisał:

Hehe, pierwszy raz poszedlem uzyc zkey - zawsze sprzedawałem - na 11 kluczy wyleciały
mi 2 knigi norm dla zabójcy, 1 elite tome dla monka i reszta to firewater i brule. Dobry
wynik?


Całkiem niezły (elite tome), ale i tak nie opłaca się otwierać skrzyni. Mam rank 4 i jedyny wartościowy przedmiot to celestial compass, poszedł za 100k. Kilka elite tomów, reszta crapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 17:12, Generalis_Calisius napisał:

Mam pytanie po ile chodzi Crate of Fireworks ??

300-700g, lecz może chodzić po 1k, ale to są skrajne przypadki....

Ps. Pomylić się to ludzka rzecz(chodzi mi co do tematu) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do fabuły i wynika tylko z mojej ciekawości. Jaką niby moc daje rułał wyniesienia i niby dlaczego dzięki temu można pokonać Białą opończe?

Ps. Budo dzięki wtedy za rade co do buildu i stat. Teraz idzie mi dużo lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 19:39, Patrix0707 napisał:

Mam pytanie co do fabuły i wynika tylko z mojej ciekawości. Jaką niby moc daje rułał
wyniesienia i niby dlaczego dzięki temu można pokonać Białą opończe?


eee... no... bo... właściwie to dobre pytanie. Proph jest specyficzną kampanią, w której główni wrogowie zmieniają się jak w kalejdoskopie i czasami trudno się połapać, dlaczego :P

ed. z lektury wiki wynika, że rytuał pozwala zwrócić uwagę Bogów na bohatera - moc, jaką wtedy uzyska, pozwoli na walkę z Białą Opończą i The Unseen Ones. dlaczego? wafelek wie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 19:45, Azra napisał:

> Mam pytanie co do fabuły i wynika tylko z mojej ciekawości. Jaką niby moc daje rułał

> wyniesienia i niby dlaczego dzięki temu można pokonać Białą opończe?

eee... no... bo... właściwie to dobre pytanie. Proph jest specyficzną kampanią, w której
główni wrogowie zmieniają się jak w kalejdoskopie i czasami trudno się połapać, dlaczego
:P

ed. z lektury wiki wynika, że rytuał pozwala zwrócić uwagę Bogów na bohatera - moc, jaką
wtedy uzyska, pozwoli na walkę z Białą Opończą i The Unseen Ones. dlaczego? wafelek wie
:P


Czyli jest to coś w rodzaju błogosławieństwa... No, ale ważne że uzyskuje się moc do walki z Opończą. Dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2009 o 19:39, Patrix0707 napisał:

Mam pytanie co do fabuły i wynika tylko z mojej ciekawości. Jaką niby moc daje rułał
wyniesienia i niby dlaczego dzięki temu można pokonać Białą opończe?

Jak dla mnie jest to zwykłe zadanko dzięki któremu będziemy mogli się spytać o drogę. ;]
Musimy spotkać się z smoczycą Glint, która wie, co i jak z tymi Złymi, ale żeby dostąpić... zaszczytu... rozmowy z nią, to musimy odbyć ten rytuał.
I tak lepsze to od czekania w kolejce na swoją kolej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować